RFW: NóLó SS 2018

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 30. oktobris 2017 07:47
1222

Nākamajam pavasarim NóLó piedāvā viegli kombinējamu un valkājamu apģērbu, brīvus daudzslāņu siluetus, kā arī drapējumus un dekonstrukcijas elementus.

Pamatā ir dabīgi, vasarai piemēroti augstas kvalitātes audumi: kokvilna, viskoze, zīds un lins. Krāsu gammā dominē vasarīgi pasteļtoņi. Par kolekcijas galveno elementu ir kļuvušas "ēdamās" apdrukas.

Nolo skate pirmo reizi zīmola vēsturē tika organizēta kopā ar sadarbības partneri - pasaulslaveno restorānu ķēdi McDonalds.

Foto: Mark Litvyakov

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nymph 30. oktobris 2017 09:19

Vispār, man nepatīk tas pēdējo sezonu pidžammīgais/halātīgais trends, manuprāt, izskatās nevīžīgi. Ir kaut kādu atsevišķu dizaineru atsevišķi tērpi, kas izskatās labi svinīgam gadījumam, bet tie ir ļoti atsevišķi gadījumi. Kad tās pidžammversijas sāk pielāgot mazliet piezemētākai ikdienai, tad izskatās nekā citādi kā pēc pidžammas :D

Bet arī šajā kolekcijā atsevišķi elementi ir atrodami, kas ar kaut ko piesaista. Ja tērps kopumā, tad tikai:
72/73 varētu pat teikt, ka patīk, bet, pirms šādu vilkt, es nomainītu to burgeri pret kādu citu "brošu", būtiski sašaurinātu "žaketes" piedurkni un jostu sietu vēl papildus vienā kārtā ap vidukli :) Bet tā kičīgs.
Vēl piesaistīja 107, vienīgi, protams, pati tādu vilktu tikai ar citiem apaviem.

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras