Pieteikums Essex: vēlos testēt!

Autors: lauritta123, 2012. gada 3. februāris, 12:38:53
Pieteikums Essex: vēlos testēt!

Hej, hej,

 

Vēlos pieteikties Essex krēmu testēšanai. Pateicoties nesen gūtajai pieredzei ar Madaras kosmētiku, esmu uzzinājusi par savu ādu dažas jaunas lietas: man ir sausa, jutīga un kairināta āda, ar tendenci uz pastiprinātu pigmentāciju. Seja ir nosēta ar vasaras raibumiņiem, grūti nosāuļojama vasarā (neiedeg, bet paliek sarkana un lobās), bet ziemā pārsvarā cīnos ar dominējošo problēmu: apsārtumu, niezi un lobīšanos.


 

Madaras kosmētikas tests man iedeva zināšanas par pareizu ādas attīrīšanu, tonizēšanu, mitrināšanu. Tomēr testējamā kosmētika izrādījās „par plānu” šī brīzā laikapstākļiem, tāpēc jau šorīd , beidzot atļāvos uz degungala, gan zem tā uzziest bagātīgu kārtu nivea krēma.


 

 

Ņemot vērā līguma nosacījumus, testēšanas mēnesī nedrīkstēju lietot citus kosmētiskos līdzekļus- krēmus, ziedes. Pieturējos strikti pie nosacījumiem, un tik un tā ieguvu labus rezultātus jau pa mēnesi: uzlabojās ādas idējā slāņa (dermas) kolagēno šķiedru stāvoklis, āda tika piesātināta un labāk mitrināta (par 20%). Tomeŗ, kā izrādijās sarunu gaitā ar dermotoloģi, es drīkstēju lietot tonālos krēmus (kā aizsargslāni pret aukstumu, putekļiem),bet, biju pārpratusi, un visu mēnesi atlikusi tonālo krēmu tālākā plaukta stūrī.  Plus vēl tas, ka šobrīd, pēc testēšanas, dermotoloģe pat iesaka lietot mitrinošu krēmu, jo tas, ko ādai sniedza mitrinošais fluīds, bija par maz un iegūtais mitruma procents, ja es būtu lietojusi mitrinošo Madara fluīdu kombinācijā ar mitrinošu krēmu, rezultāti varēja būt daudz iespaidīgāki par esošajiem.

 

Šobrīd esmu laba, ekoloģiska (tāda, ko var atļauties drošu sirdi uzziest uz sejas ādas pat mazam bērniņam) krēma meklējumos, kā arī jāpieņem lēmums, vai turpināt lietot Madaras kosmētikas produktus (attīrīt, tonizēt), vai meklēt lētāku risinājumu. Un arī laika apstākļi mudina pēc iespējas ātrāk rīkoties un sagādāt atbilstošus sejas kopšanas līdzekļus. Šobrīd iztieku ar Eveline dienas/naktas (divi vienā) krēmu, kas arī uz mēnesi tika nobēdzināts tālākā plauktiņā, lai spētu izpildīt līguma nosacījumus un nepievilt Madara Cosmetic komandu.

 

Kā vēl viens no atklājumiem, par ko, patiesībā, saskumu, bija dermotoloģes teiktais, ka lai es nekādā gadījumā neaizraujos ar pašgatavotām sejas maskām (kategoriski- nekādu krējumu uz sejas1) kā arī manis iemīļotā Baldones dūņu maska manai jūtīgajai ādai esot pavisam nepiemērota- pārāk agresīva. Jūtīgai ādai kopšanas līdzekļiem esot jābūt ļoti ļoti maigiem. Bet es biju tik ļoti aizrāvusies ar dabas velšu pielietošanu skaistumkopšanā.

 

 

 

 

Neiedomājos, ka katrai ādai tomēr ir savas vajadzības un prasības. Vienam der sejas maska ar citrusiem, citam šāda maska nodara kaitējumu.. Un atkal, jau otro reizi (pirmā reize- mana negatīvā pieredze armatu kopšanu, balināšanu) es nonāku pie secinājuma, ka ir nepieciešama speciālista palīdzība, padoms- un tas ir individuāls. Dermotolgs nevar uzrakstīt rakstu, kas būtu ar ieteikumiem atbilstošs un noderīgs ikvienam.

 

Sākotnēji ir jānoskaidro, kāda tipa āda, kāda veida un cik dziļi bojājumi, mitrums, kolagēna rezerves (un to var izdarīt tikai pie speciālista) un tad jāpiemeklē atbilstoši ādas problēmai risinājumi. Var teikt, pusi taciņas esmu nogājusi- apzinos, ka man ir jūtīga, viegli sakairināma un uz šo brīdi, vēl papildus, pateicoties laikapstākļiem, sausa āda. Tāpēc es labprāt vēlētos notestēt, vai Essex produktiņi spēs pabarot arī šajos skarbajos laikapstākļos manu kaprīzo ādu.

 

Arī roku āda ir kaprīza- tā kā ikdienā bieži lietoju sadzīves ķīmiju- mazgāju traukus, mazulītes sašmulētas sīkdrēbītes (ja nepielasās pilna veļasmašīna), roku ādai pastāvīgi ir velkoša sajūta, tās kļuvušas sausas un raupjas.

 

 

 

Šobrīd lietoju to pašu Nivea krēmu, un, jāatzīst- krēms labi mitrina, tomēr ķēpa liela, jo rokas paliek stipri lipīgas. Tad es rīkojos šādi: iemasēju krēmu, tas iesūcas un pazūd (roku āda ar pirmo piegājienu to gluži vienkārši apēd!) iemasēju otro devu, tad nogaidu, lai vēl sasūcas un tad ar papīra salveti cenšos lieko (lipīgo) slāni noslaucīt.

 

Dermotoloģei man būtu pāris jautājumu, piemēram:


Vai bargākos laikapstākļos var dienas krēmu aizstāt ar nakts krēmu un ziest to pa dienu uz ādas, lai mitrinātu spēcīgāk?

 

Kuri no dabas produktiem (augļiem, dārzeņiem, piena izstrādājumiem) – ir kaitīgi un nav iesakāmi paštaisītajās maskās tieši jūtīgai un kairinātai sejas ādai.

 

Vai barojošo sejas masku (paštaisīto) var izmantot arī pārējai galvas ādai (matu sakņu barošanai)?

 

Kādos apstākļos jāuzglabā (lietošanā esošos) krēmus- vai vannas istabā uz spoguļplauktiņa, kur nāk karstie tvaiki pēc vannošanās (mainīga temperatūra), apstākļi nepastiprina krēma kvalitātes pasliktināšanos (bojāšanos)?

 

Cik daudz nepieciešams krēma klāt uz sejas- tā lai, pēc tam lieko jānoslauka ar salvetīti, vai tā, lai uzreiz sasūcas un pazūd?

 

Vai ir vērts izvēlēties sejas krēmu, uz kura rakstīts- dienas/nakts krēms, sanāk, universālais- lietojams gan dienā, gan naktī. Vai tas liecina, ka krēms ir zemākas kvalitātes, nekā, ja pērk atsevišķi- dienai un naktij?

 

Lauritta123

 

 

p.s. bildītes aizņemtas:

http://www.styles-guide.com/tag/winter-skin-care

http://www.beautylish.com/a/vcrur/sonya-dakar-winter-skin-care-tricks

http://www.healthycarebody.com/tag/face-cream/

http://test.madara-cosmetics.lv/lv/blog/5533/

http://www.czech-glass-nail-files.com/blog/beauty/6-easy-steps-to-prepare-your-skin-to-winter/

 

 


Arī tu vari pieteikties Essex produktu testam! Vairāk par to lasi šeit>>