PAVASARA OUTFITS

Autors: Ciao, 2017. gada 28. februāris, 12:29:35
PAVASARA OUTFITS

Pavasaris ir mans mīļākais mēnesis, gluži tāpat kā rudens šie abi unikālie gada laikai spilgti iezīmē pārmaiņas dabā, cilvēku sajūtās un nenoliedzami arī apģērbā. Tas nebūt nav pārsteigums, ka pēc nogurdinošas  pelēcīgas, lietainas un vietām baltas ziemas tā gribās iekrist krāsu un ziedu mākonī. Dievinu krāsas dabā, tomēr pavasara apģērbā izvēlos pieklusināto dabu. Tāpēc ka ērti, ilggadīgi, daudzpusīgi un nenogurdinoši.

20170228122805-29248.jpg

Izvēlētais komplekts atrādīšanai spilgti raksturo manu personību. Par pārsteigumu sev šī ir vienīgā puķainā, rakstainā kleita skapī. DIEVINU! Kleita ir Weekend Max Mara brends ļoti ērta, ar kabatām, taisnstūra forma, īsās rokas, puķaina ar hieroglifiem svārku daļā un apaļo kakla līniju. Klāt šai izsmalcinātajai kleitai izvēlos melnas vilnas zeķubikses no Laumas (ak es varētu atsevišķu blogu veltīt šī brenda zeķubikšu kvalitātei, izcila!!!). Melnas ādas ofxord vīriešu stila kurpes, vintage ādas melna ar baltiem ielaidumiem soma no Bruno Magli. Protams mazā jaciņa, manā gadījumā piekombinēta melna vilnas zīda askētiskas formas jaciņa no Max&Co un visbeidzot melnas stikla saulesbrilles un spilgtākais akcents meža ogu tonis lūpkrāsai ! Esat pamanījušas -  pavasarī tik ļoti gribas krāsot spilgtas lūpas?

Skaistas otrās elpas dizaineru drēbes izvēlos no https://www.etsy.com/shop/OfficialbyLV, pieejams arī soc tīklos IG https://www.instagram.com/officialbylv un FB https://www.facebook.com/officialbylv

 

VIT@

 

p.s. bildes no personīgā arhīva

https://vitakoci.org/

Blogu konkursa maratons: "Sievišķība un pavasaris"

 

 “Pavasaris manā skapī”

 

20170221084145-63968.jpg