Reiz sensenos laikos.. jeb pildu solījumus

kalliope
kalliope 2. maijs 2012 12:25
524

Kā jau minēju, rakstot savu atsauksmi par Pharmaceris tonālo krēmu, esmu no tiem, kas, ja neizdara darbiņu uzreiz, mēdz piemirst. Bet esmu arī no tiem, kas neko neaizmirst pavisam un no tiem, kas, cik vien iespējams, pilda savus solījumus, tad nu še būs 3 mani seni parādiņi :)

Sākšu ar vissenāko. Reiz sensenos laikos (2010. gada nogalē) SK bija konkurss par skaistāko ziemas cepuri, kurā balviņa bija John Frieda produktu komplekts: šampūns, kondicionieris, matu maska un izsmidzināms veidošanas līdzeklis. Saviem čirkainajiem matiem izvēlējos produktus no frizz ease kolekcijas.

Produkti ļoti patika – mati bija mīksti, viegli ķemmējami, smarža patīkama un neuzbāzīga, pietika ilgam laikam (masku vispār lietoju vēl krietnu laiku pēc tam, kad bija beigušies šampūns un kondicionieris). Tiesa, veidošanas līdzeklis gan tērējās pavisam minimāli, jo ikdienā savus samērā garos matus ar fēnu nežāvēju un neveidoju. Grūti pateikt vai un kā šie produkti ietekmēja manu matu sprogainību, jo man tie ir drīzāk lokaini nevis sprogaini, bet sliktāk noteikti nebija :)

Tātad, mans rezumē – produktus noteikti ir vērts izmēģināt. Tagad esmu laba pretblaugznu šampūna meklējumos.

Nākošais konkurss, kurā piedalījos, bija par olīveļļas izmantošanu pašgatavotos kosmētikas līdzekļos, kurā tiku pie iespējas izmēģināt eko kosmētikas Oliva produktus: putas sejas mazgāšanai, toniku un dienas krēmu, par ko biju patiešām ļoti priecīga, jo domās esmu ‘zaļa’ un arī darbos cenšos tāda būt :)

Pirmais, ko piefiksēju, bija smarža – svaiga un patīkama. Jāatzīst, kad izmēģināju, pirmās sajūtas nebija labas, āda nedaudz sūrstēja un apsārta, tāpēc produkti pāris mēnešus vienkārši nostāvēja plauktā. Pēc kāda laika (jau vasarā) mēģināju vēlreiz un nu – atsauksmes vislabākās (droši vien pamainījās ādas taukainības pakāpe, vai samazinājās jūtīgums, kas to lai zina), īpaši par krēmu, kuram viens no lieliem plusiem, manuprāt, ir iepakojuma veids – nevis bundžiņa, bet flakons, kas ļauj dozēt krēma daudzumu, kā arī (kas svarīgākais) ļauj krēmam labāk saglabāt savas īpašības (gaisa un uz pirkstiem esošo baktēriju dēļ, kas tiek klāt krēmiem bundžiņās, bet te netiek/tiek mazāk). Toniku izmantoju maz, jo nezināju īsti, kāda tam jēga (tagad gan zinu, ka toniks attīra seju līdz galam, noslēdz poras un uzlabo krēma iedarbību, bet nu jau par vēlu, jo tonikam ir beidzies derīguma termiņš). Putas izmantoju aktīvi, jo ļoti patika smarža un svaiguma sajūta pēc to lietošanas.

Rezumē par šiem produktiem – droši vien nederēs katrai, jo arī manai ādai sākumā ‘nepatika’, bet, ja ir iespējams izmēģināt, iesaku, jo man patiešām patika.

 

Trešā lieta, pie kā izmēģināšanas tiku pērnā gada septembrī bučošanās konkursā, bija Listerine mutes skalojamais līdzeklis.

Pirmā lieta, kas lika vilties man un viram, bija eikalipts tā sastāvā, kas mums abiem ir ‘bērnības trauma’, tāpēc arī šis produkts pēc pirmās izmēģināšanas kādu laiku nostāvēja plauktā. Protams, man kā kārtīgai saimniecei necēlās roka pilnu pudelīti mest ārā un pēc laiciņa mēģināju vēlreiz – pie garšas pieradu samērā ātri (pieturos pie domas, ka viss ir atkarīgs no mūsu nostājas – ja mēģināšu ēst kaut ko jaunu, jau iepriekš noskaņojusies, cik tas pretīgs, tas arī liksies pretīgs, bet, ja būšu atvērta jaunām garšām un sajūtām, mēģināšu izbaudīt, iespējams, atklāšu ko jaunu, man tīkamas nianses un sajūtas un tā jebkurā lietā. Tā ari sarunāju ar sevi, ka varbūt patiesībā eikalipta garša nav nemaz tik traka (interesanti, kā ar sevi sarunāt, ka seleriju aromāts nav tik briesmīgs, kā man šķiet? :D)).

Pirmā lieta, kas jāmin – svaiguma sajūta ir neapšaubāma (pirmoreiz, man ieejot istabā pēc zobu tīrīšanas, vīrs pajautāja, kas te tā smaržo pa visu istabu :)), tomēr garša gan ir par spēcīgu.

Mana Listerine lietošana beidzās, kad dabūju kakla vīrusu un daktere ieminējās par iespējamu alerģiju. Nolēmu palasīt google par Listerine iespējamajām blakusparādībām un, lai arī tas, izskatās, bija tikai iekaisums (jo izārstēju ātri un ar Isla), tomēr izlēmu to vairs nelietot un ja, kādreiz lietošu mutes skalojamo, tad izvēlēšos tādu, kura sastāvā nav spirta (jā, zinu, ka ikvienam produktam var būt blakus parādības, bet tomēr..).

Rezumē – pati šo produktu noteikti nelietošu, bet, ja cilvēkam patīk tas ‘bum’ efekts kā reklāmā un patiešām svaiga elpa, šī būs laba izvēle.

 

Nu, tad tā – solījums izpildīts, nu varēs piedalīties jaunos konkursos un rakstīt jaunas atsauksmes par citiem lieliskiem SK piedāvājumiem un dāvanām :)

 

p.s. bildes no SK un weheartit.com

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kalliope 2. maijs 2012 14:04

noteikti ;)

sandijasieviesuklubs 2. maijs 2012 13:04

Paldies par izsmeļošo produktu testu! Drīzumā SK izsludinās jaunus produktus, noteikti piedalies:)!

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras