Parīzes Haute Couture sezonas aktualitātes

Linduchy
Linduchy 29. janvāris 2018 09:47
1839
22. janvārī modes cienītāju uzmanība tika pievērsta Rodēna muzejam Parīzē, kur tika demonstrēta Dior Haute Couture pavasara-vasaras sezonas kolekcija. Dior Haute Couture pavasara-vasaras melnbaltā kolekcija ir sirreāla sapņa un realitātes apvienojums. Marija Gracija Čiuri eksperimentē ar tehniku, materiāliem un formām, veidojot modes sapni, kurā nav robežu.
Dior modes zīmols vienmēr ir simbolizējis izsmalcinātu sievišķību, par kuru rūpējās virkne vīriešu dizaineru, taču 2017. gadā pirmo reizi Dior modes zīmola pastāvēšanas vēsturē par radošo direktori kļuva sieviete – Marija Gracija Čiuri (Maria Grazia Chiuri).
Dior Haute Couture pavasara-vasaras kolekcijas tērpi ir attieksmes un individualitātes, spēka un izsmalcinātības demonstrācija. Ieskatīties, redzēt vairāk, pamanīt un būt pamanītai. Nekad neuzticies pirmajam iespaidam, jo ne viss ir tāds, kāds sākumā šķiet. Ar sievieti, kura valkā Dior tērpu, ir jārēķinās.
Givenchy Haute Couture 2018. gada pavasara-vasaras kolekcija ir tapusi, iedvesmojoties no naksnīga dārza. Nedaudz dramatiskuma, noslēpuma un grācijas.
Modes māksliniece Klēra Veita Kellere (Clare Weight Keller) Givenchy kolekcijas tērpos ir vēlējusies notvert mēnesgaismu, tumsas noslēpumu pielijušā, krāšņā dārzā pēc iespaidīga debesu zibeņu priekšnesuma.
Negaisa laikā zibeņi iekrāso debesis dažādās krāsās. Bet pēc negaisa aust rīts – ar skaistu varavīksni un ziedu krāsām Givenchy tērpos.
Klasisks franču dārzs, ūdens strūklaka, grants taciņas, rožu apvītas pergolas. Chanel Haute Couture 2018. gada pavasara-vasaras kolekcija bija kā svaiga un ziedoša pavasara vēsma Parīzes augstās modes sezonā.
Chanel tvīda auduma kostīmi, gaisīgas šifona kleitas, izsmalcināti un mirdzošiem izšuvumiem rotāti vakartērpi. Eleganti pieguloši tērpi un apjoms, kas nepadara tēlu smagnēju. Kolekcija pamatā ir veidota maigos pasteļtoņos. Tērpi atgādina tikko izplaukušus ziedus rīta svaigumā, šur tur vēl vizuļo saules stari rasas pilienos. Eleganti, izsmalcināti, sievišķīgi.
Chanel Haute Couture pavasara-vasaras kolekcijā vadošā krāsa bija rozā – maigs pasteļrozā, vecrozā, fuksijrozā, koraļļrozā. Šķiet, ka Kārls Lāgerfelds ir vēlējies tērpos atspoguļot visu iespējamo plaukstošu rožu rozā toņu daudzveidību.
Modes skates noslēgumā modeles demonstrēja kuplus vakartērpus – apjomīgi volāni, mirdzoši, smalki izšuvumi un spalvas. Un saldajā ēdienā – līgavas tērps. Lai arī sievietes ir izcīnījušas sev tiesības sūrā cīņā, tomēr vēl aizvien pasaulē sievietes mēdz saskarties ar nevienlīdzību. Kārlam Lāgerfeldam patīk pārsteigt modes cienītājus. Iespējams, tāpēc Chanel Haute Couture kolekciju noslēdza ekstravagants līgavas tērpus – bikškostīms ar apjomīgu spalvu apmetni.
Elie Saab Haute Couture 2018. gada pavasara-vasaras kolekcijas skate līdzinājās dzirkstošai šampanieša piramīdai skaļā, jautrā un izsmalcinātā 20. gadu Parīzes ballītē.
Elie Saab kolekcijas tērpi mirdzēja sudrabā un rotaļīgi apkļāva modeļu augumu. zsmalcinātās un greznās kleitas ir papildinātas ar Art Deco stila ornamentiem, elegantām spalvām un ekstravaganti apjomīgu banti.
Un nedaudz dramatiskuma Elie Saab pasteļtoņos veidotajai kolekcijai piešķīra melnie tērpi. Šie tērpi ir radīti sarkanajam paklājam. Tie ir radīti tam, lai skatītāji aizturētu elpu un apjūsmotu pasakainu skaistumu.
Jean Paul Gaultier Haute Couture 2018. gada pavasara-vasaras kolekcija ir veidota futūrisma stilā. Kolekcijas skati atklāja melnbalti tērpi ar optisko ilūziju motīviem.
Neatņemams tērpu elements – apjomīgi, interesanta dizaina aksesuāri. Modeļu frizūras tika veidotas kosmiskā stilā – radīja Džetsonu ģimenes (The Jetsons) noskaņu. Kolekcija ir sadalīta dažādos motīvos, taču visos tērpos bija manāms futūrisms, kosmisko ceļojumu piedzīvojumi, kustīgums un dzīvesprieks.
Jaun Paul Gaultier tērpi tika papildināti ar bārkstīm un vijīgi gaisīgiem audumiem. Klasisks un perfekti piegulošs kostīms vai pīta stila kleita – visur bija bārkstis.
Un, protams, krāsas – izteikti košas, dzīvespriecīgas, pamanāmas. Ceļojums kosmosā nav vienmuļš un pasteļtoņos krāsots. Piedzīvojumi un kultūru savīšanās. Šī kolekcija ir par nākotni, dažādību, kustību, pārsteigumu un individualitāti, ko arī uzskatāmi demonstrēja modeles. Jaun Paul Gaultier Haute Couture kolekcijai nevar piedēvēt stīvumu un vienveidīgumu.

Parīzes Haute Couture sezona priecēja ar pārsteidzošiem un izsmalcinātiem tērpiem. Pārsteidza arī kolekciju skates ar izvēlēto vietu, noformējumu un mūziku.

Skaistākās, izsmalcinātākās un pārsteidzošākās Haute Couture kolekcijas>>>

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras