Prodžekts Skapis. Trešā sērija. Par netīriem traukiem un krāsām.

hiperkeri
hiperkeri 19. janvāris 2016 09:53
1812

Sveikas, dāmas, šajā burvīgajā rītā! Saullēkts un daba šodien patiesi skaisti!! (vai, kārtējo reizi, varu palielīt, ka Jelgavā viss ir fantastiski? :D :D Bet ir taču :D)

Šajā sērijā es mēģināju tikt skaidrībā ar to, vai man der vai neder tā sauktā Uniforma un tikt skaidrībā ar krāsu paleti.

Šajā blogā-

http://into-mind.com/2014/08/25/how-to-choose-a-versatile-colour-palette-for-your-wardrobe-incl-36-sample-colour-palettes/

(attēls arī no šīs lapas), - es daudz ko interesantu uzzināju, kā tikt galā ar savu personīgo stilu, tajā apskatīta arī tā sauktā Uniforma - princips tāds - tu esi noteicis sev savu vismīļāko un efektīgāko darba apģērbu (brīvā laika?) komplektu, nopērc, teiksim, 7 vienādus kreklus un biksiņas (vai svārkus, vai...nu sapratāt) un mierīgā rotācijā katru dienu velc vienu un to pašu komplektu kaut 3 vai vairāk gadu. Plusi- tas atbrīvo no liekas uztraukšanās par to, ko vilkt mugurā, tas ļauj prātu nodarbināt ar citām lietām (darbam, bērniem, plāniem, utt), kolēģi, izrādās, tā arī nepievērš uzmanību, ko tu velc (taču uz draugiem tas nedarbojoties) un vienmēr vari būt drošs, ka šis komplekts būs profesionāls, ērts un efektīgs un nebūsi nošāvis greizi.

Mīnusi- tā ir rutīna. Es nespēju tai pieturēties,jo man patīk pašu pārsteigt ar jauniem salikumiem. Mani iedvesmo tas,ko es valkāju un man patīk ikkatrs drēbju vai aksesuāru gabals,ko valkāju. 

Jā, ar mani nav tā, ka pieturos tikai pie viena komplekta, ko biežāk valkāju. Tāpēc jau es izplānoju garderobi nedēļu-divas uz priekšu- lai es apzināti rotētu un domātu uz priekšu. Un šis process man neaizņem daudz laika, jo mana filozofija ir tāda- dari visu tad, kad jūties un gribi to darīt (vismaz uz brīvā laika aktivitātēm- šķīvjus es varu arī nomazgāt pirms nākošām vakariņām,man nav problēma atstāt trauku kaudzi izlietnē,bet tas ir pasākums,kuru man nav problēmu veikt, kad katru dienu tas ir jādara, un man mājās neviens necieš no `trauku mazgātājas noskaņojuma`, jo pati vien tos traukus sapirku, un vienkārši priecājos, ka man ir, ko ēst, un ir, ar ko to visu kopā ēst :) Problēmu nav!). Labi, uz darbu vienmēr ir jāiet labā noskaņojumā, un tam man palīdz šis ģērbšanās un gatavošanās rituāls- katru dienu man būs sagatavots lielisks komplekts (manuprāt :D), kurā es katru dienu būšu mazliet citādāka un tāpēc sajūtas būs jaunas- un nav nekādas rutīnas un problēmu pirmdienu rītos :) Es dažkārt pat ļoti esmu sajūsmā, ka ir jauna nedēļa sākusies :)

JĀ. Uniforma man neder. Bet, pēc aptuveni 3 skapja revīzijām, man skapī ir TIKAI man mīļi apģērbi, kurus es varu iedomāties kādai nākotnes situācijai (izņemot kleitas- tās tiešām man ir atmiņu krājējas. Tieši tāpēc man viņas ir 13.)

Bet, par atlikušo. Augstākminētajā blogā, palasiet tālāk, tur ir izskaidrots, ka efektīvāk ir izveidot savā skapī krāsu paleti, lai radītu vienotu stilu.

Ar to man sākās ziepes. Jo man tur ir viss! Bet tad es nomierinājos- sadali tās krāsu paletes pa sezonām- ziemai, rudenim- kad man viss vairāk gravitē ap zemīgākiem,mīļākiem toņiem- bēšs, tumšas krāsas, melns, balts, un pavasaris, vasara, kad iezogas pastelis un krāsu eksplozijas.

20160119093511-70058.jpg

20160119093547-42174.jpg

20160119093733-98838.jpg

20160119093853-59502.jpg

Nu re, te mans gads fotogrāfijās :)

Tāpēc izpētīju tā bloga piedāvātās krāsu paletes- nu nebija tur tādu, kas man derētu!

Un es izgāju visam skapim (visam!) cauri un piereģistrēju visus apģērbu gabalus uz vienas lapas,lai saprastu, cik man ir ahromatiskās krāsas, cik krāsiņas, kādas krāsiņas tieši un cik daudz man tādu ir.

Tad nu Top Eiviņsazincik Manā Skapī--

1) melns. Pf, esmu taču mūziķis un radošs cilvāks. Tā ir mūsu cunftes uniforma. Un visa melnā jūtos ekstra elegānt.

2) par 1 apģērba vienību uzvar Baltais!

3) pelēks. He Heeeei, Greja jaunkundz! (par gultas priekiem nesūdzos :D)

4) zils un bēšs dala šīs pozīcijas.

5) melnbalti raksti

6) zaļš dažādās variācijās. Jo tā ir mana `wooow ` krāsa.

7) sarrrkans

8) zili rakstotās drēbes. Man patīk jūrnieku motīvs! Nu tas taču ir tik eleganti!

9) gaiši oooozā :) 

un sarkani rakstainās drēbes

un top 20 piepilda vēl dzeltens, brūns, spilgti rozā (dzērvene) vīna krāsa, gaišzils, violets, oranžs, gaiši zaļš un tad vēl aksesuāri raibi raibos toņos. Pārsvarā tajos, kurus jau nosaucu :D

Tāpēc, pēc ilgas cīņas ar sevi pagaidām sapratu, šo krāsu paleti-

melnais un baltais būs mani neitrālie toņi, pelēkais, zilais un zaļais- pamattoņi, gaišrozā, vīnsarkans, salātzaļais un violetais būs manas akcentkrāsas

Un to sākšu ieviest pēc mēneša.

Tagad man ir sadalīts skapis komplektos jau 2 nedēļas uz priekšu un visu,kas būs valkāts, atlikšu skapī ar pakaramajiem uz otru pusi-stangai no aizmugures uz priekšpusi un pēc 2 nedēļām, aptuveni, izsecināšu- ko tad īsti es neesmu vilkusi (jo visi nevalkātie apģērbi būs vecajā, ierastajā pozīcijā), salikšu jaunus komplektus atlikušajam laikam un pēc mēneša sākšu likt komplektus šajā paletē. Vai izdosies? Tad redzēsim :)

Vispār man ir pilnīga pavasara sajūta, tā vien gribas uzvilkt ko pavasarīgu un spilgtu, jūs jau pēc maniem pagājušo sēriju komplektiem pamanījāt :D

Piedalies Janvāra blogu konkursā

20151008140647-14371.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 20. janvāris 2016 10:54

Man patīk Tava izvēlētā krāsu palete... Es tikai noteikti neņemtu zaļo, man vispār ir ļoti maz zaļu toņu apģērba, kas nu ir tie ir tāpēc, ka visādi citādi ideāli ( zaļais man piestāv, bet nepatīk :D )

hiperkeri 20. janvāris 2016 09:30 Kerstyna

visi var! Ja es varu-jebkurš var! Tieši tā,tas notiek lēkmes iespaidā,un tad viss pārējais nāk autopilotā:)

hiperkeri 20. janvāris 2016 09:29 LosOjosVerdes

jā,`mani` ir parasti rīti,kad es uzrauju apgriezienus mājas solī- pirms darba. Grāmatas parasti mani ieaijā miegā,bet es vienmēr vakaros esmu tik vēlu,ka man aijātājs nemaz nav nepieciešams:D Un pirms darba grūti lasīt- migšu ciet:D

Kerstyna 19. janvāris 2016 21:26

"Kārtojot skapi var atrast daudz interesantu lietu, kā arī kaķi, vismaz kādas piecas reizes..."
Tu manī izsauc godbijības lēkmi... Es tā nevarētu... kur nu, es pat nesāktu varēt :D

LosOjosVerdes 19. janvāris 2016 20:11

Un Tu vèl SK randiņā teici, ka nesaproti, kur citi ņem laiku, lai lasītu:D:D

hiperkeri 19. janvāris 2016 19:44

pelēkā zona tie skapji:D:D:D
Gribās jau tādus,kādus filmās rāda-ieej iekšā,bet tur- milzīgs spogulis,dīvāniņš, galdiņš no stikla un viss apkārt-perfekts un kārtīgs kā dizainerveikalā:) Ak..

Ciao 19. janvāris 2016 12:06 Marta Marta

nu tad Tu nākamā ar blogiem :D

Marta Marta 19. janvāris 2016 11:54 VIT@

Es arī esmu iedvesmojies skapja revīzijai :D

Ciao 19. janvāris 2016 10:33

Tu noteikti esi iedvesmojusi pieiet pie sava skapja un sākt to parcilāt (bet pašlaik es to nevaru izdarīt, tajā istabā ir sasodīti auksts) :D Bet es gribu papētīt, kas man tur notiek.

hiperkeri 19. janvāris 2016 10:23 Catwoman

pateicos:)

Linduchy 19. janvāris 2016 10:16

Bildes pa smuko, jaunkundzīt :) (Y)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras