Piesakos testēt Plantur matu kopšanas līdzekļus

nosiguldas
nosiguldas 8. novembris 2011 11:59
773

Jau no bērnības vienmēr esmu gribējusi sev skaistus, garus, biezus matus, to vietā es esmu to matu īpašniece, kas ir smalki un ļoti trausli, pietam pavisam neklausīgi. Skatos uz savu mazulīti un  jāsecina, ka viņa būs tādu pašu matu īpašniece.

 

 

Kā reizēm gadās sapņi arī piepildās un trīs gadus atpakaļ beidzot tiku pie gariem matiem, kas izauga kamēr gaidīju savu mazo meitiņu, mati gan bija plāni bet gari un veselīgi.

 

 

 

Gadu atpakaļ secināju, ka situācija strauji mainās un mati krita saujām, tie bija uz drēbēm, traukiem, vispār visās neiedomājamākajās vietās. Gali palika sausi un mati sējās kopā, līdz ar ko vasaras sākumā biju spiesta tos stingri apgriezt. Situācija ir nedaudz uzlabojusies, bet process turpinās, mati plāni un garāki neaug. 

 

Esmu matu kopšanas līdzekļu meklējumos, jo lai izskatītos pēc cilvēka man vajag ne tikai šampūnu un kondicionieri, bet arī līdzekli ar kura palīdzību tiek palielināts matu apjoms.

 

Protams ikdiena sākas ar matu bojāšanu, jo lai šo savu rotu savestu kārtībā un neizskatītos pēc izspūruša putnu biedēkļa, rīts iesākas ar kārtīgu lakas devu, tad vēl stress gan darbā, gan mājā, negulētas naktis, kafija un rezultāta tāds kā ir. Tapēc es ļoti gribu izmēģināt Plantur matu kopšanas līdzekļus, tur ir viss, kas man nepieciešams un ja vēl var atrast matu veidošanas līdzekļus, kas tos nebojā bet palīdz, tad vēl jo vairāk, tā ir mana iespēja.

 

Arī tu vēlies pieteikties testēt Plantur matu kopšanas produktus? Lasi šeit un noskaidro testēšanas noteikumus>>

 

Sieviešu Klubā blogu konkurss notiek sadarbībā ar Plantur matu kopšanas produktiem. Vairāk par tiem lasi šeit>>

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras