Pirkumi Paula`s Choicē

hiperkeri
hiperkeri 3. jūnijs 2016 12:43
2508

Labrīt!

Te nu es atnācu parādīt,kāda ir mana pieredze ar Paula`s Choice produktiem. Latvijā viņu ādas kopšanu un kosmētiku (vēl) nevar dabūt,pasūtīju no www.paulaschoice.com internacionālās lapas un vidēji 9 dienās viņi visu piegādā ar kurjeru pie mājas slieksnīša:) Maksāju 10 eiro par sūtīšanu,un otro reizi jau biju gudrāka, pasūtīju kopā ar draudzeni, sūtīšanas maksu jau sadalot pa abām:)

Pirmais,ko pamanīju- wooow,viņi ir ļoti dāsni ar `trial` izmēriem( tie ir iepakojumi,kas paredzēti 2-3 nedēļu lietošanai,taču man reāli daži no tiem izlietojās pusotrā mēnesī. Neteiktu,ka esmu ārkārtīgi taupīga,taču arī neizšķērdēju lieki produktus),kā arī piedāvā veselus `sample` izmēra komplektus+katram produktam arī var atsevišķi iegādāties šos te samplus. Sampli ir mazās paciņās sapakoti produkti 1 reizei(un arī te es sapratu,ka daudzos tas produkts ir vairāk kā vajadzīgs vienai reizei-kad aizbraucu ciemos, man katra paciņa pietika vakara rutīnai, rītam, un vēl palika plaukstām,kaklam,dekoltē,ko apstrādāt.Man laikam ir maza seja..)

Kopā veicu 2 pirkumus,abi virs 100 eiro (jo pēdējos mēnešos ieguldu visu,lai savestu seju kārtībā). Te būs pirmais pirkums-

20160603115044-50706.jpg

20160603115057-50975.jpg

Nopirku pilna izmēra toniku , BHA eksfoliantu- tie viņiem ir vislabāk pārdotie un visvairāk `fanotie` produkti. saņēmu 13.aprīlī un tagad,3.jūnijā man vēl ir ceturtdaļa no abām pudelēm. Toniku lietoju katru rītu,vakaru un vēl pa dienu karstajā laikā pēc sejas mazgātāja( āda jūtas komfortabli arī tikai ar toniku- lai gan tekstūras un izskata ziņā produkti atgādina ūdeni,tie ir tādi `bagātināti` ūdeņi- pēc tonika mana āda jūtas supermitrināta,bet pēc BHA- suupertīra,bet,jā,arī ar tādu kā mitrinātības efektu. Ceru,ka tas nav tikai efekts,bet tieši tāpēc,ka tas tā arī ir. Nu viņi propogandē,ka tieši tā arī ir,un tagad, pēc pusotra mēneša regulāras lietošanas varu teikt, ka kopējais ādas stāvoklis patiešām ir uzlabojies. BHA sākumā lietoju katru otro vakaru, tad pēc pusotras nedēļas jau katru vakaru un pēc vēl kāda laika- tagad jau rītā un vakarā. Reakcijas man no šī nekādas nav bijušas, taču man draudzene šo pasūtīja un viņai esot pumpiņas sācis dzīt uz āru. Paula`s Choice pētnieki jau saka,ka tas ir tas,kā BHA darbojas- tā tie ādas kanāli atbrīvojas no zemākos slāņos esošajiem aizsprostojumiem, taču tam vajag būt īslaicīgam procesam.)

Nākamie ir Trial Size(uz tām pāris nedēļām paredzētie, bet reāli man tieši tagad beidzas vitamīns C, un serums beidzās pirms pāris nedēļām) ar 25% c vitamīna smērīti (šī ir uz silikona bāzes,noteikti jāliek vakarā kā pēdējais solis- šis nejaucas iekšā citos mitrinātājos,paredzēts tikai uz vienīgi kā `punktiņu` zālīte. Šī smēre man šodien oficiāli beigsies. Tā man ir palīdzējusi ātrāk sadziedēt aktīvas pumpas+izbalināt pumpu rētiņas. Esmu ļoti,ļoti,ļoti apmierināta!  un vēl otrs ir antioksidantu serums ar retinolu,kurš man ļoti iepatikās,tāpēc otrreiz šo pasūtīju pilnā izmērā. Man ir plāns līdz Jūlija sākumam izmantot retinolu savā sejas kopšanas rutīnā un tad `mest nost`,jo tas palīdz atjaunot ādu- pirncipā,paātrinot ādas vielmaiņu,tā atbrīvojoties no tekstūras- visām manām rētiņām no seniem laikiem,un divu nedēļu laikā es sāku just- jā,darbojas! Taču,tā kā tas ir ļoti stiprs anti-age novērsējs, ilgtermiņā tas man noteikti nav nepieciešams.

Vēl Trial izmēros pasūtīju sejas mazgājamo līdzekli,un esmu ārkārtīgi apmierināta- tas ir īstais priekš manām vajadzībām (RESIST Perfectly Balanced foaming cleanser)- mazliet putojošs,bagātīgs krēmiņš,kurš ir ļoti maigs un komfortabls. Nevienam no šiem nav konkrētas smaržas-lai saudzētu ādu, taču šim noteikti ir sārmaina,ziepjaina smarža. Un pēdējais ir SPF 50,ar kuru man nepaveicās,jo tas ir sintētisks aizsargkrēms,kurš man izraisīja sliktu reakciju uz ādas.

Kādu brīdi man likās,ka tas izraisa reakciju tikai uz laukumiem,kur lietoju C vitamīna ziedīti, jo uz kakla un dekoltē to droši varēju lietot,droši vien tas noteikti reaģēja uz jūtīgākiem laukumiem. Nu,tik un tā, veldrē neaizgāja,jo šis bija lielisks roku aizsargkrēms:D

Un te manas pārmaiņas- ar visām sekām un tad arī-seku likvidāciju

20160603121429-23615.jpg

Uz deguna man sāka noiet viena riebīga pumpa,ar kuru cīnījos vēl 5 nedēļas..Šis uzņēmums ir pirmajā rītā pēc testa sākšanas.Šajā laikā man bija samērā dusmīga āda,jo knapi tiku pāri ļoti ilgai cīņai ar briesmīgiem,dziļiem izsitumiem,jo februārī biju nolēmusi sevi pacienāt ar visu,ko nedrīkstēju ēst..

20160603121719-69433.jpg

1 lietošanas nedēļa- stāvoklis tas pats,bet sāku saprast,ka tas aizsargkrēms(un varbūt tikai tas) man sāk radīt reakciju...

20160603121931-83824.jpg

20160603121946-85866.jpg

Divas lietošanas nedēļas, sintētiskais krēms jau nomainīts pret otru, taču šajā dienā es tomēr izlēmu vēlreiz pamēģināt- nu,kā būs? Piedodiet par šiem kadriem,bet, ja visa seja paliek sarkana un dedzinoša,tas ir konkrēts mājiens- mazgā visu nost un pat nemēģini atkārtot:D Labās ziņas- vitamīns C man sāka samazināt iekaisumu uz deguna un zem acs,tā kā šīs briesmīgās bildes tomēr nes cerību stariņu:)

20160603122245-97728.jpg

3 nedēļas- jā,rētiņas uz deguna un pie acs ir konkrēti sākušas samazināties ( es viņas saucu par rētiņām,bet reāli tas man izpaudās zemādas iekaisumā un nekādas pumpu mocīšanas es nepiekopju,jo tas vienkārši nav iespējams),tekstūrā arī ir redzama izmaiņa- skatos,ka uz vaigu kauliem āda sākusi līdzināties:) Jesjesjesjess:)

Un šajā brīdī es nolēmu savus krājumus papildināt ar jauniem produktiem-

20160603122533-18369.jpg

pasūtīju 2 līniju pilnos samplu komplektiņus(katrs komplekts pa 3 eiro(tikai!) un tajā ir vismaz 10 paraudziņi-pasūtīju RESIST līniju sev un PC4Men savam bumbulītim:D Ziniet,viņam patika visi produkti,izņemot skūšanās līdzekli,tas neputojis un tas viņam nebija pierasts skūties uz krēma bāzes:D)

Tad vēl pasūtīju komplektu ar savu mīļo saules aizsargkrēmu(Resist Wrinkle defence SPF30 moisturiser),jo pilna izmēra nebija pieejams, un 2 pilna izmēra produktus+vēl vienu maziņo ar sejas mazgātāju un retinola smērīti arī- lietošanai mazos laukumos.

20160603122905-40920.jpg

 

KAntioksidantu serums man ļoti patika,tāpēc es pasūtīju to pilnā izmērā,un ,tā kā nebija mana mīļā sejas aizsargkrēma, tad pasūtīju SPF30 no Calm līnijas.Ir ļoti mitrinošs,taču,nu meh! nav man tas mīļākais! Ir viegls,un savu darbu padara,bet nematē un netonē kā Resist spfs...

Un retinola smērīte- woow,kā tā darbojas! Lietoju reizi 3-4 dienās.Lietoju ap vaigu kauliem un zodu,un,kas atlicis no viena pumpīša devas- to uz pumpiņām.. Šis nudien uztaisīja ekstrēmās pārvērtības,jo pēc 2.lietošanas reizes man akurāt sāka lobīties ādiņa (tas piederoties pie procesa,lietoju ar lielu bijību,jo zināju,ka šis būs spēcīga manta),un rezultāts pēc tam ir superīgs- redzu izlīdzinājumu uz vaigiem 2 nedēļu laikā. Domāju,ka līdz kāzām būs perfekti:)

Tātad, bilde uz 4 nedēļām ar saules aizsargkrēmu ar mazu tonīti-

20160603123550-50883.jpg

Jāsaka,ka ap mutes kaktiņu man bija uzmetusies viena nejaucene. Vienīgā atšķirība- ar šiem līdzekļiem tas pumpas process man no mēneša sarūk līdz pāris dienām,jo pumpas vairs nemetas tik dziļi un ātri izkalst un sadzīst.

Un piecas nedēļas- ar Calm Spf30,kuram nav nekāds tonis-

20160603123727-23466.jpg

Jāsaka, ka man nepatīk,kā šis spīd,taču tas man ir lieliska bāze uz lielākiem pasākumiem, kad finišā viss tiek kārtīgi piepūderēts,tāpēc mitrinoša bāze ir pat vēlama:) Piemēram, man tagad ir viegli iziet no mājas 10 minūtes pēc pamošanās,jo gandrīz vispār nelietoju kosmētiku,un,kad jāpošas uz kādu pasākumu,beidzot,beidzot- finišs ir kaut cik gluds:) Bildes no maniem pirmajiem izmēģinājumiem par kāzu tēmu:D Ja godīgi,vēl īsti neesmu izlēmusi, kā tad beigās būs:D

20160603124157-55905.jpg

Nu tāds,lūk ,ir mans ceļš:)

Nekad nebūtu domājusi,ka zem 30 gadu vecuma(zem 50:D)  lietošu anti-age krēmiņus:D Nu labi,tas ir tāds Čē-pē, taču vismaz tagad mērķis attaisno līdzekļus:)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 3. jūnijs 2016 14:15 pece

Pateicos:):)

pece 3. jūnijs 2016 13:53

Lai izdodas tuvināties vēlamajam!

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras