Pieci vienkārši sejas jogas vingrinājumi grumbiņu samazināšanai

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2018. gada 11. septembris, 11:14:37
Pieci vienkārši sejas jogas vingrinājumi grumbiņu samazināšanai

Ja vēlamies iegūt nevainojamu fizisko formu, šķiet pašsaprotami – nepietiek vien ar pretcelulīta krēmu lietošanu, bet nepieciešams arī regulāri trenēties. Tas pats attiecas arī uz sejas ādu – papildu skaistumkopšanas līdzekļiem nepieciešams muskuļu treniņš, par ko diemžēl bieži vien tiek aizmirsts. Lai arī sejas treniņi kļūtu par ikdienas ieradumu, Artistry skaistuma eksperts Andžejs Savickis piedāvā piecus vienkāršus, bet efektīvus sejas jogas vingrinājumus. 

Cilvēka sejā ir 44 dažādi muskuļi, no kuriem daļa ikdienā netiek izkustināta. Ilgstoši atrodoties pasīvā stāvoklī, muskuļi sāk noslīdēt, veicinot priekšlaicīgu ādas novecošanos – grumbiņu un maisiņu veidošanos zem acīm, dubultzoda palielināšanos un vaigu apjoma zudumu. Sejas muskuļu vingrinājumi samazina mīmikas un vecuma radītās grumbiņas, stiprina sejas ovālu un uzlabo kopējo ādas stāvokli, turklāt neviens nav par jaunu vai par vecu šo vingrojumu veikšanai.

Pirms vingrinājumu uzsākšanas nepieciešams noņemt kosmētiku, attīrīt sejas ādu un uzklāt mitrinošu līdzekli. Ātrākam un ilgnoturīgākam rezultātam ieteicams lietot sejas ādas kopšanas līdzekļus, kas bagātināti ar C vitamīnu – šis vitamīns palīdz izlīdzināt grumbiņas un uzlabot ādas tvirtumu.

“Svarīgi vingrinājumus veikt bez steigas, turklāt pat lēni izpildīti, tie kopumā tie neaizņems vairāk par piecām minūtēm. Iesaku šos vingrinājumus veikt katru otro dienu – vidēji četras reizes nedēļā. Varat vingrinājumus pierakstīt un turēt kosmētikas makā vai pie vannas istabas spoguļa, tas būs labs atgādinājums un palīgs, kamēr sejas joga kļūs par ikdienas ieradumu,” saka A.Savickis.

 1.     vingrinājums – koķetēšana ar spoguli

Šis vingrinājums palīdz uzlabot vaigu muskuļu formu:

2.     vingrinājums – patskaņu atkārtošana

Šis vingrinājums palīdz izlīdzināt grumbiņas ap muti:

 3.     vingrinājums – dusmu pūķis

Šis vingrinājums palīdz samazināt grumbas starp uzacīm:

 4.     vingrinājums – nost ar vārnu kājiņām

Šis vingrinājums palīdzēs izlīdzināt grumbiņas acu kaktiņos:

 5.     vingrinājums – aizmirstiet par dubultzodu

Šis vingrinājums uzlabos zoda muskuļu tonusu: