Pārdomas par to skapja tēmu

hiperkeri
hiperkeri 1. jūnijs 2016 12:43
2502

Es oficiāli beidzu ņemties gar skapi.

Protams,kas vēl nenozīmē,ka tas netiks revizēts, papildināts un izmēzts vēl pārsimt reižu..

Pēc lielās `stila revīzijas`,kurā es mēģināju nodefinēt,kāda ir mana gaume,vajadzības un iespējas, es sapratu,ka vienota,eleganta gaume man pavisam noteikti nav,esmu dzīva kā ūdens un dažāda kā pasaule,laiks nāk un iet un man ir piemērotas vairākas detaļas,kas var pārdzīvot laika ritumu(un to arī ceru sagaidīt),un tad ir krāsiņas , ikdienas džinsi un tādi rakstura gabali,kas man sirdij ir tuvi,un no kuriem es tuvākajā piecgadē pavisam noteikti plānoju tās arī nemainīt.

Mēģinājums izveidot krāsu gammu manā ikdienā cieta smagu neveiksmi. Jo man patīk pārvērtības un eksperimenti pašai uz sevi. Tas man dod dzīvības piešprici.

Mēģinājums izveidot kapsulas garderobi cieta vēl smagāku neveiksmi- tas palika aplam garlaicīgi un ilgākā laika periodā tas man vienkārši sabojāja garīgā līdzsvara augsto PH uz vidēju un zemu,mazliet par skābu manam visa gada vidējam aritmētiskajam.

Mēģinājums ieviest Project 333 arī cieta izgāšanos,jo es pavisam noteikti ikdienā neciklējos uz ciparu piemērošanu savai dzīvei:D

Un tad es paņēmu,iesēju štangā skapī banti un sāku vienkārši izlietot visu savu apģērbu- tas man patiešām arī izdevās! No 80% ikdienā nevalkāto drēbju man reāli palika tikai kādi 15,20.

Un pēc šī visa es secināju tikai to,ka vispareizākais un fukcionālākais,ko es darīju jau no paša sākuma un absolūti nesagādāja galvassāpes, bonusā vēl iekļaujot retāk izmantotās lietiņas- garderobes plānošana nedēļai( vai mēnesim:D) uz priekšu:)  un atgriezās Sprīdītis mājās....

HIhi,un secinājumi- nu nevar cilvēkam,kam parametri darbā ir profesionāls paskats, pasākumos- dīva un austrumu princese,bet brīvajā laikā- konfetī un supervaroņi,un varbūt vēl gondoljēri-ieviest pieklājīgu garderobi:) Kam vajag visu,lai ir tā viena istabiņa,kur valda radošais neprāts,un tagad mēs visas zinām,kas par skeletiem ir manā skapī;)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 1. jūnijs 2016 17:56 hiperkeri

Nu jā - tāda sistēma un šitāda :D

mazaa raganina 1. jūnijs 2016 16:25

Es arī katru dienu jūtos savādāk,vakar biju romantiskā meitene,šodien jau klasiska ar vasaras,,piesitienu".Kas zina kā būs rītdien.;)

Linduchy 1. jūnijs 2016 15:03

Pēdējā rindkopa ir the best :D (Y)
Arī manā garderobē ir tiiik daudz visa kā un no tik daudzām operām. Es kaut kā neprotu pieturēties pie viena stila - mans stils ir tieši atkarīgs no noskaņojuma (angel)

hiperkeri 1. jūnijs 2016 13:19

"apģērba sistematizēšana ":D:D

Kerstyna 1. jūnijs 2016 13:02

(Y) Normāls rezumējums, vismaz tagad zini, kas Tev neder no apģērba sistematizēšans :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras