Physiogel crème un A.I. crème

Autors: , 2011. gada 7. aprīlis, 17:00:00
Physiogel crème un A.I. crème

Lai palīdzētu tikt vaļā no sausas, kairinātas un atopiskā dermatīta skartas ādas, Sieviešu Klubs iesaka izmēģināt Physiogel krēmus.

 

 

Physiogel krēms

 

Iedarbojas harmonijā ar ādu. Pateicoties sastāvā esošajai dermas membrānas struktūrai – DMS, atjauno ādas aizsargbarjeras funkciju un kopj, mīkstina un mitrina ādu. Nesatur potenciāli kairinošas sastāvdaļas un emulgatorus.

 

Sastāvs un darbība

Izteikti mitrinošs sastāvs satur DMD, kas imitē ādas lipīdu barjeras dabisko struktūru, palīdzot ādai atjaunoties, ideāli piemētoti gan sejai, gan visam ķermenim, īpaši elkoņiem, rokām, ceļiem, pēdām.

 

Ieteicams

Sausai un ļoti sausai ādai, jutīgai un alerģiskai ādai, atopiskā dermatīta gadījumā, ādai pēc sausinošas piņņu ārstēšanas, jutīgai bērnu un zīdaiņu ādai, diabēta pacientiem.

 

Lietošana

1 x dienā: uz sausas ādas, uz jutīgas un alerģiskas ādas vai piņņu ārstēšanas laikā. 2 x dienā un biežāk: uz ļoti sausas ādas, ja sausumu izraisa dermatoloģiska slimība.

 

Pulsa terapija (lipīdu impulss) – 2 x dienā 7 dienas pēc kārtas, kurss vienreiz mēnesī: uz sausas ādas, ja ādas sausumu izraisa ārēji faktori (saule, vējš, kondicionēts gaiss, pārmērīga skaistumkopšanas procedūru izmantošana).

 

 

Physiogel A.I. sērija

Kairinātai ādai nepieciešama īpaša kopšana. Āda ir cilvēka ķermeņa lielākais orgāns, kuru nepārtraukti ietekmē ārējā vide un dažādi stresa faktori (arī regulāra ķermeņa un roku mazgāšana). Āda kļūst sausa un jutīga, jo tek izjaukts tās dabiskais mitruma līdzsvars. Šo līdzsvaru regulē ādas virsējais slānis – epiderma. Šis ādas slānis nodrošina aizsardzību pret ārējās vides vides ietekmi. Ja epiderma ir bojāta, aizsardzības funkcija ir traucēta.

 

Brīvie radikāļi

Brīvie radikāļi ir imūnšūnu daļiņas, kas palīdz nodrošināt aizsardzību pret baktērijām un vīrusiem. Tomēr pārāk liels brīvo radikāļu skaits bojā šūnas un var veicināt pāragru ādas novecošanos. Normāla brīvo radikāļu līdzsvara nodrošināšana ir svarīgs priekšnoteikums ādas veselībai, aizsardzībai pret infekcijām, apsārtumu, niezi un ādas slimībām.

 

Aktīvā viela PEA


PEA ir aktīvā viela, ks jau atrodas cilvēka ķermenī. Ādas virskārtā PEA darbojas kā antioksidants un saista brīvos radikāļus, stabilizē un aizsargā īpaši jutīgās šūnu membrānas.

 

Tā kā āda ir nepārtraukti pakļauta ārējās vides stresiem, piemēram, UV starojumam, ādas dabiskā PEA ražošana var būt nepietiekama. Šī iemesla dēļ āda tiek kairināta, kā arī var priekšlaicīgi novecot.

 

Physiogel A.I. satur PEA, kas palīdz ādai nodrošināt šīs aktīvās vielas adekvātā līmenī ādā. PEA pasargā ādu no brīvo radikāļu izraisītiem bojājumiem, vides negatīvās ietekmes un ādas priekšlaicīgas novecošanās.

 

Pateicoties A.I. krēma un losjona dermas memrbānas struktūrai (DMS), PEA nokļūst epidermas dziļākajos slāņos, kur nodrošina ādas aizsardzības funkciju. Brīvie radikāļi, kas ir vieni no ādas bojājumu izraisītājiem, tiek neitralizēti. Tāpat tiek atjaunota ādas lipīdu barjera, kas nodrošina ādas aizsardzību un veicina ādas reģenerāciju.

 

Brīvie radikāļi  iedarbojas uz ādu. Ādai ir nepieciešama palīdzība. Kad dabiskais aizsardzības mehānisms nav pietiekams, Physiogel A.I. krēms nodrošina fizioloģisku ādas aizsardzību un ar DMS palīdzību stiprina ādas lipīdu barjeru.

 

A.I. sērija

 

Kairinātai ādai nepieciešama īpaša kopšana. Physiogel A.I. krēmu sastāvā esošais PEA komplekss veicina ķermeņa aizsargspējas pret ārējās vides ietekmi. Neitralizē brīvos radikāļus. Samazina niezi. Samazina ādas kairinājumu un apsārtumu.

 

A.I. crème


Nomierina jutīgu ādu, mazinot savilkumu un kairinājumu, un radot gludas ādas sajūtu. Lipīdi, kas ir līdzīgi dabiskajiem ādas lipīdiem, atjauno ādas aizsargbarjeru. Nodrošina optimālu problemātiskas ādas mitrināšanu. Palīdz aizkavēt ādas novecošanos.

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Esi šos produktus jau mēģinājusi?