Piedalies konkursā un laimē ekskluzīvu hairtalk matu pieaudzēšanas procedūru!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. novembris 2019 09:40
1024

Sapnis par skaistiem, kupliem un garākiem matiem var tikt piepildīts jau pavisam drīz!

Piedalies SK konkursā “Gatavojamies svētku sezonai veselīgi” un saņem balvā ekskluzīvu matu pieaudzēšanas procedūru no @hairtalkBaltic 

20191104093831-92995.jpg

8 JAUTĀJUMI PAR MATU PIEAUDZĒŠANU. Atbild hairtalk Baltijas valstu pārstāve – Laura Jaundzema Zlidne

Kas ir hairtalk un ar ko atšķiras no citām matu pieaudzēšanas metodēm? 

Pasaules tirgus vilina ar iespējām un piedāvājumiem pieaudzēt matus – apjukt ir viegli.

Ar matu pielīmēšanas metodi ir iespējams panākt visvienmērīgāko rezultātu un nav jāpavada garas stundas frizieru krēslā – ĀTRI UN VIENKĀRŠI.  Bet... jāatzīmē, ka ne visas tirgū piedāvātās šķipsnas ir patīkamas nēsāšanā, drošas un nekaitīgas – bieži savienojumi tiek veidoti no cieta, gumijai līdzīga materiāla, kuri pēc šķipsnu noņemšanas matos atstāj līmes pleķus – līdzīgus košļenēm. Turklāt arī pašu matu kvalitāte ne vienmēr ir augstākā labuma, un mati jau pēc dažām dienām saveļas un ir līdzīgi švammei. Šeit ir ļoti svarīgi izvēlēties pārbaudītus ražotājus ar lielu pieredzi.

Baltijas valstīs ļoti izceļas pielīmējamās metodes pirmizgudrotājs – vācu kompānija hairtalk.

Neuzkrītošas, ultraplānas un matu augšanu no galvas ādas imitējošas lentītes – pēc noņemšanas neatstāj pēdas un nesaķepina jūsu matus. hairtalk ir pasaules līderis matu pieaudzēšanā, pieejams vairāk nekā 40 pasaules valstīs. Šīs kompānijas pieredze ir mērāma vairāk nekā 35 gadu darbā, piedāvājot risinājumus dažāda smaguma pakāpju problēmu risināšanā. Atšķirībā no citām matu pieaudzēšanas un pielīmēšanas metodēm, hairtalk saķeres lentītes ir veidotas no īpaša medicīniskā polimēra slāņa, kuram nav analogu, tās ir elpojošas un pilnīgi nekaitīgas matiem.

Vai tie ir dabīgi mati un kāda tiem ir izcelsme?

Matu komplektācija un to apstrāde nosaka matu kvalitāti un kalpošanas ilgumu. Laiks ir nauda – taču ne kvalitāte. Ir ražotāji, kuri īpaši rūpīgi pret to izturas un vēlas, lai viņu produkts sagādā maksimālu komfortu nēsātājam, bet ir tādi, kuri, taupīšanas vārdā, izlaiž vai saīsina dažus svarīgus ražošanas ķēdes posmus.

Kā stāsta hairtalk Baltijas valstu pārstāve, lielākā daļa pasaules tirgū esošo matu nāk no Indijas un Āzijas, šeit svarīgākais ir matu atlase, izlase un apstrādes posmi, turklāt kā uzraudzībā un vadībā tas notiek – vai tas ir pasaules mēroga zīmols, kurš garantē nēsātājām kvalitāti, vai zemāka segmenta ražotāji.

hairtalk ražošanai tiek atlasīti tikai augstākās kvalitātes mati - svarīgi ir saglabāt matu kutikulas augšanas virzienu un nenodedzināt kutikulu ar ķīmiskiem un agresīviem sastāviem – tas paildzina ražošanas procesu, bet rezultātā palīdz saglabāt maksimāli dabīgus matus, tādi mati ilgi kalpo un priecē nēsātājas. Šeit netiek izmantoti arī silikoni, kuri ātri izmazgājas, un sākotnēji patīkamie mati pārvēršās dredos. Arī matu krāsošanas posms ir ļoti pakāpenisks un notiek nekaitējot matiem. Šķipsnu krāsošanai izmanto īpaši maigas un hipoalerģiskas kašmira krāsas, viena toņa iegūšana prasa divas nedēļas. Pateicoties iepriekšminētajām niansēm, hairtalk matus nav iespējams atšķirt no nēsātājas īstajiem matiem un tie saplūst vienmērīgā masā. 

Cik bieži ir jāveic pieaudzēto matu korekcija?

hairtalk šķipsnas var nēsāt 8 līdz 10 nedēļas, viss ir atkarīgs no tā cik ātri ataug dabīgie mati. Šo laiku vajadzētu ievērot, lai izvairītos no matu sapiņķerēšanās piesakņu zonā, un jārūpējās, lai plāksnītes vienmēr būtu tuvu galvas ādai.

Vai drīkst krāsot pieaudzētos matus?

Mēs neiesakām balināt matus. Lai matus padarītu platīnblondus, jūs varat uzklāt matu tonētāju tādiem numuriem kā Nr.: 613 vai Nr.: 25. Krāsojot šķipsnas, izvairieties no krāsas nokļūšanas uz savienojuma plāksnītēm. Ja vēlaties matus krāsot un piešķirt toni, mēs rekomendējam nogaidīt 24 līdz 48 stundas no matu pieaudzēšanas brīža, tas ir nepieciešams, lai netraumētu savienojuma vietas, un plāksnītes pienācīgi turētos. 

Vai matus drīkst taisnot, lokot un žāvēt?

Visi minētie procesi ir atļauti. Nav ieteicams hairtalk matus žāvēt zem stacionāra matu žāvētāja, jo karstums var kaitēt savienojuma plāksnītēm.

20191104093904-21376.jpg

Kādus produktus drīkst izmantot matu kopšanai?

Iesakām izmantot hairtalk kopšanas produktus, tie ir īpaši izstrādāti un pilnībā atbilst matu kopšanas vajadzībām. Izvairieties no dziļas iedarbības kondicionieru nokļūšanas uz plāksnītēm, ieklājiet produktu no matu galiņiem aptuveni līdz vidus daļai. Matus rūpīgi jāizskalo! Iesakām nelietot un izvairīties no produktiem, kuri satur spirtu, eļļu un sulfātus.

Vai drīkst peldēt, nodarboties ar sportu vai iet pirtī/saunā?

Jā! Pirms peldēšanas matos iesmidziniet hairtalk kondicionieri, tas matus pasargās no tādu kaitīgu elementu absorbēšanās kā hlors un minerāļi. Ja esat ieplānojuši sportot vai apmeklēt saunu, matus saķemmējiet un saņemiet vieglā astē vai copē, tad mati nepīsies un nesavelsies. Pēc pirts un treniņiem matus jāizskalo ar ūdeni. Pirms katras mazgāšanas matus rūpīgi ir jāizķemmē. Tiešu saules staru iedarbības rezultātā mati var palikt blāvāki.

Kā metodi var piemērot vecākām dāmām un vai tā ir savienojama ar tādu 
lietu kā matu novecošanās?

Matu pieaudzēšana neatceļ galveno noteikumu – rūpēties par matiem un tos kopt – toties tā dod iespēju justies skaistai un pilnvērtīgai jau šodien (maksimāli diskrētā veidā) – turklāt tam nebūt nav nekāda sakara ar sabiedrībā valdošo uzskatu par vulgāru un lētu izskatu. Pieliekot dažas hairtalk šķipsnas, ir iespējams izpausties – palielināt matu apjomu, spēlēties ar krāsu un iegūt garumu – turklāt, ja to dara sertificēts meistars, kaitējums jūsu matiem netiks nodarīts. Matu pieaudzēšana ar hairtalk ir kā tilts, kurš palīdz pārciest matu ataudzēšanu -  gadījumos, kad tiek neveiksmīgi nogriezti mati, bet ar īsiem staigāt negribas. Tā ļauj izaudzēt savus matus, tos nebojājot.

hairtalk ir droša, vienkārša, ātra un patīkama matu pieaudzēšana. 

Sīkāka info www.hairtalk.lv

20191104094021-62728.jpg

#hairtalkbaltic #hairtalkextensions #matupieaudzesana #hairtalkmatupieaudzesana #nekaitigakamatupieaudzesana 

Piedalies SK konkursā “Gatavojamies svētku sezonai veselīgi” un saņem balvā ekskluzīvu HAIRTALK matu pieaudzēšanas procedūru!

Lai pretendētu uz konkursa balvu, obligāti kļūsti par hairtalk sekotāju Instagram – @hairtalkbaltic un Facebook - @hairtalkbaltic

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras