Reserved piedāvā Re.Design pavasara kolekciju

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. aprīlis 2018 14:28
547

Drosmīgi un pārsteidzoši! Aktuālas un bezkompromisa griezuma līnijas. Reserved dizaineri iedvesmu guvuši no 20. gadsimta 50. gadu mākslas abstraktajām gleznām, modernajām skulptūrām un Polijas plakātu skolas. Jaunajā pavasara kolekcijā Re.Designienākušas modernisma mākslinieku Kobro un Strzemiński grafikas vēsmas. Kolekcijā veidotas kombinācijas no taisnām un liektām līnijām, ar spēcīgām krāsām tajās. Kampaņas bildes sagatavoja Magda Wunsche un Agnieszka Samsel. Modeļu lomā vērojama Marie Fofana un Xavier Buesteland.

Sieviešu kolekcija

Abstrakta piegriezuma zili krekli, oversize uzvalki, kleitas ar bikšturiem un saules piegriezuma svārki. Tie radīti iedvesmojoties no pēdējo dekāžu silueta raksturiem. Tajā pat laikā lieliski balansējot ar modernām mūsdienu vēsmām. Biezais, tomātu sarkanās krāsas džinsu apģērbs šūts ar balta diega pavedienu, kas vēl vairāk izceļ tā formu. Kolekcijā daudz tiek apspēlētas tekstūras, sākot no mākslīgās zamšādas un beidzot ar satīnu. Poļu mākslinieks Krzysztof Iwański ir atbildīgs par grafiskajiem akcentiem. Savukārt druka uz T-krekliem radīta pateicoties tēlniecei Katarzyna Kobro. Adījumi tika izveidota mākslinieka Henryk Stażewski darbu raksturīgajās krāsās. Svītrainie svārki, kas drosmīgi apvieno rozā ar sarkano, un tiem līdzīgā kleita pretendē kļūt par Reserved pavasara kolekcijas hitu.

Nepacietīgi gaidītā Reserved Re.Design sieviešu kolekcija pieejama t/k Spice veikalā jau no šodienas, kā arī mūsu interneta veikalā. Šī kolekcija ir kā ķirstītis pavasara kolekcijas virspusē. Tā ir nepieciešamība katra modes cienītāja garderobē. Ļaujiet spilgtām krāsām un mākslinieciskiem modeļiem mūs ievest jaunajā sezonā!


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies