Populāras sievietes dalās savos ieteikumos rudens sezonas apavu izvēlē.

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 11. oktobris 2019 11:39
509

Rudens sezonu sagaidot, trīs iedvesmojošas sievietes tika aicinātas iepazīt austriešu zīmola Hogl rudens kolekciju un dalīties atziņās un savā apavu izvēlē gada tumšākajam gadalaikam. Šarmantā radio personība Maija Rozīte – Krištopane, atzītā stiliste Dace Krieviņa-Bahmane un iedvesmojošā plus size modele Tatjana Mackēviča izcēla kolekcijai raksturīgās 60. un 80.gadu noskaņas un izsmalcināto šarmu, un aicināja eksperimentēt gan ar krāsām, gan stila pretstatiem. 

Piešaut krāsas košumam!

 “Rudenī sastopamies ar tūkstošiem pelēkā toņu nokrāsām, tomēr es izvēlos krāsainu dzīvi un tālab ļaujos piešaut kaut ko košumam!”” Tā zīmola Hogl kolekciju un savu izvēli šosezon raksturo šarmantā radio personība Maija Rozīte-Krištopane un gada tumšajā, vēsajā sezonā izvēlas apavus, kuri eleganti apvieno stilu, austriešu kvalitāti un ērtumu un šosezon atspoguļo apavu modi -  spēlējoties ar melno, raibumu un raksturu, kas piešķirts ar dažādām faktūrām - no lakādas spīduma līdz rakstiem, ko iedvesmojusi dzīvnieku tēma.                                                                                          

60. gadu koķetērija un kovbojzābaki.

“Apavi nekad nevar būt par daudz, vai ne?” Retoriski jautā stiliste un modes dizainere Dace Krieviņa – Bahmane. "Es iemīlējos gan 60. gadu koķeti piemīlīgajos modeļos, gan arī 80. gadu iedvesmotajos apavos, un sarakstu vēl papildina stilizēti kovbojtipa zābaki.” savu izvēli raksturo Dace un sajūsmā piebilst: “Gribu visus!"

Nebaidīties būt pamanāmai šosezon!

Savukārt populārā plus size jeb lielizmēra modele un populāru TV raidījumu dalībniece Tatjana  Mackēviča iedrošina sievišķīgāku formu īpašnieces: “Bieži sievietes ar krāšņākām ķermeņa aprisēm dod priekšroku būt gluži kā neredzamām un baidās savu garderobi atšķaidīt ar spilgtām detaļām.” Tatjana, iepazīstot Hogl kolekcijas apavus, iesaka: “Ja nevēlies iziet no komforta zonas un neesi gatava mainīt savu drēbju skapi, pilnīgi pietiks, ja ar kurpēm un aksesuāriem pievienosi dažus pamanāmus akcentus – tie vienmēr spēlē galveno lomu!” Tatjana aicina nebaidīties eksperimentēt, jo ar mazu triku palīdzību var justies lieliski pat garlaicīgākajā apģērbā, un augstas kvalitātes apavi un aksesuāri ir vispārdomātākais un ilggadīgākais gudras sievietes ieguldījums.

Pretstati un sportiska luksusa pieskāriens.

Zīmols Hogl šosezon piedāvā kontrastu pilnu kolekciju, uzsverot, ka pasaule ir kā skatuve, kur mode ir mūsu personības izpausme. “Pretstati piesaista” – uzsver Hogl dizaineri, ar šo frāzi aprakstot ne tikai savstarpējās attiecības, bet aicnot arī modē kombinēt dažādus, pat škietami atšķirīgus stilus, lai tērpi izskatītos patiešām aizraujoši. Kontrasti parasti tiek radīti, izmantojot dažādas krāsas, materiālus un stilus, un Hogl kolekcijā pretruna nav krāsa, bet gan elegances un ielas stila, sievišķības un vēsuma apvienojums. Šoruden modē dominē pārbaudīti potīšu zābaki, kuras valkātāja pasaulei gluži kā parāda, kāda viņa ir - varena sieviete ar attieksmi! Savukārt Hogl krokodilādas efekta potīšu zābaki ir viens no šīs sezonas modes kliedzieniem, kas jums nepieciešams, lai kombinētu perfektu rudens izskatu. Romantiskāk noskaņotajām zīmols piedāvā šņorzābakus un pat papēžus ar ziedu rakstu.

Hogl turpina iepriecināt arī ar visaugstākās klases sportiskā stila apaviem un aicina tos kombinēt ar ikdienas stilu, tādējādi līdzsvarojot sportisko un moderno. Savukārt spīdīgas ādas zābaki ar čūskas ādas nospiedumiem piešķir apaviem papildu luksusa pieskārienu un pārliecinošu stila izpausmi. Kurš būtu domājis, ka ikdienas stils apvienojumā ar eleganto var tik labi mijiedarboties un ka sportiskais izskats var būt tik krāšņi? 

HÖGL vērtības

HÖGL ir viens no vadošajiem modernu, augstas kvalitātes apavu ražotājiem. Tas nodrošina mūsdienīgus, ērtus apavus, kas atbilst jaunākajām tendencēm, piedāvājot jaunas kolekcijas katru sezonu. Gadu desmitu pieredze apavu ražošanā un jaunāko tehnoloģiju izmantošana tajā, kā arī rūpīgi atlasīti izejmateriāli padara HÖGL apavus par īpašu pavadoni mūsdienīgas sievietes ikdienas gaitās. Latvijā HÖGL pārstāvēts trīs zīmola veikalos Rīgā – tirdzniecības centros Alfa, Galerija Centrs un Spice.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras