Pirmssvētku noskaņās: kā izveidot krāšņu un oriģinālu galvas rotu kā nevienai citai

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 14. jūnijs 2018 18:31
1415

Tuvojoties vasaras saulgriežiem, dāmām laiks sākt domāt par pašas darinātām galvas rotām. Viens no veidiem, kā izcelties ar oriģinālu un neatkārtojamu aksesuāru, kurš noteikti nebūs nevienai citai, ir izveidot to pašai pēc saviem ieskatiem.

Ziedu rotu darinātāja un zīmola "LaCrown" dibinātāja Lelde Baņģe pirmssvētku noskaņās dalās ar padomiem, kas ikvienai dāmai palīdzēs izveidot pašai savu galvas rotu. Pirms sievišķīgā aksesuāra veidošanas rūpīgi pārdomā to, kā tava ziedu rota izskatīsies!

Nepieciešamie materiāli: līmes pistolestīpiņa (pamatne)mākslīgie ziedimākslīgie zaļumiauduma gabaliņš, citi dekori (pēc vēlmes).

Ziedu rotas darināšana:

Pirms ziedu rotas veidošanas uz stīpiņas ar līmes pistoli rūpīgi jāuzlīmē kāds materiāls, piemēram, auduma gabaliņš vai mākslīgas zaļas lapiņas, uz kurām tiks piestiprināti ziedi.

Izvēlies vietu, kur vēlies līmēt lielākos ziedus un sāc ar lielāko dekoru pielīmēšanu pie pamatnes. Kad tas ir izdarīts, turpini ar mazāko dekoru līmēšanu.

Ziedu rotas darināšanas procesā neaizmirsti arī par dažādību! Paralēli ziedu līmēšanai neaizmirsti arī par zaļumiem un citiem dažāda izmēra dekoriem, kas galvas rotu darīs krāšņāku.

Nebaidies ziedus un citus dekorus uz stīpiņas līmēt cieši – tā galvas rota izskatīsies bagātīgāka. Kad nepieciešamie dekori ir pielīmēti, tava svētku ziedu rota ir gatava!

Ja vēlies apgūt ziedu rotu darināšanu profesionāļu vadībā, un izveidot savu individuālo Saulgriežu aksesuāru bez maksas, tad 14. un 15. jūnijā no plkst. 16:00 interesentiem būs unikāla iespēja apmeklēt "LaCrown" meistarklasi, kura norisināsies tirdzniecības parkā Alfa. Lai nodrošinātu savu dalību jums vēlamajā dienā un laikā, ieteicams iepriekš pieteikties.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras