Pārdzīvot ziemu skaistai. Neaizvietojamie ziemas’2016 skaistumkopšanas līdzekļi

Autors: Intensa.pro, 2016. gada 15. janvāris, 17:37:50
Pārdzīvot ziemu skaistai. Neaizvietojamie ziemas’2016 skaistumkopšanas līdzekļi

Beidzot notika ilgi gaidītais – Latvijā iestājās ziema ar sniega kupenām, ledus ziediem uz logiem un... ar pilnīgu nezināšanu, kā rūpēties par savu skaistumu aukstajā laikā. Šķiet, ka par skaistuma kopšanu ziemā viss jau sen zināms, taču ik gadu mēs saskaramies ar vienām un tām pašām problēmām: sejas ādas lobīšanās, vēja aprautas rokas, trausli nagi un matu galu šķelšanās. Kāpēc, esot informētas, mēs turpinām atkārtot kļūdas? Skaistumkopšanas industrija nestāv uz vietas - tas, kas agrāk šķita neiespējams tagad, ir ierasta parādība. Tirgū parādās arvien kvalitatīvāka un iedarbīgāka produkcija.

Portāla Intensa.pro redakcija sagatavoja biežāk sastopamo skaistumkopšanas problēmu apskatu, kā arī sniedzam „skaistuma ātrās palīdzības” ieteikumus katram no gadījumiem.

Nagu nostiprināšanai

Ziemā nagi kļūst trausli un plāni. Tas ir fakts. Tieši tāpēc tiem nepieciešama papildus aizsardzība pret aukstumu. Pirmais, kas Jums jāizdara nagu labā – jānēsā cimdi. Tie jāuzvelk pirms iešanas ārā no mājas, lai izvairītos no straujas temperatūru maiņas. Neaizmirstiet arī par ārstējošām un nostiprinošām nagu lakām. Tās lieliski pilda aizsargfunkcijas. Tiklīdz sāksiet regulāri tos izmantot – pakāpeniski aizmirsīsiet par nagu lūšanu.

Redakcijas izvēle: Unikāls nagu nostiprināšanas līdzeklis TRIND Nail Repair Natural, kas piešķirs nagiem stiprumu, saglabājot tos elastīgus. Vien divu nedēļu laikā TRIND Nail Repair Natural padarīs jūsu nagus skaistus un stiprus. Labāko rezultātu var sasniegt, ja izmantosiet līdzekli kopā ar TRIND NailBalsam. Cena – 7,90-11,70 eiro.

trind-intensa.pro

Ādas barošanai

Vasarā un pavasarī dēļ paaugstināta UV starojuma nevaram atļauties virkni kosmētisko procedūru. Šajā ziņā ziema ir ideāli piemērota kosmētisko procedūru veikšanai pie kosmetologa. Piemēram, ādas slīpēšana, ķīmiskie pīlingi utt.

Ziemā āda krietni ātrāk zaudē mitrumu dēļ temperatūru svārstībām, tāpēc nedrīkst aizmirst par ādas piesātināšanu ar barojošajām un vitaminizējošajām maskām. Šīs maskas palīdzēs uzturēt mitruma līdzsvaru. Ja āda ir jutīga, tad barojošo masku var uzklāt divas-trīs reizes nedēļā. Pārējiem ādas tipiem pietiks ar vienu reizi nedēļā. Krēmu labāk uzklāt dažas stundas pirms iešanas ārā no mājas, tonālo līdzekli – vismaz stundu iepriekš. Pretējā gadījumā mitruma daļiņas, kas ir krēma sastāvā, salā pārvērtīsies par ledus daļiņām. Ādas skaistuma uzturēšanai ziemas periodā var lietot sekojošas maskas:

TEALOGY Imperial Tea Miracle maska ar baltās tējas ekstraktu, kas Rietumos un Austrumos uzskatāma par „tējas eliti”. Maskas iepakojuma tilpums – 50ml, cena – 37-38 eiro.

teology-intensa.pro

Pure Source masku sērija no korejiešu zīmola Missha. Auduma maska ar pērļu ekstraktu atgriezīs ādai mirdzumu un izlīdzinās ādas virsmu. Maska ar asaī ogu ekstraktu piesātinās ādu ar vitamīniem. Pour Source sērijā ietilpst arī citas intensīvi mitrinošas maskas ar mango, citrona, ingvera, šī eļļas, tējas koka, medus ekstraktiem u.c. Maskas var iegādāties Missha veikalos.Cena – 2.90 eiro.

missha-intensa.pro

Latvijas tirgū nesen parādījās Mitomi auduma maskas sejai, kuras augstāko uzslavu cienīgas. Maskas būs īpaši piemērotas pārsusinātai un vīstošai ādai. Zīmols piedāvā 6 veidu maskas, kuru sastāvā ir: placenta un platīns, gliemežu ekstrakts, zelta un bišu indes ekstrakts, kolagēns, koenzīmi Q10. Cena: 1.95 eiro, iegādāties var Douglas.

mitomo-intensa.pro

Ziemā sejas maskas nepieciešams uzklāt krietni biežāk nekā jebkurā citā periodā: reizi 2-3 dienās. Taču atcerieties, ka āda pierod pie maskām, tāpēc maskas jāmaina ik pēc 2-3 mēnešiem.

Lūpu piesātināšanai

Diemžēl tieši ziemā kļūst acīmredzama lūpu ādas kopšanas ignorēšana. Vēja aprautas, sausas, sasprēgājušas lūpas, kuras nevar nomaskēt pat ar biezu lūpukrāsas kārtu, izskatās ne īpaši pievilcīgi. Lūpu āda ir 3-5 reizes plānāka nekā citās ķermeņa daļās, tāpēc tai nepieciešama īpaša kopšana, ikdienas barošana un aizsardzība no apkārtējās vides. Starp citu, uzklāt lūpu balzamu vajag 30-60 minūtes pirms iziešanas no mājas. Izvēloties „ātro palīdzību” vēja aprautām lūpām, pievērsiet uzmanību tam, lai līdzekļa sastāvā būtu vasks, medus vai propoliss. Iesakām pievērst uzmanību šiem iem līdzekļiem:

Lūpu balzams EOS. Neparasts iepakojums, pasakains aromāts un balzama lieliskās īpašības padarīja to par leģendāru un ārkārtīgi populāru. Produkts tiešām ir uzmanības vērts. Cena 4.95 eiro.

Lūpu balzams Hurraw! Saplacinātas formas iepakojums ir ļoti ērts lietošanā. Starp citu, Hurraw! lūpu balzamu sērijā ir arī nakts balzams. Nopirkt var Douglas, cena – 4.95 eiro.

 

Raksta turpinājumu un lasiet ŠEIT