Pucējam nadziņus košās krāsās!

Linduchy
Linduchy 16. jūnijs 2017 15:00
1999

Dvēsele dzied, priecājoties par vasaru un košajām krāsām dabā. Pieskaņojoties dabas košumam, mugurā biežāk tiek vilktas krāsainas drēbītes, un sava košuma deva tiek arī nadziņiem. 

Mana ikdiena nelīdzinās laiskai sēdēšanai dīvānā, gaidot apkalpošanu. Mājas uzkopšanas darbi, maltītes gatavošana un puķu/zaļo augu apčubināšana prasa savu uzmanību un roku darbu. Tomēr ar nenolakotiem nagiem es jūtos kaut kā dīvaini - ir tā sajūta, ka kaut kā pietrūkst.

20170616143132-85647.jpg

Un vismaz reizi nedēļā sevi ir jālutina ar kāju spa rituālu - mājās vai salonā, kā nu labāk tīk. Bez steigas, patīkami silts ūdens ar burvīgu aromātu, vīlītes, skrubīši, krēmiņi, pēdu masāža un, protams, nagu lakošana. 

20170616143429-38154.jpg

Es turos pa gabalu no akrila un gēla nagiem, jo vienu reizi mūžā (pirmo un pēdējo) uzliku akrila nagus. Toreiz tas bija absolūti "nepieciešams", tuvojoties kāzu dienai, kad gribējās īpaši svinīgu dizainu nagiem. Bet vēlāk, kad nagi atauga, bija jādomā - atjaunot vai tomēr ņemt nost. Es izvēlējos pēdējo variantu, bet arī salīdzinoši neilgais laiks paguva pabojāt manus nagus. 

Darot visus ikdienas darbus, skaidrs, ka manikīrs nespēj turēties uz maniem nagiem nedēļu. Kur nu, pat 2-3 dienas ir absolūts rekords (ja nu tiešām ietrāpās tādas dienas, kad nekas īpašs mājās nav jādara).

20170616143107-38890.jpg

Nemitīga nagu lakas noņēmēja izmantošana (kaut arī izvēlos pēc iespējas nekaitīgāku), tomēr atstāj savas sekas. Agrāk biežāk izvēlējos rozīgos un miesaskrāsas toņus, lai kāds manikīra defektiņš uzreiz nedurtos acīs. Košie toņi bija tikai pasākumiem un īpašiem brīžiem. Tāpēc alessandro INTERNATIONAL nagu lakas un GELACTIC man bija super atklājums. Zīmols nebeidz pārsteigt ar produktu jaunumiem - krāsainiem, smaržīgiem (krēmiem), saudzējošiem un noturīgiem. Nagu laku pamatā ir 7free-formula - bez dibutilftalāta (Dibutyl phthalate), toluola (toluene), formaldehīda (formaldehyde), melamīna-formaldehīda sveķiem (formaldehyde resin), kampara (camphor), parabēniem (parabens), ksilola (xylene).

Un vēl viens pluss - nagu lakas neiekrāso dabīgo nagu. Brr, noskurinos, atceroties neveiksmīgu pavasara eksperimentu, kad nolakoju dzeltenus nagus ar "no-name" nagu laku. Kā es pēc tam cīnījos, lai nodabūtu nost slimīgo dzeltenumu no dabīgajiem nagiem. Bet visi mani pūliņi nedeva rezultātu. Tā nu pacietīgi gaidīju, kad nagi ataugs, regulāri griežot nost ataugušos nagus slimīgi dzeltenajā tonī.

20170616150354-66532.jpg

Alessandro INTERNATIONAL nagu lakas noturība, klājot divās kārtās un GELACTIC pa virsu, ir pārsteidzoša! Nagu lakas noturību pārbaudīju ar "smago artilēriju" - ravēšanu. :D Ravēšana gan tika veikta cimdos, bet dārznieces man piekritīs, ka arī tie nespēj pasargāt manikīru 100%. Lakojums noturējās 5 dienas. Bez GELACTIC 3 dienas, veicot mājas darbus, trauku mazgāšanu un ēdiena gatavošanu. BET!!! Eksperiments tika veikts ne tikai uz roku nagiem, bet arī uz kāju nagiem. Šobrīd ir pagājušas 3 nedēļas! Nagu laka uz kāju nagiem turās perfekti, bet nu jau pašai gribās pamainīt krāsu.

Šajā sezonā dodu priekšroku visiem rozā un zilajiem toņiem gan vienā krāsā, gan krāsu kombinācijās, papildinot nagu dizainu ar dažādiem dekoratīvajiem elementiem. Ņemoties ar un ap nadziņiem, sapratu, ka būs beidzot jāveido ne tikai nagu laku, bet arī zīmodziņu un dekoratīvo elementu kolekcija. Nekādas garlaicības dzīvē! :D

Lai koša un mirdzoša vasara tev un taviem nadziņiem!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rasas 16. jūnijs 2017 15:25

(Y)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras