RFW: This is A Limited Edition SS 2018

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 30. oktobris 2017 07:55
1348

Rotaļīgs, dinamisks, pašapzinīgs, drosmīgs - raksturo to, kā vēlies, This is A Limited Edition piemīt kaut kas no tā visa. 

Esot konstantā saiknē ar laikmetīgās popkultūras tendencēm, This is A Limited Edition reprezentē krāsu, uzdrīkstēšanās un radīšanas prieku, piedāvājot pielāgojamus ierobežotas tirāžas tekstilizstrādājumus un dzīves stila aksesuārus, kas veidoti tā, lai apliecinātu cilvēka personību un vitalitāti.

Šogad ļoti īpašā sadarbībā ar itāļu ilustratoru un grafisko dizaineru Džulio Rossi (Giulio Rossi) tika sagatavots šovs, kurā valdīja nepieradināta jutekliskuma, eksplozīvu motīvu un pirmatnējas mistērijas kombinācija. Būdams pasaules mērogā atzīts mākslinieks, kura darbi ir tikuši izstādīti arī Madonnas kūrētajā projektā Art for Freedom, Dž. Rossi savā daiļradē apvieno māksliniecisku kaislību un izcilas tehniskās spējas, lai uzburtu mākslas darbus, kuros tiek svinēta sievišķība, bezbailība un oriģinalitāte. Jebkurš darbs Džulio Rossi portfolio jau ir uzskatāms par ikonas cienīgu veikumu.

Foto: Mark Litvyakov

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras