Pirmie iespaidi par ESSEX produkciju

20. februāris 2012 00:00
809

Paldies par iespēju sākt lietot & testēt ESSEX krēmus. Nu jau ir pagājušas aptuveni 2 nedēļas, kopš uzsāku lietot četrus dažādos krēmus. 


Ar ESSEX HYDROGEL rītos un vakaros palutinu savu seju, jo mana sejas āda kopumā neizrādījās pārāk sausa. Patīk tas, ka krēms ātri uzsūcas ādā, ir vieglas konsistences, tāpēc arī viegli klājas plānā kārtiņā. Pie spilvena neesmu pielipusi & arī uz ielas un autobusā putekļi nelīp klāt – tātad visnotaļ pozitīvi. 

Vakaros savu ķermeni pilnībā ieziešu ar ESSEX CREAM. Krēms ir bagātīgs, diezgan taukains, bet tā kā mana āda it īpaši ziemas laikā ir sevišķi sausa un jutīga, tad man tas „treknums” netraucē! Esmu pamanījusi, ka kopējā ādas elastība ir uzlabojusies, tā arī tik traki nezvīņojas uz kājām kā līdz šim. Esmu par to ļoti priecīga!

Rokas ir mans sausuma kalngals ( var teikt, ka arī kaungals), jo tās ir sevišķi sausas. Ikdienā tās arī diezgan bieži mazgāju. Rokas vairākas reizes dienā iesmērēju ar ESSEX PLUS krēmu ar pantenolu. Šķiet, ka kopumā ādas mitrums rokām ir palielinājies, tomēr tās joprojām ir pasausas. Iespējams, lai palīdzētu, ir jālieto šie intensīvi kopjošie līdzekļi krietni ilgāk. Rezultātus redzēsim & jutīsim jau testa beigās. 

Ar ESSEX PLUS krēmu plānā kārtiņā apsmērēju arī savus acs plakstiņus, jo tie ir ļoti iekaisuši. Un patiešām palīdz! Āda uz plakstiņiem nelobās tik traki, arī nieze ir samazinājusies. Bet pateicoties šī „eksperimenta” dermatoloģei Lindai Kapteinei, zinu, ka tas nav vienkāršs sausums, bet gan ādas saslimšana, kas jāarstē arī ar medikamentu palīdzību. Tomēr nevaru nenovērtēt to,ka ESSEX PLUS krēms palīdz samazināt slimības izraisītās sekas. 

Esmu sajūsmā par ESSEX SALVA ziedi. Ar to ik vakaru iesmērēju gan pēdas, gan ceļgalus, gan elkoņus, gan rokas. Sajūta ir diezgan ķēpīga, bet zinot, ka sastāvā ir 100% tauku, par to nebrīnos un citu sajūtu nemaz negaidīju. Manas pēdas nav vairs tik raupjas un ziemas zābaki & vilnas zeķes ikdienā manu pēdu maigumam nemaz vairs netraucē. 

Turpināšu līdzekļus cītīgi lietot visa mēneša garumā, lai pārliecinātos par to spēju manu ādu turēt formā arī ilgtermiņā. Mani pirmie iespaidi ir ļoti pozitīvi un jau tagad esmu sajūsmā par šobrīd jūtamo rezultātu. Vairs nejūtos kā krokodils Gena, bet kā sieviete, kas rūpējas par sevi ar kvalitatīviem līdzekļiem. 

Paldies par iespēju & tiekamie drīz jau projekta noslēgumā. 

Pantai

 

p.s. līdzekļus lietoju tik cītīgi, ka skatos vai tikai nevajadzēs iegādāties papildu krājumus lai pietiek visam mēnesim :D

 

Februāris ir sausas ādas mēnesis. Vairāk par šī mēneša akcijām un īpašajiem piedāvājumiem kopā ar Essex, lasi šeit>>

{fotoblog:2232}

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras