Pavasara minimums sejas ādai! Iesaka kosmētiķe

Autors: , 2011. gada 8. aprīlis, 00:00:00
Pavasara minimums sejas ādai! Iesaka kosmētiķe

Skaistas un veselas sejas ādas noslēpums, ir rūpes par visu ķermeni! Kā tas izpaužas un, kas tavai ādai šopavasar nepieciešams, stāsta Estētiskās Dermatoloģijas klīnikas kosmētiķe Violeta Kalniņa.

 

 

 

„Pavasarī, pievērst uzmanību tikai sejas ādai vien, ir diezgan primitīvi. Šajā gadalaikā pastiprināti jārūpējas par visu ķermeni!

 

Cilvēka organismu varētu salīdzināt ar vienu lielu māju, un āda ir tikai tās apmetums – nekas vairāk. Un tad, ja mēs netīrīsim „māju” no iekšpuses, tad arī „apmetums” neizskatīsies labi.


Es domāju, ka pavasaris vispār asociējas ar tīrīšanu, dažādās nozīmēs. Cilvēki mazgā logus, tīra māju, sakopj sētu un savu apkārtni, un tieši tāpat ir arī ar ķermeni un ādu.

 

Šajā sezonā, sākot pievērst pastiprinātu uzmanību savam ķermenim, arī āda kļūs spoža un skaista!

 

Ādas kopšana pēc ziemas


Ziemas laikā sejai „uzaug” biezāka kārta. Sala un kondicionieru (sevišķi nejauki ir mašīnā esošie kondicionieri, kas izpūš salonā silto gaisu kopā ar putekļiem) ietekmē, sejas virsmai ir izveidojusies raga kārta. Tā ir kļuvusi daudz biezāka nekā vasarā. Tāpēc pavasarī šo raga kārtu vajag noņemt.

 

Arī visi lopiņi un putniņi met spalvu un kopumā, šis gadalaiks visā dabā arī ir tāds kā attīrīšanās periods. Arī cilvēka organismā.

 

Kāpēc svarīgā iekšējā „kārtība”?


Noteikti jāatceras, ka organisms jātīra no iekšpuses, lai tā „spalva” jeb sejas āda būtu skaista. „Skaistums nāk no iekšām” – tā ir klasika!

 

Tātad, vispirms vajag attīrīt organismu. Es savām pacientēm, klientēm vienmēr saku – ja jūs netīrīsiet organismu, ķermeņa iekšieni, tad nebūs arī veselīga, skaista āda.

 

Jo, kas tad ir ādas tīrīšana? – Tā ir primitīva, tās skrubēšana! Un, cik tad mēs to seju rīvēsim un berzēsim... Ja ķermeņa iekšienē viss būs „nekārtīgs”, tad arī āriene nebūs spodra!

 

Procedūras organismam

 

Lai veiktu organisma iekšējo attīrīšanos, ļoti noderīgas ir dažādas sulu kūres. Vēl vari ievērot kādu veselīgu diētu un izvēlēties pārtikas produktus, kas satur organismam nepieciešamās vērtīgās vielas. Es, piemēram, šobrīd lietoju ļoti daudz, dažādus diedzētos graudiņus. Iepriekš par tiem biju dzirdējusi, bet nekad nebiju izmēģinājusi. Esmu secinājusi, ka tie tik tiešām „darbojas”. Tie lieliski attīra organismu, dod enerģiju un spēku, un šajos graudos ir ļoti daudz, dažādu vitamīnu. Un tikko tev būs forša pašsajūta, tā tu būsi starojoša un skaista!

 

Pavasara ādas problēmas


Tipiskākās problēmas pavasarī ir sausa āda. Sievietes sūdzas par tās sausumu, lobīšanos un pelēcīgo nokrāsu. Dažkārt, sievietes ar pelēcīgu sejas ādu, cenšas to nosauļot solārijā. Tomēr, tas ādai tikai kaitē! 

 

Joprojām notiek ļoti daudz diskusiju par to, vai solārijs cilvēkam ir vajadzīgs, vai – nē. Jo tas nav gluži tas pats, kas saules stari. Solārijs ir kaitīgāks. Un, ja tajā sauļosies bieži, sejas āda kļūst arvien sausāka un krunkaināka.

 

Tādēļ pats galvenais, kam pavasarī jāpievēršas, ir ādas attīrīšana un noteikti arī mitrināšana! Tam noderēs mitrinoši, bet ne trekni krēmi. Un, bez šaubām, atkal ir jāsāk ar organisma iekšieni. Jādzer daudz ūdens, lai atveras visas šūnas un poras, un tikai pēc tam vari sākt mitrināt pašu ādu!”

 

 

Raksts tapis, klausoties radio SWH raidījumu „Vladis klausās sievietēs”.

Līva Zaksa, speciāli www.sieviesuklubs.lv

 

 

Kluba izvēle:

Sausas, kairinātas un jutīgas ādas kopšanā izvēlies Physiogel produkciju. 

 

 Vairāk lasi šeit>>

 

 

Sieviešu Klubs diskusijai:

Kā tu šopavasar rūpējies par savu sejas ādu?