Prieks un lepnums

Kate!
Kate! 14. maijs 2014 01:28
2217
Loku veidotāju lietoju tikai īpašos gadījumos (bildē - Universitātes izlaiduma diena).

Kad sieviesuklubs.lv ieraudzīju konkursu, kurā meitenes tiek aicinātas parādīt savus matus un aprakstīt, kā tie tiek kopti ikdienā, uzreiz sapratu, ka šis konkurss ir kā radīts man, jo man ir ko teikt un ir ko rādīt. Tāpēc nedomājot nolēmu piedalīties...

Man ir gari, biezi kastaņbrūnas krāsas mati. Pēc manām domām, skaisti un veselīgi mati ir sieviešu skaistākā rota. Tāpēc tos ļoti kopju, saudzēju un lutinu, tai skaitā, izvairos no ķīmisku un mehānisku matu bojāšanas. Savus matus patīk palutināt ar dažādām matu maskām, izsmidzināmajiem kondicionieriem, eļļiņām vai serumiem matu galiņiem.

Tomēr ne vienmēr, lai mati būtu skaisti un labi augtu, nepieciešami dārgi kosmētiskie līdzekļi, bieži vien labi noder dabiskie līdzekļi, ko varam iegūt paši vai iegādāties par simbolisku naudiņu.

Šobrīd mans visinteresantākais un neparastākais atklājums matu kopšanā ir matu skalošana nātru uzlējumā. Salasiet tās, aplejiet ar verdošu ūdeni, atstājiet ievilkties uz nakti un no rīta pēc matu izmazgāšanas, izskalojiet tos ar nātru uzlējumu. Nātres nostiprina matu saknes, veicina matu augšanu, kā arī piedod matiem kuplumu un apjomu, un aizkavē matu taukošanos...

Neaizmirsīsim, ka daba spēj mums sniegt ļoti plašu skaistuma un veselības kopšanas līdzekļu klāstu, tikai bieži vien mēs diemžēl par to nemaz neiedomājamies un neticam vērtībām, kas ir pārbaudītas gadsimtu gaitā!

Kate.

 

Konkurss: Parādi savus matus un laimē mežacūkas saru ķemmi no Wildgood

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras