Pieci vispopulārākie Youtube skaistuma blogeri

Intensa.pro
Intensa.pro 1. decembris 2014 11:52
1942

Videodienasgrāmatu vēsture aizsākās pirms 10 gadiem, kad reiz kāds Ādams Kontras savā blogā ievietoja video, kurā jaunais cilvēks mēģināja tuviniekiem paziņot par savu atrašanās vietu. Mūsdienās videodienasgrāmatu ieviesis katrs otrais, kuram ir daudz brīvā laika un tas, ko pavēstīt citiem.
Ko pastāstīt, ja esi sieviete? Protams, par saviem noslēpumiem un viltībiņām un ar ko nodarbojas sen populārie skaistuma blogeri. No viņiem mēs uzzinām par jauniem kosmētikas līdzekļiem, modes tendencēm, kā ģērbties un kā uzkrāsoties, turklāt šo informāciju saņemam pilnīgi par velti.

Skaistumkopšanas servisa portāls Intensa.pro redakcija piedāvā piecus vispopulārākos Youtube skaistuma blogerus, no kuriem jūs uzzināsiet daudz ko jaunu.

Mišela Fāna

Abonenti: 4 216 224

27 – gadīgā vjetnamiešu izcelsmes amerikāniete, neskatoties uz savu jauno vecumu, ir pasaulē pirmā oficiāli atzītā videomakijāžas kompānijas māksliniece, kā arī vispopulārākā Lancôme vizāžiste Youtube kanālā. 
Neskatoties uz saviem gadiem, vēl agrā bērnībā, Mišela saprata, uz ko ir spējīga laba makijāža, un nolēma sevi veltīt mākslai. Mācoties portreta glezniecībai koledžā „Mākslas un dizaina ringlings”, visas iegūtās zināšanas jaunā māksliniece izmantoja makijāžas tehnikā.

2005. gadā, vizāžiste – autodidakte internetā izveidoja savu blogu, bet visvairāk Mišela vēlējās, lai cilvēki, skatoties uz viņas darbiem, iedvesmotos. 2007. gadā viņa Youtube ievietoja savu pirmo video un nedēļā to aplūkoja 40 000 skatītāju.

Uz šodienu viņas arhīvā ietilpst vairāk nekā 300 mācību stundas, no kurām vispopulārākais ir Lady Gaga Bad Romance Look video, kuru aplūkojuši 48 134 398 cilvēki.

Tamanga Fanga

Abonenti: 1 498 483

Tamanga Fāna pazīstama kā meitene – transfērs un tā nav nejaušība: tikai pāris minūtēs ar makijāžas palīdzību viņa spēj pārvērsties par jebkuru slavenību. Savās meistarklasēs Tamanga soli pa solim stāsta par to, kā līdzināties Beionsai, lēdijai Gagai vai Merilinai Monro. Dažos savos eksperimentos ar makijāžu, meitene pārvēršas par vīrieti un pat iemīļoto multfilmu varoņos.

Fanga kļuva populāra pirms dažiem gadiem, kad meitene Youtube ievietoja video, kurā redzams, ka viņa dejo Avatar varones Neitri tēlā no Džeimsa Kamerona fantastikas filmas. Pēc kāda laika Tamanga no skatītājiem sāka saņemt daudzās vēstules, kurās tie jūsmoja par makijāžu un precīzo tēla atveidošanu. Kā pateicību, meitene uzņēma makijāžas veidošanas video. 
Uz šodienu Youtube kanālā ir vairāk nekā 150 video, kurus abonējuši 700 tūkstoši cilvēku.

Kendija Džonsone

Abonenti: 2 434 591

VIDEO un raksta turpinājumu un lasiet ŠEIT

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 1. decembris 2014 12:23

wow.viņas labāk netulkot!!!
Jā,arī es esmu starp abonētājām.
Ļoti patīk arī Amelia Liana , Essie Button video

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras