Randez-vous Valentīna dienā!

Zakjenite
Zakjenite 17. februāris 2016 12:44
1117

Viņš... Vīrietis, gudrs, izskatīgs, inteliģents, pieklājīgs, metru astoņdesmit garš ar tumšiem matiem.  Viņš mani uzaicināja uz Valentīna dienas randiņu pagājušajā nedēļā pēc mūsu otrā randiņa, kurš noritēja veiksmīgi – daudz runājām un uzzinājām viens par otru, cauru vakaru smējāmies par dažādiem jautriem atgadījumiem mūsu dzīvēs, kā arī lūkojāmies acīs kā tādi iemīlējušies pusaudži. Tādēļ uzaicinājums uz randiņu Valentīna dienā ir pavisam īpašs, jo jūtamā abpusējā interese tikai pieņemas spēkā.Gaidu ar nepacietību!

Valentīna diena.

Šogad brīvdiena sanāk šī romantiskā diena, tādēļ no rīta nesteidzos celties, gulšņāju, palasu grāmatu un tikai tad eju gatavot rīta kafiju. Ap pusdienas laiku sāku gatavoties vakaram. Sākšu ar tērpa izvēli.

Apģērbam randiņā ir tiešām liela nozīme, jo tas daudz ko pastāsta par mani... Kāds man noskaņojums un ko es vēlos šovakar pasākt (vai panākt). Kleitas garums un dekoltē dziļums pastāstīs, vai esmu gatava noslēgt vakaru pie viņa, pārāk vienkāršs apģērbs varētu teikt, ka nevēlos atstāt uz viņu iespaidu, savukārt pārāk pārpucēts tēls var radīt iespaidu, ka esmu bišķi izmisusi vai arī neprotu apģērbties piemēroti pasākumam.

Lai atstātu sev vēlamo iespaidu uz VIŅU, nolemju, ka tērpam jābūt sievišķīgam, viegli pavedinošam, bet ne pārāk. Gribu dot signālu, ka vakars var beigties visādi, taču ne ar garantiju. Negribu arī pārāk svinīgi pucēties, lai viņš nedomā, ka esmu izmisumā un vīrietis ir mana dzīves jēga, bet tai pat laikā pateikt, ka viņam manā dzīvē ir vieta, ja viņš izrādīsies boifrenda vakances cienīgs kandidāts.

Sākšu ar skapja revīziju. Hmz.. ko lai velk, ja no visa skapja satura patīk tikai plaukti un pakaramie, kā savulaik dziedāja Gustavo tajā dziesmā.. Nu labi.. Kaut ko jau atradīšu.

Pirmās pusstundas laikā, puse skapja satura uzlaikota un atzīta par nederīgu pirmajam randiņam, kaudzē samesta dīvānā, veidojot kaut ko līdzīgu sienai gubai istabas vidū tikai siena vietā apģērba gabali. Toties redzams neliels progress, jo esmu atradusi apģērbu komplektu Valentīndienas randiņam. Uzvelku koši zilu žaketi, klasiskus melnus A veida svārkus un mazu melnu klaču ar zelta ķēdīti. Veros uz sevi spogulī un domāju – pag, es dodos uz randiņu vai darba interviju? Ja nebūtu mazās somiņas, tad kopskats drīzāk vēstītu, ka pēc darba intervijas izbrīvēju laiku randiņam. Un ja nu viņš domā, ka es esmu super aizņemta darbaholiķe, kurai bez darba un kaķa nekas cits neeksistē? Laikam jāizvēlas kaut kas cits.

20160217124340-17989.jpg

Ilgi mēru un laikoju uz pakaramajiem atlikušos apģērba gabalus, līdz atrodu stilīgu, tumši zilu kleitu ar mežģīni. Kleitas garums ir ideāls – ne pārāk īss, bet arī ne kā omei, un mežģīne ir nedaudz pavedinoša, kas būs ideāla Valentīna dienas randiņam. Ilgi priecājos par savu glīto atradumu drēbju skapja dzīlēs, taču mana pacilātība ātri beidzas, jo izrādās kārtējā šopinga trakumā neesmu piepirkusi žaketi vai jaciņu, kas piestāvēs šei kleitai un no esošajiem apģērbiem arīdzan neatrodu neko piemērotu, tāpēc šī kleita paliek vientuļi karājamies skapī. Ak, nebēdā! Apsolu nākamreiz uzvilkt Tevi  un izvest sabiedrībā!

20160217124411-81392.jpg

Atrodu vēl vienu variantu, aizvietojot zilo žaketi ar tumšu topu, taču pēc ilgām pārdomām, nolemju tomēr izvēlēties gaišākas krāsas, jo ir taču Valentīna diena, kurā dominē sarkanais, bet es būšu sataisījusies gandrīz kā uz bērēm. Zinu, zinu – melnais ir klasika, bet ne šoreiz. Žēl, ka nekā sarkana manā skapī nav!

20160217124421-81862.jpg

Pēc vēl pusstundas tērpu kombinēšanas un laikošanas, esmu pārgurusi, izsalkusi un gandrīz izmisusi, taču beidzot no nāku pie risinājuma, kas pašai šķiet pieņemams. Tātad vilkšu rakstainus svārkus ar gaišu topu rozā pasteļtoņos, ko papildināšu ar šallīti līdzīgā tonī – tā pieskaņosies topam un pasargās no pavasarīgā vēja. Pasteļtoņi radīs iespaidu, ka esmu maiga būtne, taču svārki dos vajadzīgo sievišķības devu. Soma un auskari – neiztrūkstošs aksesuārs. Gadījumā, ja izdomāsim doties romantiskā pastaigā, tad jaunais pavasara kolekcijas mētelis un saulesbrilles  lieliski izcels koptēlu (mūsu platuma grādos saulesbrilles varētu būt arī liekas, bet man tā patīk šis modelis, kas tik labi piestāv arī manam mētelim un šallei, ka nespēju atturēties. Nevar taču zināt, varbūt no rīta dosimies uz branču un ārā būs žilbinoša saule!  

20160217124432-83473.jpg

Vēl tikai jāieveido mati, jāuzliek make-up un esmu gatava savam Randez-vous ar VIŅU!

Sirsniņrandiņa tērpu konkurss

20160202164316-96984.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Zakjenite 17. februāris 2016 14:00 Catwoman

Mīļš paldies :)!

Linduchy 17. februāris 2016 13:35

Sveicināta bariņā! (hi)
Mīlīgs tērps randiņam izvēlēts :) (Y)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras