Pirmo reizi Baltijā norisināsies grandiozais frizūru modes šovs “Mākslas darbs”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 11. oktobris 2019 12:15
194

Jau pavisam drīz, 9. novembrī, Baltijas un Skandināvijas vērienīgākās skaistumkopšanas izstādes “Baltic Beauty 2019” ietvaros norisināsies vēl nebijis frizūru modes šovs “Mākslas darbs”. 

Viena no atpazīstamākajām Krievijas matu kopšanas līdzekļu kompānijām, OLLIN Professional, un tā radošā komanda ievedīs pasākuma apmeklētājus krāšņu gleznu un audeklu pasaulē, liks izprast patiesu klasiku un mūsdienīgu konceptuālismu, kā arī iepazīstinās ar iedvesmojošām mūzām un demonstrēs visaugstākā līmeņa friziermākslas jaunākās tendences.

Unikālas programmas ietvaros viesus valdzinās neticama krāsu un sižetu daudzveidība, kuriem iedvesmu šova radītāji smēlušies krāšņos pasaules mākslas darbu tēlos un tādās aktuālās laikmeta problēmās, kā piemēram vides sakārtotība. Tādēļ šova rīkotāji neatstās novārtā arī atkritumu tematiku un to izmantošanu apģērbā, dekoros un aksesuāros, aicinot pieņemt šādu praksi savās dzīvēs arī citiem – kā jaunu pašrealizācijas veidu. 

Zīmola pārstāvji uzsver, ka šī šova apmeklējums ne vien pavērs jaunu redzesloku, bet arī iedvesmos: “Tā būs iespēja pavadīt vakaru patiesu mākslas cienītāju un skatuves zvaigžņu sabiedrībā; (..) apmainīties iespaidiem apmeklējot furšeta zonu, kurā viesus gaidīs izmeklēts cienasts un šampanietis, kā arī iepazīt jaunus apvāršņus valdzinošos fotostūros”.

20191011121451-30127.jpg 

Oriģinālais modes šovs norisināsies 9. novembrī plkst. 17.00 Starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala”. Biļetes iespējams iegādāties rakstot uz e-pastu meistarsakademija@lika-j.com vai zvanot uz tālruņa numuru +371 27 573 589. Cena: 30 – 50 EUR.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras