Physiogel krēma testu rezultāti: man patīk!

gucci123
gucci123 19. septembris 2011 14:45
1626

Man bija lieliska iespēja ar SK palīdzību notestēt Physiogel krēmu. Ikdienā, esot mājās ar mazo, nav īpaši daudz laika pievērst uzmanību savai sejas ādai. Un tāpēc lieti noderēja krēms, kuru var viegli un ātri uzziest uz sejas:)

 

 

Varu uzrakstīt tikai pozitīvu atsauksmi par šo produktu, jo, pirmkārt, man patīk, ka tas ir viegls, nav taukains, kā arī nav pārāk šķidrs. Otrkārt, ļoti ērti izspiest krēmu no tūbiņas uz pirkstiem tik, cik ir nepieciešams, un nav jāķēpājas, ar lāpstiņu braucot pa krēma bundžiņu un mēģinot izvilkt nepieciešamo daudzumu. Treškārt, labi, ka krēmam nav nekādas specifiskas smaržas, jo mazajam nepatīk neviena cita smarža, izņemot māmiņas dabisko smaržu.

 

Un seja tomēr ir diezgan tuvu mazajam (kaut vai tai laikā, kad baroju ar krūti). Ceturtkārt, ļoti labi, ka krēms ātri uzsūcas ādā, nepadarot to spīdīgu un taukainu, bet viegli matētu.

 

Physiogel krēmu lietoju jau nedēļu - katru dienu vienu reizi no rīta. Mana āda ir kļuvusi gludāka un samtaināka (labāk mitrināta), jo rudenī tā īpaši jāsargā no vējiem un lietus. Tāpēc esmu ar rezultātiem ļoti apmierināta un gribu ieteikt arī citām meitenēm pamēģināt šo produktu.

 

Gucci123

 

Testā piedalījās Physiogel Cream: 

Krēms, kurš veicina ādas lipīdu kārtas fizioloģisko atjaunošanos un ādas ilgstošu mitrināšanu. Krēms nesatur smaržvielu, konservantus un krāsvielas.

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Arī tu jau esi testējusi šādu krēmu?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
avokado 19. septembris 2011 17:29

Atsauksmes tiešām esmu dzirdējusi labas par šo kremu. Bus jāiegādājas.

ine 19. septembris 2011 17:05

Tik ļoti vēlos ātrāk saņemt savu Physiogel krēmu redakcijā! :) Ļoti daudz labu atsauksmju (Y) Nekas, pacietīšos, kāreiz uz ziemu dabūšu :)

sandrulish 19. septembris 2011 15:37

Es šobrīd lietoju citu Physiogel krēmiņu, uzrakstīšu atsauksmīti! ;)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras