Pašmāju blogeres iesaka piecas rudens grima tendences

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 11. oktobris 2018 10:18
574

Iedvesmojoties no nesen aizvadītājām modes nedēļām lielākajās pasaules metropolēs, latviešu blogeres MalvinaMoney, Annika Petraškeviča, Emīlija Sama un ARTISTRY skaistuma eksperts Andžejs Savickis iesaka šī rudens grima tendences. Šajā sezonā aktualitāte ir izteiksmīgas acis, metālisks spīdums un košas krāsas, kas iepriecinās pat drūmākajās rudens dienās.

Metālisks spīdums
Dodoties uz vakara pasākumu un izvēloties vilkt vienkāršu, melnu kleitu, akcentu var likt uz grimu – izmantot metāliska spīduma lūpu krāsu vai acu ēnas. “Ja iepriekšējā sezonā modē bija matēts grims, tad šogad to nomainījis metālisks spīdums – šī tendence ir aizgūta no vasaras festivāliem, kuru apmeklētāji nereti izmanto drosmīgu un košu grimu, lai izceltos citu vidū,” stāsta ARTISTRY skaistuma eksperts Andžejs Savickis.

Spilgtas krāsas acu grimā
“Ne tikai ar matu krāsu, bet arī ar spilgtu acu grimu es varu pretoties rudens un ziemas pelēkajam vilnim un uzlabot savu noskaņojumu, ugunīgi sarkanā krāsa sader ar manu matu krāsu,” saka YouTube blogere MalvinaMoney. Šogad modē ir intensīvas, izteiksmīgas krāsas, kas ir šīs sezonas “must have”, pērnajā gadā dekoratīvajā kosmētikā dominēja kastaņu brūnganā nokrāsa un lietaino rudens dienu tumšie toņi.

Spēcīgi toņi lūpās un daudz skropstu tušas
Sešdesmito gadu šarms ir atgriezies ar biezām, uzkrītošām skropstām un izteiksmīgām lūpām. Skaistuma blogere Emīlija Sama saka: “Šobrīd šī ir pasaules tendence, kas mani pēc vasaras sezonas ir aizrāvusi, skropstu tušu uzklāju trīs kārtās un kombinēju ar intensīva toņa lūpu krāsu.”

Veselīga un starojoša sejas āda
Veselīgu un starojošu izskatu var iegūt ar izgaismotāju, piemēram, ARTISTRY STUDIO NYC, kas ar trīs dažādu krāsu pigmentu pūderi padarīs izteiksmīgākus vaigu kaulus, degunu, uzacis un vizuāli lūpām piešķirs apjomu. Vienkāršu, taču starojošu grimu izvēlās Unika Annika Studio īpašniece Annika Petraškeviča, kas uz vakara pasākumiem šo izskatu papildina ar tonētu lūpu balzamu.

Melnas, dūmakainas acis un nedaudz nevīžīgs skats

Varētu šķist, ka tas ir rīta izskats pēc trakulīgi pavadītas nakts, taču, nē, šī ir viena no augstās modes tendencēm, kas savu vietu zem saules ir izkarojusi un nu jau ienākusi arī latviešu blogeru dzīvēs. “Šis ir stils, kurā es jūtos brīvi un varu izrādīt savu patieso būtību ar brīvi krītošu vīriešu t – kreklu un kedām,” saka MalvinaMoney.

10. oktobrī Rīgā, dizaina veikalā “BOLD Concept store”, ar gaismām, krāsām un sarunām par tendencēm kosmētikā sevi pieteicis Amway jaunā Ņujorkas kolekcija “ARTISTRY STUDIO”. Zīmola atklāšanas pasākumā pulcējās arī daudzi pašmāju blogeri un kosmētikas eksperti – Laura Grēviņa, Emīlija Sama, Annika Petraškēviča, Katerina Malgina, Adriana Miglāne, Malvina un Laura Valuta.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras