Pavasaris kāzu kleitās 2010

8. marts 2010 00:00
1846

Nav jau teikts, ka jaunākās pavasara kolekcijas tūdaļ būs dabonamas arī Latvijā, un bieži vien mēs šeit pērkam to, kas ir, nevis to, kam vajadzētu būt! Bet lai nu paliek - pamielosim acis jaunākajās kāzu kleitu modes tendencēs! 

 

Krāsu uzplaiksnījumi

Kāzu kleitās pavasaris šogad uzplaucis pēc pilnas programmas! Stīvi balto un krēmīgo nomainījis zaļais! Jebkura svaiga ziedu krāsa derēs, ja taisies precēties šosezon!

 

{smallpic:1}

{smallpic:9}

Kleita var būt arī pilnīgi balta, bet tad jāatrod kāda izlecoša detaļa - melns apmetnis, sarkani ziedi vai somiņa.

Kleitas kļūst mazākas!

{smallpic:2}

Tagad pilnīgi legāli kleitām samazināts garums, no midi līdz pat smalkam mini! Kāzu mini kleitā līgava izskatīsies īpaši šiki - varbūt vecmodīgiem radiem nepatiks, bet līgavas kājas būs visiem redzamas un šāda kleita neprasa lielus izdevumus (ja šuj pati vai pēc pasūtījuma), ietaupīsies audums!

 

{smallpic:3}

{pic:4}

 

Krokokojumi


Taču ir arī "biezais" gals - ārkārtīgi izsmalcināti un bagātīgi auduma krokojumi (es pat nezinu šai tehnikai nosaukumu!), kas slāņu slāņiem vijas ap līgavas augumu. Izskatās jau ārkārtīgi efektīvi!

 

{smallpic:5}

Paskat uz šo Veras Vangas brīnumu!

 

{smallpic:8}

 

Gaisīgas spalvas

Lai sadārdzinātu jau tā lielos kāzu izdevumus, dizaineri nāk talkā ar gaisīgajām spalvu kleitām!

{smallpic:7}

Mīkstās spalvas izkārtojas tērpu apakšgalā - līgava gluži kā dūja!

 

Grieķu dieviete

Šogad modē būs arī grieķisko kleitu mode, ar atsegtu vienu plecu un brīvi krītošu zīda audumu. 

 

{smallpic:6}

It kā vienkārši, bet ļoti eleganti!

 

Autors: Kāzu kleitu modes tendencēm cauri devās Andzela.

p.s. Kā Tu izvēlējies savu kāzu kleitu? Ko ņēmi vērā kleitas izvēlē? Atceries, kas Tev bija mugurā kāzu dienā un padalies ar mums šeit pat komentāros!


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
iegrave 8. marts 2010 21:42

Mums kāzas bija pieticīgas, tāpat arī kleita, bet man ļoti patika un patīk joprojām. Kleitu šuvu pie šuvējas, bija jāieplāno kāds triks, lai varētu paēdināt 5 mēnešus veco dēliņu. Tā nu mēs iestrādājām rāvējslēdzējus abos sānos no paduses un mazais tika pie sava ēdieniņa bez problēmām.

heima 8. marts 2010 20:23

Ai ,cik patīkamas atmiņas atsaucāt ar šo rakstu. Nu viss bija skaidrs,ka būs man balta kleita un gara. Tas bija mans noteikums. Tā kā kāzaas bija īpašs pasākums tikai mums diviem un vedējiem,tad nu neko dārgu nemekllēju, kleita bija vienkārša bet glīta. man galvenais bija diadēma,jo par to biju sapņojusi visu savu mūžu. :)

gazele 8. marts 2010 18:41

Kad meklēju kāzu kleitu, biju ieciklējusies uz Veru Vangu. Sākās tas viss ar Sex in a City Kerijas kāzu kleitu, kuru darināja tieši Vera.
Diezgan ilgi prātoju, ko labāk darīt, jo šī te ieciklēšanās uz Vangas tērpiem, bija mani pārņēmusi tik ļoti, ka nespēju uz citām kleitām pat skatīties.
Savu kāzu kleitu, smejieties vai nē, iegādājos Ebay'ā, Veras Vangas analogu. :) Pati esmu analogu kritizētāja, taču kleita bija fantastiska.

liga 8. marts 2010 17:59

Man tik viena (pirmspēdējā) patika...bet sev gan tādu nevēlētos!

sandrulish 8. marts 2010 13:53

jā, cik skaistas šeit kleitiņas....mmm, prieks skatīties...:):):)

rita 8. marts 2010 13:47

Manu kāzu kleitu izvēlējās vīrs-baltu,līdz zemei ,augspuse korsete,kas rotāta ar rožu ziediņiem viduklī.Pasakaina kleita!Matos-ziediņi..Precējāmies,kad mums jau bija mūsu atvasītes,teicu vīram,ka var jau arī kādu kostīmiņu vilkt vai jebkādu citas krāsas kleitu,vīrs atteica-nebūs baltās kleitas-nebūs kāzas:)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras