Reem Acra - iepzīstieties....

Aggie
Aggie 11. janvāris 2011 01:02
800

 

Reem Acra ir starptautiski pazīstama Libānas modes dizainere. Studējusi Parīzē, kā arī Ņujorkā. Viņa ir pazīstama ar līgavas kleitu dizainu.

 

 Viņas dizainparaugus pārdod slavenos apģērbu veikalos, piemēram, Saks Fifth Avenue un Neiman Marcus. Ar viņas kolekcijām iepazīstina vairāki populāri žurnāli, ieskaitot In Style, Town & Country, Vogue. Viņas vakara tērpi tiek pārdoti visā pasaulē.

 

 

Dzimusi Libānā, Reem tika ieviesta sarežģītā vecmāmiņas mākslas  pasaulē, kura radīja zīda ziedus ar rokām. Saskaņā ar viņas biogrāfiju, Reem Acra studēja dizainu gan Parīzē, gan Ņujorkā Dizaina un Modes Tehnoloģiju institūtā. Beidzot praktisko projektēšanu, viņa atgriezās Ņujorkā, kur viņas ateljē ātri ieguva starptautisku atzinību. Viņas kolekcijas tirgo vairāk kā 100 ekskluzīvi mazumtirgotāji pasaulē, tostarp Bergdorf Goodman, Neiman Marcus un Saks Fifth Avenue, kā arī viņas mīļākā Manhattan Boutique.

 

 

Reem Acra sāka savu karjeru kā izšuvumu meistare kāzu kleitām Ņujorkā. Viņa atvēra veiksmīgu savu līgavas kleitu uzņēmumu 1995. gadā. Grezni zīda atlasi un sarežģīti pērļojumi ir raksturīgi Reem Acra līgavas kleitām.

 

 

Dizainere Reem Acra ir pazīstama ar izšuvumu izmantošanu kāzu tērpos. Reem Acra izšuvumos izmanto pērlītes no sīkiem Swarovski kristāliem un sēklu pērlītēm. Reem Acra radīja sarežģītus, bagādīgus izšuvumus piešūtus pie auduma, kas pārvērta klasiskās, tradicionālās līgavas kleitas. Reem Acra ir viena no vadošajiem nosaukumiem luksusa līgavas un eveningwear tirgū. Vēlāk, Acra paplašināja savu repertuāru, ieviešot daywear kolekcijas. Savos dizainos viņa pievērš uzmanību detaļām, izšuvumiem un unikālām auduma kombinācijām.

 

 

Dizaineres kleitas īpaši domātas sievietēm ar individuālo stilu, kuras ir šarmantas un izsmalcinātas svarīgākajās dienās no savas dzīves.

 

2011. gada pavasara kolekciju Reem Acra radīja „amerikāņu princesei” – izlutinātai meitenei, kura dara to, ko viņa grib un kā viņa vēlas, kur viņa grib un kad viņa vēlas.

 

 Tieši tādām meitenēm patīk spēlēt dress-up spēli, un šī Reem Acra(-s) kolekcija noteikti atbilst šīm kaprīzēm. 

{fotoblog: 1077}

{fotoblog:1083}

 

rnrn
Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ilze_Liekmane 25. janvāris 2011 21:09

Ļoti cēli, skaisti, sievišķīgi, es šādus tērpus noteikti godātu :)

Aggie 11. janvāris 2011 13:09

...man ļoti patīk video, kur var labi redzēt, cik tie izšuvumi ir ģeniāli uz kāzu kleitām...

jana 11. janvāris 2011 12:26

Tās pirmās trīs vakarkleitas man patika :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras