Par to, kas ir "neveicās" un kā ar to cīnīties

nosiguldas
nosiguldas 13. jūlijs 2012 13:30
576

Kā jau katra meitene arī es biju izsapņojusi par savu sapņu frizūru savās kāzās un kad ieraudzīju bildes, labāk tās bija noslēpt tā dziļāk, jo kas tad sanāca.

Precības notika tālajos 80. gados, man bija 18 un gribējās būt tās dienas karalienei. Tika uzaicināta friziere, kas cīnījas vairākas stundas, tika uztīti ruļļi un viedota frizūra. Jautāsiet, kas sanāca, no astoņpadsmitgadīgas jaunietes pārtapu par padzīvojušu dāmu ar kārtīgi salokotiem matiem - nu vienā vārdā- GALVA KĀ LAUVAI.

Pienāca otrās kāzas un tagad es zināju, ka frizūru taisīšu pati, bet pēdējā brīdī sabijos, ka varētu nesanākt un devos uz frizētavu. GODA VĀRDS, labāk būtu to darījusi mājās, būtu lētāk un ilgāk turētos. Pēc stundas, katrs mats skatījās uz savu pusi un pēc pastaigas pa vējaino Bausku, izskatījos, pēc kārtīgi noplukuša PLUŠĶA.

Labi kāzas ir kāzas, jācer, ka vīrs izdomās mani vest uz baznīcu, beidzot piepildīsies mans sapnis par ideālu frizūru un to, ka tas nebūs iemesls sarūgtinājumam.

Manas dāmas pabeidza 12. klasi un mamma pa nopietno gatavojās izlaidumam, vai domājat, ka bija kas savādāks, labāk vispār nestāvēt pie spoguļa. 

Kad noteikti zināju, ka es uz šo pasākumu neiešu, bet kolēģi vienkārši pierunāja, pāris minūtes pie spoguļa un te nu mana mīļākā fotogrāfija un arī matu sakārtojums.

Tā arī līdz šim neesmu sapratusi, kur slēpjas noslēpums, bet lai nu kā mans gājiens pie friziera vēl līdz šim ir kā vizīte pie zobārsta.

Un kāda bijusi Tava lieliskākā vai gluži pretēji - sliktākā frizūra, kāda Tev bijusi? Piedalies konkursā!

Balva

Dāvanu komplekts, kurā ietilpst:

Plantur 21 šampūns

Plantur 21 Nutri-Coffeine Shampoo, 250ml - nutri-kofeīna šampūns krāsotiem un ķīmiski apstrādātiem matiem. Piemērots jaunām sievietēm. Sastāvā esošais nutri-kofeīna komplekss, kas iegūts no baltās tējas un bagātināts ar cinku, niacīnu, biotīnu, kalciju un magniju aktivizē novājinātas matu saknes, veicina vielmaiņas procesus un novērš pastiprinātu matu izkrišanu.

Plantur 39 kondicionieris

Plantur 39 Coffeine Pflege- Spülung, 150ml - kondicionieris krāsotiem un ķīmiski apstrādātiem matiem. Sastāvā esošais fito-kofeīna komplekss, kas iegūts no baltās tējas un bagātināts ar vitamīniem cinku, niacīnu, dabīgu kviešu ekstraktu un provitamīnu B5, aktivizē novājinātas matu saknes, novērš pastiprinātu matu izkrišanu un atjauno bojātu matu struktūru. 
Kondicioniera sastāvā ir arī aktīvās avokado sastāvdaļas, kas padara matus gludus un viegli veidojamus.

Original Silicea Balsam 500ml iepakojumā

Original Silicea Balsam, kas satur silīcijskābi izkliedētā gēla formā, ir bez ķīmiskām piedevām, piemēram, konservantiem un krāsvielām. To ieteicams lietot katru dienu, ideālā variantā trīs mēnešu garumā, kursa veidā.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras