Piesakies izmēģināt jauno MOSSA daudzfunkcionālo sejas masku!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 7. aprīlis 2017 10:00
1786

Pirmo reizi dabīgās kosmētikas zīmols MOSSA piedāvā daudz- funkcionālu masku un nakts krēmu vienā produktā - “Energy boost” ar 8 augu ekstraktiem, hialuronskābi un vitamīniem C un E, kura vienā mirklī nogurušu ādu padara mirdzošu un starojošu. Produkts ir īpaši piemērots jutīgas ādas kopšanai, jo ir bez pievienotām smaržvielām.

Vēlies izmēģināt MOSSA daudzfunkcionālo sejas masku?

Raksti motivējošu pieteikumu šeit komentāros! 10. aprīlī paziņosim laimīgās, kuras varēs izmēģināt jauno MOSSA daudzfunkcionālo sejas masku.

Atceries, ka, piekrītot produkta izmēģinājumam, Tu apņemies 2 nedēļu laikā uzrakstīt atsauksmes blogu Sieviešu Klubā! 

Uzzini vairāk par MOSSA jaunumu šeit>>>

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ilzy 9. aprīlis 2017 21:27

Piesakos. Jo interesē kāds tad īsti ir produkts maska& nakts krēms vienā tūbiņā. Vai tik tiešām ir daudzfunkcionāls produkts? Un pēdējā laikā mani ir sākusi interesēt maskošanās. :D

hiperkeri 9. aprīlis 2017 17:26

Piesakos!!!!
Lai nu kuram ir dabas dots talants testēt,tad tas noteikti ir MAN! Ar visdziļāko bijību un atbildību katru reizi izturos pret katru produktu atvērti, tomēr arī ar kritisku aci- lai cīņubiedrenēm vieglāk izvēlēties starp desmitiem variācijām, kas var nopietni sajaukt galvu. Tā kā man ir arī pieredze žanrā ` nakts maskas`,mani urda ,kas tad letiņu lācītim vēderā- vai tas ir tikpat efektīvs kā pasaules brāļi?? Jo,jāsaka, parasti nakts maskas ir želejveida brīnums, kas tik tiešām atsvaidzina un palīdz atkopties,pastiprinot apakšā esošo krēmu un serumu īpašības. Tam būtu jābūt kā tas ķirsītis uz kūkas, kā saules aizsargkrēms tavā dienas rutīnā, kā ... viss loģiskais,kas nāk- nu,kā mīlestība no pirmā acu skatiena:)
Esmu regulārs rakstnieks,ja tā drīkst sevi saukt,un apņemos divu nedēļu laikā dot visskrupolozāko vērtējumu par šo brīnumu, ar domu - lai tam labam būtu augt, bet ne tik labam- lai ir vieta , kur augt un jēga to apjēgt.

Ardlem 7. aprīlis 2017 19:33 Ardlem

kāpēc pievienojās divreiz?
vienu komentu var droši izdzēst, lai nejauc gaisu.

Ardlem 7. aprīlis 2017 19:32

piesakos izmēģināt Mossa daudzfunkcionālo sejas masku.
motivācija? Mossas produkti ir manai ādai draudzīgi un man tie patīk. un labprāt izmēģinātu ko jaunu no šī zīmola. turklāt, pa ziemu mana sejas āda ir mazliet palikusi bez krāsas, līdz ar to pašai bail uz sevi spogulī skatīties. varbūt, atgūstot cilvēcīgu paskatu, es sapratīšu, ka ir vērts ieguldīt arī sevī, ne tikai bērnos un citos apkārtējos...

Zane Zanīte 7. aprīlis 2017 16:13

AK, jā. Piesakos. Kāpēc?
Varbūt šis jaunums man palīdzēs tikt galā ar negulēto nakšu sekām - nogurušu, sausu un sejas ādu mez mirdzuma.
Otrkārt - tā kā baroju bērniņu ar krūti - es ļoti sekoju līdzi kosmētikai, ko lietoju, jo tas viss uzsūcas un kaut nedaudz, bet nonāk arī bērniņa organismā. Jāsaudzē mazais organisms cik vien var. Tādēļ arī cenšos izvēlēties pēc iespējas dabiskāku kosmētiku :)

pece 7. aprīlis 2017 11:41

Gribu, gribu, gribu ....:) Iemesli - lai gan ar Madaras kosmētiku man ilgi nebija izdevies sadraudzēties, ar Mossa sērijas produktiem ir mīlestība no pirmā triepiena! Sejas pīlinga maska manā arsenālā kā ienāca, tā palika, dikti patīk tas, ka rezultāts ir ļoti labs un acīmredzams - ideāla, ja vajag sakopties pirms pasākuma.

Tā kā esošais sejas krēms drīz būs izlietots, lēnām skatos pēc nākamā un jā, uzzinot par šo lielisko jaunumu, apdomāju vai to neiet iegādāt kamēr vēl drogās 25% atlaide darbojas.

Būs iespēja testēt - forši, nebūs, iešu uz bodi :)

Iveta - tereeze 7. aprīlis 2017 11:24

Es arī gribētu pamēģināt Mossa sejas masku. Kāpēc? Pēc drūmās ziemas sejas āda kļuvusi pelēcīga un gribās atgūt to sārto un veselīgo ādas izskatu. Ir lasīts, ka Mossa produkti dara brīnumus. Un tas ir ādai draudzīgs produkts, cerams arī manai.

nosiguldas 7. aprīlis 2017 11:14

Pavasaris ir tas laiks, kad jebkuras sievietes āda raud un lūdz pēc palīdzības. Ziemas sals, vē'js aukstums, kas nomaina siltāku laiku atstāj savas pēdas. Mossa produktiem ir ļoti patīkama zīdaina struktūra. Masku, lai tā ieņemtu pastāvīgu vietu uz spoguļgaldiņa ir jāizmēģina un tā ir tā priekšrocība, ko dod mums produktu testi. Savos 40 ar astīti izteikti jūtu, kas ir sejas ādas nogurums, it sevišķi, ja mazais mazdēls pus nakti neguļ un nekādi nevar sagaidīt rītu, bet es pamostoties spogulī redzu tikai acis.:D Otrs, kapēc gribu testēt šo produktu ir tas, ka maska ir veidota uz augu bāzes, līdz ar to saudzīga sejas ādai.

rasas 7. aprīlis 2017 10:43

Acīmredzot ar to vien, ka gribu, gribu, gribbbbu... un atkārtu lūpu nepietiek! :D
Tātad motivācija ir ļoti vienkārša - šī būtu vienreizēja iespēja izmēģināt Mossa jaunumus, kas piepulcētos Mossa brālīšiem un māsiņām manā kosmētikas plauktā.
Tieši šobrīd esmu sava ideālā nakts krēma meklējumos, ja dienas krēms ir ideāls un tas ir rezultējies Mossa vitamīnu dienas krēma izskatā, tad tieši priekš nakts un īpašākas sevis palutināšanas (maska) šis būtu IDEĀLS risinājums un tieši ideālajā laikā - pavasarī, kad vitamīniem ir īpaša loma, tajā skaitā - skaistumam. :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras