Pucējamies: jaunumi manā kosmētikas plauktā

Linduchy
Linduchy 11. janvāris 2020 13:47
651

Krietnu laiciņu testēju uz savās trakajās gaitās Catrice, essence un Art Deco dekoratīvās kosmētikas jaunumus. Šie produkti "pārdzīvoja" visu trako ceļojumu uz Ēģipti un svētku sezonas neprātīgo ballēšanos. Bet tagad nedaudz vairāk par maniem favorītiem...

20200111131400-87312.jpg

Par absolūtu favorītu kļuva Art Deco Crystal Beauty Dust. Pateicoties šiem spīdumiņiem, ieguvu iesauku "pasaku feja" - kā nu ne, ja spīdumiņi pārklāja mani visu un tika dāvāti arī katram, kas atļāvās man pieglausties. Neprātīgi patīk mirdzošā pūdera iepakojums - tik dāmīgs un romantisks, bet pietiekami neliels, lai to varētu paņemt līdzi uz ballīti pat mazajā "klačiņā". Spīgulīšus mēdzu uzpūst gan uz ādas, gan matiem. Drēbēm arī tiek - ballītēs apkārtējos vilinošs mirdzums ir garantēts.

20200111131818-46324.jpg

Gada izskaņā mirdzošās lūpukrāsas kļuva par manu apsēstību. Ja reiz mirdzēt, tad tā kārtīgi. Izmēģināju vairākas.

Mans favorīts ikdienai ir Art Deco samtainā burgundijas toņa lūpukrāsa ar spīgulīšiem, ar kuru nav īpaši jāiespringst - vienkārši uzklāj un dodies savās ikdienas gaitās. Noturības ziņā, protams, tā nav ideāla - atstāj pēdas uz glāzēm. 

20200111134317-75569.jpg

Vēl viens no maniem favorītiem ir MOON glitter. To gan ir jāklāj pa virsu kādam tonim. Skaists mirdzums. Lūpas izskatās kārdinoši un rotaļīgi. Bet arī šai lūpukrāsai noturība nav no tām labākajām.

Bet ballītēm, meitenes, es 100% varu ieteikt Beauty BLVD Glitter Lips. Tas ir kaut kas absolūti fantastisks! Iemīlējos! Kastītē ir iekļauts praimeris un gliteru pūderis vēlamajā tonī. Ar šo mirdzošo brīnumu var doties gan uz pasākumiem, gan trakām ballītēm - neatstāj pēdas uz traukiem... un citās vietās, kuras vien skar tavas lūpas. Ideāla noturība līdz pat 8 stundām. Sākumā gan ir nedaudz īpatnēja sajūta uz lūpām, bet tavu lūpu izskats pārsteigs visus ballītē! Gliterus pēc ballītes var noņemt, izmantojot eļļu saturošu kosmētikas noņemšanas līdzekli vai vienkārši ar pārtikas eļļu.

20200111133006-28922.jpg

20200111134412-91054.jpg

Bet ne jau visu laiku es mirdzu, ieskauta gliteros no galvas līdz kājām. Mierīgākām dienām izvēlos essence Perfect Shine lūpukrāsu. Skaisti toņi, laba noturība, patīkams aromāts, nesausina lūpas.

20200111133145-25174.jpg

Ceļojuma laikā pamatīgi notestēju Catrice EYECONISTA ūdensnoturīgo skropstu tušu. Manām skropstām piemērota neliela, lokveida otiņa. Bez grūtībām varēju ātri uzkrāsoties, tuša neizsmērējās. Un tad devos ilgstošā peldē Sarkanās jūras sāļajā ūdenī. Mani patīkami pārsteidza tas, ka dienas beigās es neizskatījos pēc pandas. Tušai ir lieliska noturība! Šo produktu noteikti varu ieteikt, ja plāno doties ceļojumā vai arī izmantošanai vasarā, kad daudz laika pavadi pludmalē.

Šajā periodā intensīvi lietoju Catrice The Spicy Rust kolekcijas acu ēnu paleti. Skaisti toņi, viegli klājas, bet mēdz nobirt uzklāšanas laikā, atstājot sīki mirdzošas daļiņas uz ādas. Varbūt kāda to uzskata par mīnusu, bet man, spīgulīšu apsēstai būtnei, tāds efekts šķiet tikai un vienīgi pozitīvs. 

Un kas jauns ir tavā kosmētikas plauktā? ;)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Claudia.Klein 27. februāris 2020 18:27

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

mazaa raganina 11. janvāris 2020 15:18

Izskatās kārdinoši!

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras