RIGA FASHION WEEK ietvaros notiks starptautisks apakšveļas forums

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 15. septembris 2016 18:13
1103

Rīgas modes nedēļas, kas norisināsies no 27. oktobra līdz 2. novembrim, ietvaros viesnīcā Radison Blu Hotel Latvija notiks starptautisks apakšveļas nozares forums - Lingerie Industry Forum in Latvia, kura galvenais organizators ir Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA). 

Pasākuma mērķis ir pievērst starptautisku apakšveļas nozares profesionāļu uzmanību Latvijas apakšveļas klastera kapacitātei: mūsu valstī dabīgā ceļā vēsturiski ir izveidojies pilnvērtīgs šīs nozares klasteris, kas ir konkurētspējīgs pasaules mērogā un spēj piedāvāt starptautiskajā tirgū pilnu pakalpojumu klāstu – no furnitūras un audumu ražošanas līdz apakšveļas kolekciju dizaina izstrādei un ražošanai, kas neapšaubāmi ir viena no lielākajām Latvijas rūpniecības priekšrocībām.

LIAA organizētais forums dos iespēju vietējiem nozares uzņēmumiem prezentēt sevi starptautiskajā arēnā, bet uzaicinātajiem speciālistiem un iepircējiem no ārzemēm - uzzināt par augstvērtīgiem zīmoliem un apakšveļas ražošanas iespējām lielākajā apakšveļas ražotāju klasterī Eiropā. Foruma programma no 1. līdz 2. novembrim paredz Latvijas apakšveļas ražotāju kolekciju prezentācijas, lekcijas un diskusijas par tendencēm un aktualitātēm tirgū, Rīgas un Liepājas tekstilfabriku apmeklējumus, kā arī vietējo un ārvalstu ražotāju un iepircēju kontaktbiržu.

«Pirmoreiz Rīgas modes nedēļas vēsturē sadarbībā ar LIAA mēs prezentēsim Latvijas tekstilražošanas sektora visstiprāko pusi – vietējo zīmolu apakšveļas kolekcijas. Mēs esam ļoti gandarīti par tāda ietekmīga projekta uzsākšanu, jo tas ir liels solis visas Latvijas tekstilrūpniecības attīstības ceļā», – stāsta Baltijas modes federācijas prezidente Jeļena Strahova.

Apakšveļas nozare ieņem vienu no vadošajām pozīcijām Latvijas eksporta sektorā, kas savukārt, labvēlīgi ietekmē valsts ekonomiku. Ir vērts pieminēt, ka no Eiropas valstīm tikai Francijā apakšveļas ražotāju skaits ir lielāks nekā Latvijā. Mūsu valstī šajā nozarē vairāk nekā 1 600 tekstilkompānijās ir nodarbināti apmēram 13 000 cilvēku.

Par foruma reklāmas kampaņas imidžu tika izvēlēts tēls no Baltijas vadošā veļas uzņēmuma «Lauma Lingerie» 2016.-2017.gada rudens/ziemas kolekcijas. Šogad Lingerie Industry Forum in Latvia imidža kampaņu rotās modele Justina K. (RUTA model management). Fotogrāfija ir Lietuvas fotomākslinieces Oksanas Točickajas (OKTO photography) darbs.

Lingerie Industry Forum in Latvia organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Latvijas Veļas ražotāju asociāciju (LATVERA), Intima Magazines, Underlines Magazine un Baltijas modes federāciju.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras