Par un ap Himalaya sejas kopšanas līdzekļiem

Autors: Susurēns, 2015. gada 10. jūlijs, 14:08:19
Par un ap Himalaya sejas kopšanas līdzekļiem

Man bija tā lieliskā iespēja būt par vienu no Himalaya sejas kopšanas produktu testētājām. Sevišķi šī ziņa mani iepriecināja, jo uzzināju to uzreiz pēc savas dzimšanas dienas :) Jāatzīst gan, ka testēšanai ar vienu nedēļu ir par maz, tādēļ varu vien dalīties pirmajos iespaidos.

Attīroša nīma želeja sejai

20150710134432-79235.jpg

Lietojot uz ādas ļoti patīkama želejveida konsistence. Sejas nomazgāšanai pietiek ar ļoti mazu daudzumiņu, tā ka tūbiņa kalpos ilgam laikam. Želeja nesatur ziepes, tomēr tā ļoti pēc smaržas atgādina kaut ko ziepēm līdzīgu. Līdz ar to šajā produktā vienīgais,kas nepatika, bija smarža. Želeja ļoti labi nomazgā kosmētiku, seja pēc lietošanas ir tīra un svaiga.

Attīrošs nīma skrubis sejai

20150710135305-93047.jpg

Ļoti maigas krēmīgas konsistences skrubis. Manuprāt, piemērots pat visjūtīgākai ādai, jo man pat prasījās nedaudz raupjāku. Ļoti piemērots biežai lietošanai, attiecīgi - 2 reizes nedēļā. Smarža ļoti dabiska. Nevaru pateikt, pēc kā smaržo, bet jūt, ka nav mākslīgu smaržvielu klāt un sastāvs ir dabisks. Skrubēšanas process ļoti patīkams. Par spīti maigajai konsistencei, āda ir attīrīta un izskatās labi.

Attīroša nīma maska sejai

20150710135932-89309.jpg

Šī man ļoti patika! Lai gan tā ir māla maska, tās konsistence ir šķidrāka, salīdzinot ar citām māla maskām, ko esmu lietojusi. Līdz ar to uzklāšana ir vieglāka. Tāpat kā skrubim, aromāts ļoti dabisks un patīkams. Pēc lietošanas mana taukainā seja bija izteikti matēta. Šis ir superīgs produkts!

Kopumā rezumējot visu iepriekš rakstīto, varu atzīties, ka par Himalaya sejas kopšanas produktiem man ir pozitīvas atsauksmes, godīgi - nevaru teikt neviena slikta vārda par to. Domāju, ka arī lietojot ilgtermiņā manai ādai patiks un manu kosmētikas plauktiņu arī tupmāk papildinās Himalaya produkti.

Paldies Sieviešu klubam par šo lielisko iespēju!