Riga Fashion Week SS16: It'sME

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. novembris 2015 10:44
1015

Kolekcija veltīta pilsētniecei, kura apzinās un izjūt savu brīvību, būtību un ceļu. Viņa tiek ietērpta vasarīgās piejūras kūrorta noskaņās, izceļot pludmales smilts dažādās nokrāsas un jūras dziļuma valdzinošo krāsu daudzveidību. Kolekcijā manāma arī pavisam viegla austrumnieciskā ietekme, kas atspoguļojas apģērba fasonos, detaļās, līnijās un griezumos. Izmantotie materiāli ir kvalitatīvas, dažāda biezuma un krāsu trikotāžas, lins un džinss dažādās variācijās un salikumos. Vieglie, dabīgie audumi un piezemētie toņi arī ikdienā neļauj piemirst par vasaras kūrorta šarmu, smilts pieskārienu, jūras vēju un saplūšanu ar dabu.

Photos by Mark Litvyakov

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nymph 2. novembris 2015 11:14

Biju uz so skati un, godīgi sakot, ne ar vasaru, ne pludmali, ne kūrortu man šie tērpi neasociējās (izņēmums augšiņa tērpam, kas redzams 17.bildē - ļoti interesants risinājums, no priekšas izskatās kā tops + bikini augšiņa, bet aizmugurē tas viss kaut kā reducējas uz striķīšiem un nevari vairs pateikt, vai tur maiciņa vai bikini) :) O.k., tie gaišie, linīgie tērpi varbūt iedveš mazliet vasaras, bet kopumā, maunprāt, ļoti drūma kolekcija, dikti "lupatīgi" piegriezumi un tas pasniegšanas veids tieši skatē - ar smagnējajiem Palladium apaviem vispār rosināja domas varbūt uz pavasari, bet noteikti ne uz siltu vasariņu.

Godīgi sakot, liela daļa šī gada RFW prezentēto kolekciju lika domāt, ka gatavojamies "vasarai aiz polārā loka", ir bālas un pliekanas krāsas, dikti askētiski piegriezumi, turklāt apģērbireti kurš ir viegli inkorporējami tādā "vidējā lietotāja" ikdienas garderobē. Fashionistām gan jau patiks...

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras