Pasaules sieviešu skaistuma noslēpumi

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 17. jūlijs 2015 00:00
1771

Daudzas sievietes ir gatavas darīt jebko, lai iegūtu satriecošu skaistumu. Nebeidzamas skaistumkopšanas tūres, desmitiem brīnumlīdzekļu dažādās tūbiņās, kārbiņās un pudelītēs. Ja ar to vēl ir par maz, tad pieraksts pie plastiskā ķirurga, lai tiktu pie sava izsapņotā, ideālā izskata.

Neliels ieskats, kādi ir sieviešu skaistuma tradicionālie noslēpumi dažādās valstīs:

Spānijā sievietes skalo matus ar dzērveņu sulu - sajauc 1/4 glāzi dzērveņu sulas un 1/4 glāzi ūdens. Dzērveņu sula tumšiem matiem, bet citronu sula - blondiem.

Kotdivuārā sieviešu galvenais skaistumkopšanas noslēpums ir šī sviets. To smērē gan matos, gan ādā.

Turcijā sieviešu skaisto matu noslēpums ir kumelīšu novārījums.

Miega bads var negatīvi ietekmēt sejas ādu, veidojot tumšus lokus zem acīm, tāpēc Indijā sievietes šādos gadījumos lieto pelnu un mandeļu eļļas smēri ap acīm.

Ķīnā sievietes taisa izmērcētu rīsu sejas maskas, lai ilgāk saglabātu sejas ādas jauneklīgo izskatu. Šādu rīsu masku ķīnietes tur uz sejas 20 minūtes.

Anglijā sievietes tic, ka tējas maisiņi palīdz cīnīties ar tumšiem lokiem zem acīm. Daudzas sievietes tur ledusskapī tējas maisiņus, lai varētu tos izmantot jebkurā brīdī.

Krievijā sievietes skaistuma noslēpumi ir vairāki - piemēram, pirts rituāli un iesmērēšanās ar medu, lai padarītu ādu zīdaināku. Ļoti populārs ir kafijas skrubis visam ķermenim.

Brazīlijā sievietes zina, kā cīnīties ar celulītu - dejas, kuru laikā ķermenis kārtīgi tiek izkratīts - vibrācijas nedod celulītam ne mazāko iespēju. Brazīlietes ir iecienījušas smilšu masāžas - izmasē celulītu un noskrubē ādas atmirušo virskārtu.

Venecuēlā sievietes var lepoties ar skaistiem matiem. Un to noslēpums ir avokado maska - to iesmērē matos un ļauj iedarboties pāris stundas, tad matus izmazgā. Avokado baro matus labāk par aptiekas vitamīniem.

Savukārt Kolumbijā ir iecienītas zemeņu+medus+jogurta sejas maskas.

Un kāds, Tavuprāt, ir latviešu sieviešu skaistuma noslēpums?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras