RIGA FASHION WEEK ietvaros notiks Schwarzkopf Professional šovs

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 12. oktobris 2016 19:44
1581

Rīgas modes nedēļas ietvaros, 31. oktobrī, viesnīcā Radisson Blu Hotel Latvija notiks Schwarzkopf Professional trend show – Essential Looks, kas tapis sadarbībā ar Latvijas dizaineri Daci Bahmani un Latvijas modes dizaineru konceptveikalu 8 ROOMS.
 
Divreiz gadā Schwarzkopf Professional starptautiskā stila ekspertu komanda, iedvesmojoties no lielākajiem pasaules modes šoviem, trendseteriem un sociālo tīklu slavenībām, prezentē ESSENTIAL LOOKS kolekcijas, kas atspoguļo matu griezumu un krāsojumu tendences nākamajām sezonām. Šobrīd zīmols aktualizē ESSENTIAL LOOKS rudens/ziemas Flex kolekciju 02/2016 ar trim aktuālām tendencēm: Genderless, Athleisure un Koolblonds, kas spilgti atspoguļo aktuālās dzīvesveida, matu kopšanas un modes tendences.
 
Frizūras ir neatņemama sastāvdaļa modes kontekstā, - tās palīdz pilnvērtīgi atspoguļot dizainera iecerēto tēlu, kā arī attēlot kolekcijas īpašo raksturu, tāpēc RIGA FASHION WEEK savā šīs sezonas sesijā piedāvā frizūru tendenču šovu no Schwarzkopf Professional. 25. Rīgas modes nedēļa notiks šoruden, no 27. oktobra līdz 2. novembrim.

Par zīmolu Schwarzkopf Professional:
 
Zīmols Schwarzkopf Professional savus inovatīvos matu kopšanas produktus piedāvā no brīža, kad vairāk nekā pirms simts gadiem Hanss Švarzkopfs (Hans Schwarzkopf) Berlīnē atvēra savu pirmo aptieku. Tagad Schwarzkopf Professional ir viens no pieprasītākajiem profesionālās matu kopšanas zīmoliem pasaulē, un tā produkti ir nopērkami visos pasaules kontinentu frizieru salonos. Schwarzkopf Professional sevi pārliecinoši ir pieteicies ar tādām zināmām produktu līnijām kā OSiS+ matu veidošanas produktiem, IGORA ROYAL matu krāsām, BC Bonacure, BlondeMe matu kopšanas produktiem u.c.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras