Pavasaris manā skapī

Autors: ilzy, 2017. gada 27. februāris, 17:44:29
Pavasaris manā skapī

Vai esmu gatava pavasarim savā drēbju skapī?

Atbilde ir: gan jā, gan nē!

Lai gan labprāt visas siltās jakas un džemperus noliktu tālākajā skapja plauktā kaut tūlīt, tomēr man ir pamatotas aizdomas, ka es ļoti ātri nosaltu, līdz ar to ziema manā skapī turpinās.

Tomēr, pamazām jau sāku domāt par pavasari.

Patiesībā aizdomājos jau rudenī, jo ieraudzīju zilo citronkleitu.

Pasūtīju Aliexpress, dikti sapriecājos un kā tas šādos gadījumos mēdz notikt(tad kad par daudz sapriecājas), mans pasūtījums ņēma un pazuda ceļā no Ķīnas uz Latviju. Ar visu tracking numuru, nebija nosakāma tā atrašanās vieta. Izpildes laiks pienāca un pieteicu pārdevējam problēmu par nesaņemto preci. Pārdevējs drusku pastīvējās, vēl pagarināja saņemšanas laiku, tomēr tā kā nebija nosakāma preces atrašanās vieta atskaitīja naudu atpakaļ. Tomēr decembra sākumā no kaut kurienes mistiski uzradās paciņa ar citronkleitu. Jau biju samierinājusies, ka nebūs man tāda un šeku reku bija klāt. Principā kā dāvana no kosmosa.

Svārki ar flīžu raksta imitāciju nostaļģiski mani velk uz Vidusjuras reģiona pusi. Kopš pabiju Portugālē un samīlējos flīzēs un tagad pētu tās visur un sapņoju par savu flīžoto virtuvi. Tad nu Ziemassvētku brīvdienās sērfojot pa internetu atradu šos svārkus un nopirku.

Otra zilā kleita ir variants, kad gāju uz lielveikalu nopirkt šo to ēdamu piektdienas pievakarē, bet beigās nopirku kleitu.

Zinu, ka noteikti vēl pavasarī jāiegādā būs jaunas bezpapēžu laiviņas ar spicu purniņu un kādas balerīnu kurpītes, jo vecās ir savu laiku nokalpojušas.

Nu tā jau man ar to apģērbu ir, viss kaut kā pamazām uzrodas, tomēr kādu kopēju tendenci esmu pamanījusi.

Kopš pagājušā pavasara man pamazām sarodas vairāki drēbju koplekti tumši zilā krāsā. Ir pat kurpes un soma. Ļoti patīk tos kombinēt ar balto krāsu un sanāk tāds navy stils.

Arī manos pavasara jaunumos pārliecinoši dominē tumši zilais. Tomēr man patīk arī iepludināt citas krāsas.

Gaidam, gaidam to pavasari!

 

Blogu konkursa maratons: "Sievišķība un pavasaris"

 

 “Pavasaris manā skapī”

 

20170221084145-63968.jpg