Piesakies uz produktu testu: raksti, kā tu lutini savus papēžus?!

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 26. maijs 2011 00:00
366

No šodienas, 25. maija līdz pat nākamajai trešdienai, 1. jūnijam Sieviešu Klubā notiek blogu konkurss, kurā aicinām ikvienu dalīties savā pieredzē, kādas ir tavas ātrās receptes, lai mitrinātu un barotu sauso elkoņu un papēžu ādu. Iesūti savu stāstu un iespējams tieši tev dosim testēt Essex krēmu ar augstu tauku saturu (28 %).

 

 

Kas jādara, lai piedalītos blogu konkursā?

 

Jāuzraksta savs stāsts par to, ko dari, lai pasargātu savus papēžus no sprēgāšanas un elkoņus no ļoti sausas ādas. Varbūt reizi nedēļā veic speciālas kopjošas vannas peldes? Varbūt tev ir kāds sevišķi iemīļots kāju krēms? Skrubis? Varbūt pašas gatavots? Bet varbūt tu esi no tām, kad reizi mēnesī dodas uz skaistumkopšanas salonu, lai veiktu SPA procedūras sausajām pēdām un elkoņiem.

 

Dalies pieredzē! Blogu konkursa uzvarētājai dāvināsim iespēju testēt Essex krēmu ar augstu tauku saturu (28 %).

 

Ar ko šis krēms ir īpašs?


Tas paredzēts sausas, zvīņojošas ādas mīkstināšanai. Īpaši ieteicams cilvēkiem, kas lieto lokālas darbības glikokotikoīdus. Lietojams ādas aizsardzības gadījumos, kad āda pakļauta biežai nelabvēlīgu faktoru ietekmei. 

 

 

LAI IESŪTĪTU SAVU BLOGU, SPIED ŠEIT!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mazaa raganina 26. maijs 2011 08:33

Par laimi,man nav tādu problēmu.

jana 26. maijs 2011 08:24

Tieši šo arī lietoju, neiešu cildināt, lai nepadomā, ka reklamēju, taču ar saplaisājušu un pēc ziemas pārsausinātu pēdu ādu tas tiek galā izcili ātri, turklāt efektīvi!

inny 26. maijs 2011 01:52

Ui! Papēži man sprēgāt sākuši, pilnīgi "griezdamies" (N) Bet kaut kā tieku galā pati, un tīri ok!...

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras