RFW: Latvijas apakšveļas zīmolu skates

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 27. oktobris 2017 08:06
1586

Rīgas modes nedēļas ietvaros viesnīcā Radison Blu Hotel Latvija notika ikgadējs starptautisks apakšveļas nozares forums – Lingerie Industry Forum in Latvia, kura galvenais organizators ir Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA).20171027080415-56337.jpg

Foruma mērķis ir pievērst starptautisku apakšveļas nozares profesionāļu uzmanību Latvijas apakšveļas ražotājiem, jo pie mums vēsturiski ir izveidojies pilnvērtīgs šīs nozares klasteris, kas ir konkurētspējīgs pasaules mērogā un piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu starptautiskajā tirgū – no furnitūras un audumu ražošanas līdz apakšveļas kolekciju dizaina izstrādei un ražošanai, līdz ar to šai nozarei ir viens no lielākajām potenciāliem Latvijas rūpniecības sektorā.

Foruma modes skatē savas jaunākās kolekcijas demonstrēja 12 Latvijas apakšveļas zīmoli – Lauma LingerieRosmeV.O.V.AGrācija-RIMStefi LNikol DjumonV.I.P.ARegina NFlash You and MeGloraOrhideja un Effect.

Foto: Mark Litvyakoff

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Shalako 29. oktobris 2017 13:38

Ne visu par šiem piemēriem iztirzāju, šo to arī piemirsu uzrakstīt, bet kopumā domāju vismaz mana doma skaidra - nekaunīgi pārvērtē savus tērpus :) Jā, skaisti, gaumīgi, pat šiki, bet, vai mēs pašas nevarētu iegūt šādu efektu? Varētu :) Ikviena no mums var nopirkt jebkurā citā veikalā pēc sirds un maciņa patikas plandošu naktskreklu vai bodiju, kurš vizuāli izskatās grezns, nopirkt un apsiet tam apkārt velveta, satīna lentu, uztaisīt bandi un lūk - jau veidojas Amoralle. Ja gribam advancētu bodiju, nopērkam arī jebkurā citā veikalā greznāka izskata bodiju un piešujam "piedurknes" - auduma tur vajadzīgs ļoti maz. Pielipinam atkal šur tur bantes, lentas vai kruzuļus, savienojam ar skaistām garām zeķēm - Amoralles skats! :)

Shalako 29. oktobris 2017 13:12

Ļoti daudzi komplekti gaumīgi, skaisti un grezni! :)
Ar Amoralli ir tā, ka man joprojām patīk viņu koncepts, vīzija un gaume, BET es šo brendu pamazām sāku necienīt neadekvāto cenu dēļ. Tas ir tas, kas man visvairāk "brendu" pasaulē nepatīk, - sākas pārvērtēšana un nenormāla cenu uzskrūvēšana par vienkārši gaumi, ne tur materiāli, ne tur dižais roku darbs.
http://store.amoralle.com/black-bodysuit
Kā jums patīk? Materiāls strech-jersey - tīrākā sintētika. Kur šeit ir kāds darbs, par ko būtu vērts maksāt tādu summu? Par to velveta maliņu? Es pati tagad vairāk interesējos par šūšanu un audumiem un labi zinu to, ka velveta lenta nemaksā tik daudz. Aizejat uz jebkuru audumu veikalu un ievērtējiet kāda ir cena. Pat tās dārgākās ir krietni zemākā cenā.

Un tagad paņemam vienu no greznākiem bodijiem http://store.amoralle.com/picante-bodysuit-powder
520 eur - nopietni? Ja papētam no kā sastāv šis komplekts, tad izrādās, ka pamatā ir ne ar ko sliktāks bodijs kā no citiem veļu veikaliem, kur ietilpst sietiņš - ļoti lēts materiāls, ctarpcitu. Viss pārējais ir pomps - lentas, kruzuļi. Atkal atgriežamies pie tā, ko minēju, vai rokdarbu auduma veikalos lentas un bantes maksātu TIK dārgi? Nē. Atkal nonākam pie tā, vai par vienkārši gaumīgi salikta komplekta, kuru Amoralle novērtē 520 eur ir tā vērts?

Tā jau ir bezkaunīga ņirgāšanās :)

Nymph 27. oktobris 2017 13:15

Nudien, Amoralle veļa man tiesam nešķiet kārdinoša, bet visas tās smukumlietas (mājas kleitas, kostīmi, skaistie un greznie "halātveidīgie" izstrādājumi) - jā, tie ir tiešām skaisti, bet nu, ne paceļami finansiālā izteiksmē...

Par šeit redzamajām lietiņām jāsaka, ka manuprāt, vismaz šajā jomā mūsējie iet diezgan kopsolī ar laiku un tas man patīk - glīti, ne banāli un ne pārspīlēti. Un - kvalitatīvi, vismaz, cik nācies iegādāties.

Kerstyna 27. oktobris 2017 12:07

Tā jau neko, labāk patīk 7. bilde. Par Amoralle piekritīšu, tieši par veļu, bet es redzēju skatlogā kostīmu, ko labprāt sauktu par savu - tādu, ar ko var rādīties pieklājīgā sabiedrībā :D

Ciao 27. oktobris 2017 10:52

A vispār man patīk, patīk ka nav banāli pārspilēts ko parasti dara Amoralle (Y)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras