Pavasaris, mode vai kāpēc ir tā nevis savādāk

nosiguldas
nosiguldas 24. marts 2015 12:09
1172

Es esmu tajā vecumā, kad tiek teikts, ka sievietei sākās otrā jaunība. Vēl kāds gudrais ir teicis, ka, ja sieviete pēc 40, neizskatās labi, viņa vienkārši neprot sevi pasniegt un neseko sev līdz. 

Kad man bija gadi 20, man pat prātā nevarēja ienākt, ka es būšu spiesta kontrolēt savu svaru un man nāksies sevi ierobežot ēšanā.  Lai es labi justos man būs nepieciešams fitnesa trenneris. 

Bet sāksim ar vēsturi. Savu skaisto dzīvi iesāku ar to, ka kāds piedzēries jaunietis uzbrauca nousa galdam pie kura mēs spēlējām. Rezultātā divu gadu cīņa par to, lai vispirms man būtu abas kājas, tad, lai es staigātu un pēc iespējas neklibotu. Te arī visas tālākās dzīves jautrības un rezultātā audzināju divus bērnus viena. Tā gāja gadi, cīnījos ar sevi ar savām problēmām un vienā dienā saprratu, ka visam tam nav nekādas jēgas. Jo visai dzīvei var pārvilkt svītru viens ārsta apmeklējums. 

Bet man paveicās un liktens man deva otru iespēju. Pēc operācijas es kļuvu par trešā bērna māmiņu.  Jaukais grūtniecības laiks bija ļoti grūts un liekā svara problēma radīja komplikācijas, kas ir signāls, ka ja es nekontrolēšu svaru varu iedzīvoties 2.p. cukura diabētā.

Mans dakteris kādā sarunā noteica, ka MĒS LĪDZ 30 SAVU VESELĪBU BOJĀJAM, BET PĒC TRĪSDESMIT CENŠAMIES SAGLĀB TO, KAS NO TĀS PALICIS. Man viņam jāpiekrīt.

Tagad esmu mazas sešgadnieces  mammas un man ļoti negribās, lai mana maziņā kaunētos, par to, ka viņas mamma ir vecāka par citu bērnu mammām un liekais svars ir par pamatu tam, ka es nevaru doties viņai līdz pārgājienos. Es gribu izskatīties labi tajā vecumā kādā esmu.

Man ir ļoti veicies, jo dzīvē esmu sastapusi patiesi dzīves gudras, spēcīgas sievietes no kurām man ir bijis ko mācīties.  

Sievietei pēc 40 piemīt tas ko mēs saucam par NATURĀLO SKAISTUMU, bet lai sieviete sevi uzturētu formā ir nepieciešami daži palīglīdzekļi. To daudzums ir atkarīgs no sievietes sajūtām.

Bieži dzirdu, ka lietojot dārgu kosmētiku rodās pieradums.

Sāksim ar to, ka vispirms tiksim skaidrībā, ko mēs domājam ar vārdu kosmētiku- dekoratīvo kosmētiku, vai līdzekļus, ko lietojam, lai mūsu āda izskatītos vesela.

 Par otrajiem runājot. Es pilnīgi piekrītu, ka gados padsmit pietiek ar kumelīšu tēju, bet pēc trīsdesmit bez ķīmiskiem līdzekļiem neiztikt. JA MĒS PĒRKAM KREMU, KAS IR DOMĀTI JAUNĪBAS PAILDZINĀŠANAI, tur būs noteikti hioloronskābe un citas sastāvdaļas. Ir tikai viena atšķirība, lētajos krēmos sastāvdaļas, kas satur visu šo kompleksu kopā būs lētas, bet dārgākos krēmos dārgākas un mazāk kaitīgas mūsu organismam.

20150324120736-65303.jpg

Kad dāmas saka, ka tīra seju ar ūdeni un tas ir pietiekoši, es parasti minu piemēru: Paskatieties uz savas automašīnas logu, to lai notīrītu mēs izmantojam speciālus līdzekļu. Arī mūsu seja visas dienas garumā uzkrāj uz sevis benzīna paliekas, putekļus u.c., Piekritīsiet, ka benzīna taukus ar ūdeni būs pagrūti notīrīt.

Pieradumu nerada kosmētika, bet gan sajūtas, ko izjūtam, tas ir tāpat kā pēc labas vannas. Mēs jūtamies vieglākas, ir enerģijas pieplūdums, āda ir patīkami maiga.  Dekoratīvā kosmētika ir katra personīgā izvēle, kādam tas ir nepieciešams, bet ir sievietes, kam no dabas ir doti akcenti, kurus pastiprināt nemaz nevajag. Tāpat ar matu krāsošanu. Manā gadījumā ir redzami sirmie mati un man tas rada diskomfortu, tāpēc es saucu palīgā frizieri un mēs veidojam tieši man domātu matu krāsojumu. 

Tad nu kopsavilkumam: 

20150324120759-49692.jpg

Pavasaris ir tas laiks, kad viss mostās un arī mēs apzināti vai neapzināti vēlamies labāk izskatīties. Tas ir labs laiks, lai kritiski paskatītos uz sevi un laiks, kad mēs vairāk izkustamies, jo ir silts. Vienam tas ir dārzs, otram mīļas pastaigas mežā, bet man tā ir fitnesa zāle, jo sapratu, ka man nepieciešama speciālista palīdzība. Galvenais visā ievērot mēra sajūtu.  

DIĒTA : Ievērosim pareizas ēšanas pamatprincipus, lai uzturētu sevi veselu. 

FITNESS: biežāk iesim ar kājām un izvēlēsimies tās sporta aktivitātes kas katrai no mums ir pa spēkam.

SKAISTUMKOPŠANA: izvēli nosaka mūsu sajūtas un spogulis. Ir taču patīkami, ja tā tur otra, kas skatās mums pretī ir simpātiska un mums viņa patīk.

 

Blogu konkurss: Atplauksti, kā pavasara zieds

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 25. marts 2015 10:16

paldies:)

Cerīte 25. marts 2015 09:57

Pilnībā pievienojos un atbalstu.

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras