Pārvērtības kopā ar Essex

pekausite
pekausite 6. marts 2012 00:00
464

Ir pagājis gandrīz mēnesis un vēlos padalīties ar savu pieredzi ādas kopšanā ar Essex produktiņiem uz ko mani pamudināja meita, kura arī piedalījās šajā lieliskajā testēšanas pasākumā ar visu savu ģimenīti. Mēs ik pa laikam sazvanījāmies un dalījāmies iespaidos viena otrai, salīdzinājām, ko kura lietojam un uz kurām ķermeņa zonām.

Man ir nobriedusi āda, tāpēc sejas ādai lietoju Essex plus krēmu. Jūtos brīnišķīgi. Šķiet, pēc mēnesi ilgas lietošanas āda kļuvusi vienmērīgāka- sārtie pleķi izzuduši, retāk iekaist vai sūrst pēc ilgākas uzturēšanās salā. Sejas āda ir gludāka. Šis krēms lieliski mitrina kakla un krūšu ādu. Katru vakaru pēc dušas lutināju sevi ar šo krēmu. Acu zonai lietoju Essex hidrogēlu, kā arī darba telpās dienas laikā seju atsvaidzināju ar Essex hidrogēlu,

savukārt, pēc meitas ieteikuma Essex ziedi izmantoju lūpu kaktiņiem un nagu kopšanai. Essex ziede man asociējas ar medu. Tā ir barojoša un trekna, tomēr ir maiga, nesatur smaržu. Pārsteidzoši ātri iesūcas, mitrina pašas sausākās ādas zonas. Essex krēmu kastītē lietoju kājām, elkoņiem, ceļgaliem. Tomēr jāatzīst, ka būtu pieticis ar vienu vienīgu krēmu- no lielā piedāvājuma patiešām apmulsu, īsti nezināju, kurš ir piemērotākais, tāpēc lietoju pēc izjūtām.

Šķiet, ka lietojot jebkuru no Essex produktu piedāvājuma , var atrisināt relatīvi īsā laikā sausas ādas problēmu. Ja Tavās rokās nonāk hidrogēls- iesaku to lietot vairākas reizes dienā, ja Essex plus krēms- pietiks ar divām (rītā vakarā), ja Essex krēms kastītē- pietiks ar ļoti mazu daudzumu, un īpaši efektīvi aizstāj nakts krēmu. Ziede piemērota kā dziedniecisks līdzeklis, tomēr uz sejas kā krēms to neieteiktu klāt (būs eļļains spīdums).  Tomēr kā masku vai tās komponentu (sajaucot ar sev piemērotu ēterisko eļļu), protams, var klāt, pēc tam rūpīgi noslaukot un nomazgājot sejas ādu.

Mana āda staro. Paldies Sieviešu un Māmiņu kluba komandai, kas ļāva baudīt šīs jaukās pārvērtības!

 

{fotoblog:2232}

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
baibba 6. marts 2012 18:12

es lietoju essex plus sausai adai. un varu teikt tikai to labáko:)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras