Pieteikums fotosesijai " "Kā pareizi kopt sejas ādu rudenī?""

kuku
kuku 25. augusts 2011 12:19
1081

Mani sauc Kristīne un man ir 20 gadu. Esmu jauna, aktīva un draudzīga meitene. Kāpēc tieši es būtu vislabākā modele šai fotosesijai? Domāju, ka neko sevišķi atšķirīgu kā citas meitenes/sievietes nepateikšu, jo visas jau dikti grib iegūt šo iespēju. Bet nu ja par mani, tad:

 

 

 

*protams, jau no mazām dienām esmu gribējusi iejusties modeles ādā. Un ja vēl tagad tiks likts grimms visās rudens krāsās, tad jo īpši.

 

*rūpējos par savu ādu (lietoju Dr.Hauschka pieniņu un rožu krēmu, un dažādas dabīgās maskas)

 

*labprāt klātienē uzzinātu kā rūpēties par savu ādu (it īpaši rudenī,jo mana āda laika maiņas uzņem ne pārāk jauki ). Un ar lielāko prieku uzzinātu kā pareizi klāt grimmu. Kam jāpievērš vairāk uzmanības, kam ne. Vienmēr esmu gribējusi, lai man kāds to pamāca. Agrāk pat mēģināju iestāties Birutas Mageles stilistu skolā, bet izrādījās, ka tas man ir par dārgu. Tāpēc pati mūždien šķirstu glancētos žurnālus un pētu visādus grimmu trikus un noslēpumus.

 

*Man ir dabīga matu krāsa, latviešu pelēkā. Un, domāju, tas būtu lieliski parādītām citām sievietēm, ka ar skaistu grimmu var izskatīties apburuši ar tiem pašiem pelēkajiem matiem. Jo daudzas sievietes uzskata, ka ar viņu dabīgo matu krāsu viņas izskatās pēc nekā un tur nekas nevar līdzēt. Bet var!

 

*Tāpat neapmeklēju solāriju, neesmu burkāna krāsā un mana āda nav kā žāvēta plūme. Heh.

 

*Manuprāt, esmu diezgan simpātiska, tāpēc jūsu fotosesiju, neizbojāšu. Heh. Un daudz smaidu. Un, man šķiet, rudens fotosesijai tas piederētos jo īpaši, jo rudens ir tas slapjais un drēgnais laiks, kad cilvēki staigā ar akmens sejām.

 

Ceru, ka izvēlēsieties mani! 

 

Jaukas Jums pēdējās augusta dienas!

 

Sieviešu Klubs ATKAL meklē foto modeli

 

 

ŠO BLOGU KONKURSU SIEVIEŠU KLUBĀ ATBALSTA PHYSIOGEL.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Cerīte 25. augusts 2011 12:57

Es par :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras