Pavasari - es nāku!

Autors: pece, 2012. gada 25. aprīlis, 17:00:00
Pavasari - es nāku!

Lai arī šogad dabā pavasaris nāk ļoti lēnām, es jau tam pamazām pošos.

Nolēmu, ka gribu citādu frizūru un biju pie friziera, tiesa, esmu tikai ceļā uz savu vasaras sapņu frizūru, vai izdosies – vēl nezinu, tas būs atkarīgs no tā vai man būs pacietība.

Laikam ziema bij darījusi savu un mani nagi bij kļuvuši trausli un lūstoši, to stiprināšanai izmantoju senu tautas metodi nagu stiprināšanai un kopējai imunitātes uzlabošanai. Ņem 3 svaigas vistu ola (vai 10 paipalu olas), rūpīgi nomazgā, pārlej ar svaigi spiestu citronu sulu vai 3 sasmalcinātiem citroniem. Liek ledusskapī un pārreizes dienā rūpīgi sakrata, kamēr iegūst vienmērīgu šķidrumu – citrons ar savu skābi saēd olu.

Tad to visu sablenderē vai citādi sasmalcina, pievieno tādu pat daudzumu medus, kā iegūtais citronolu maisījums un tik pat daudz konjaka (pēdējo vajag kā konservantu – der jebkurš stiprais spirtotais dzēriens). Visu rūpīgi samaisa, līdz iegūst vienmērīgu šķidrumu. Lieto pa ēdamkarotei trīs reizes dienā, ikreiz saskalojot (jo olu čaumalu daļiņas nosēžas).

Savu ķermeni turpinu lutināt ar svaigām bērzu sulām pēc iespējas daudz pastaigām svaigā gaisā. Tuvākajā plānā ir sevis palutināšana ar masāžu, ko sen jau esmu pelnījusi!

Piedalies lieljā blogu konkursā "Mosties kopā ar pavasari" arī tu!

Savu pirmās nedēļas stāstu iesūti šeit!