RIGA FASHION WEEK: vieta, kur koncentrējas mode

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. marts 2015 13:42
1137

Trešo sezonu pēc kārtas par RIGA FASHION WEEK norises vietu kļūst luksusa klases modes centrs PODIUM Brīvības gatvē 201, Rīgā, kura telpas jau pēc tradīcijas katru rudeni un pavasari pārtop par Baltijas valstu lielāko podiumu.
 
Pasākuma dalībnieki un apmeklētāji atzīstot, ka šī ir ideāla vieta šāda veida notikumam, jo ir ērta, stilīga, un šeit koncentrējas mode. PODIUM piecos stāvos tiek piedāvāti tādi luksusa klases pasaules modes zīmoli kā Salvatore Ferragamo, Armani Collezioni, Moncler, Versace, Philipp Plein un daudzi citi. Savukārt, RFW laikā modes centrā notiek pašmāju labāko modes dizaineru kolekciju skates.
 
No 17. līdz 21. martam modes centrā PODIUM savas 2015.-2016. gada rudens-ziemas kolekcijas prezentēs tādi Latvijas modes zīmoli kā Anna LED, Narciss, Natālija Jansone, Amoralle, Katya Katya Shehurina, Līga Banga, NÓLÓ, Alexandra Westfal, IN by Inga Nipane, it'sME, One Wolf un Paviljons, kā arī viesi no ārzemēm Pohjanheimo (Igaunija), Agne Kuzmickaite (Lietuva), Quattromani (Itālija) un Polina Samarina (Krievija).

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras