Pufīgas kedas-iešļūcenes aktīvās atpūtas cienītājiem: Teva Ember Moc

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2018. gada 8. oktobris, 08:05:15
Pufīgas kedas-iešļūcenes aktīvās atpūtas cienītājiem: Teva Ember Moc

Šīs sezonas sensāciju apavu modē sauc dažādi – mīļvārdiņā par "guļammaisa kurpēm", pufīgām iešļūcenēm vai jaunāko kemperu apavu hitu. Daļēji taisnība ir visiem, jo Teva Ember Moc ir kedu un iešļūceņu hibrīds, ko daudzi kemperi iekļauj savā iecienītāko apavu kolekcijā. 

Atslēgas vārdi šeit ir vieglums, ērtums un daudzveidīgums ar īpašām stilīguma niansēm – Teva Ember Moc ir gandrīz absolūta perfekcija. 
Šie apavi-iešļūcenes būs ideāli piemēroti kempinga vietām, lauku vai meža mājām, īsiem pārgājieniem, ikdienišķām vakara izklaidēm, dažādiem braucieniem un ceļojumiem, lidojumiem vai pat īsam skrējienam uz tuvējo pārtikas veikalu. 

Atsauksmes internetā ir ļoti slavinošas un liecina, ka apavi ir ļoti ērti un izturīgi, kļūstot par vienu no kemperu un ceļotāju pamatlietām. 

Īstenam pufīgu iešļūceņu komfortam šeit pievienojas izturīga zole un ļoti ērts apavu dizains, padarot Ember Moc par pievilcīgu papildinājumu katra aktīva cilvēka apavu kolekcijā. Apavi ir piemēroti ikvienam, kurš meklē komfortablu un aktīvu veidu, kādā nodoties piedzīvojumiem, doties pārgājienos vai vienkārši pastaigāties.

Ember Moc var uzskatīt par vatēta guļammaisa un kedu mīlestības augli. Apavu virsmu veido poliestera un zamša kombinācija, apaviem ir ūdensnecaurlaidīgs pārklājums, sportisku atlētiskumu tiem piešķir rievota ārējā zole un EVA putu starpzole. Tātad Moc būs lieliski ne tikai pilsētā, bet arī pārgājienos un lauku ārēs.  
Apavi ir pieejami pusnakts zilā, tumšā olīvu, ogļu pelēkā un gaišā koraļļu tonī. 

20181008080347-43115.jpg

Papēža daļu var ērti ielocīt uz iekšu un valkāt apavus kā iešļūcenes, ja ātri jāaizskrien līdz pastkastītei vai jāizlec no telts. 

Uzlociet papēža daļu atpakaļ un iegūsiet standarta apavus, ko varēsiet valkāt kā kedas un pārvietoties kilometriem tālu.

Turklāt, kas Latvijas klimatam nav mazsvarīgi, apavi ļaus saglabāt kājas siltas; Moc derēs gan rudenī, gan ziemā, gan vēsos pavasara un vasaras vakaros.