Par matiem, tie kuri uz galvas.

Emmy
Emmy 18. marts 2016 15:05
2186

Sveiciens no Emmy!

Šoreiz nerakstīšu par suņiem, par sportu vai moto, šoreiz nedaudz man netipiska tēma.

Tās meitenes kas mani zina, ne tikai reālajā dzīvē, būs pamanījušas, ka neesmu gluži pats sievišķības iemiesojums. Nepatīk man pucēties, nepatīk man “skriet” pakaļ modei, neesmu no spīguļu meitenēm un kurpes arī man nav 101 pāris. Protams, tas nenozīmē, ka valkāju vīriešu drēbes un staigāju netīru muti, vienkārši es tam visam nepievēršu tādu uzmanību, man galvenais, lai jūtos ērti un viss ir tīrs. Varbūt sāku par modi, drēbēm, bet tas viss bija kā ievads tam, ka man vienmēr paticis atšķirties, nedaudz, bet atšķirties. Vislabākais veids kā to darīt ir – mati!

Man ir dabīgi, gari, lokaini mati. Dabīgais tonis ir tumši brūni ( vēl sirmums nav ), bet šī brīža krāsa ir sarkanīgi, riži. Matu krāsu mainu visnotaļ bieži, - nē, nē – ne jau katru mēnesi, vidēji 2x gadā… Tie mēdz būt gan tuvu dabīgam tonim, kad ilgu laiku nekrāsoju tos, gan melni, gan dažādi brūnie toņi, gan zili, gan violeti, gan dažādi blondie toņi, veiksmīgākas un neveiksmīgākas krāsas. Matu griezums gan paliek viens…vienkārši gari mati, bez īpašām pakāpēm vai griezumiem. Pirms mēnešiem 8 piepildīju vienu no saviem sapņiem, tiku pie side cut ( kad viena sānu daļa galvai ir skūta ). Skuvums mainās, dažreiz tie ir garāki, dažreiz īsāki, ir bijušas reizes, kad pilnībā noskuju. Vasaras sezonā plānoju šo laukumu palielināt, esmu apsvērusi domu arī par otra sāna izskūšanu…Mati man dara ko grib, tā teikt, dzīvo savu dzīvi, mans uzdevums ir tos izmazgāt un izķemmēt, tālāk, viss atkarīgs no to garastāvokļa. Protams, kā jau lokainu matu īpašniecei, man matus gribas taisnus, 10-15 min un mati atkal sāk veidot lokas, neskatoties uz produktiem kurus izmantoju vai veidu kā tos taisnoju, pat tad, kad matus tiku taisnojusi ar keratīnu, tie pamanījās salokoties. Visbiežāk man mati ir vienkārši brīvi krītoši, neveidoju īpašas frizūras, mājas apstākļos “aste” vai kaut kāds matu “kunkulis”.  Tā tad, diezgan garlaicīgi…

20160318143516-74796.jpg

Jau kādu laiku gribu kaut ko jaunu un atšķirīgu uz savas galvas un tie ir dredi, jap…vilnas dredi…

20160318143642-54467.jpg

Vienīgais ir divi BET

  1. Un galvenais BET – vai tiem pietiks vieta zem ķiveres… Jau ar dabīgiem matiem ir karsts un grūti, bet kā būs ar tādiem, protams, tas viss atkarīgs no dredu daudzuma un biezuma, bet tā pat…tas mani dara bažīgu.
  2. Un, kā lai atrod labu speciālistu, jo kurš katrs frizieris to nemāk un neuzņemas. Vai vispār manā ciemā ir kas tāds atrodams?!

Lai vai kā, zinot sevi un manas apņemšanās, agri vai vēlu es to īstenošu . Par to vai man piestāvētu vai nē, zināšu tikai gala rezultātā.

  • Varbūt šeit atrodas kāda kurai ir vai ir bijuši dredi un var padalīties pieredzē?
  • Vai jūs mīlat eksperimentēt ar saviem matiem?

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Emmy 19. marts 2016 16:11 VesmaSk

Dredu arī tagad ir krāsaini, bet es Tevi sapratu :)

VesmaSk 19. marts 2016 15:10 Emmy

Par tām utīm nedomāju tieši, ka katram, kam dredi ir, bet gan to, ka ieraugot dredus, uzreiz prātā nāk kaut kad sen redzēts klips, kurā sēž dredains nošmulējies alu cilvēks pie ugunskura un kasa galvu.:D Es taču saprotu, ka dredains nav uzreiz utains, bet tā asociācija tik spēcīga. Un piedevām, cik dredi redzēti uz ielas, nekas skaists tas nav, vismaz manās acīs - mati sapinkāti, blāvi, nespodri. Tad jau labāk tiešām bizītes. Tajās arī var iepīt krāsainus dzīparus.

Emmy 18. marts 2016 16:54 rasas

video, meitene pati ieliek un izņem, šeit gan viņa izņem :)
https://youtu.be/9SXX8l1xjuM?list=PLM2mxfEayRBDEoWA0EZmygPjgfpEI9kKm

rasas 18. marts 2016 16:23 Emmy

Nu re, cik es atpalikusi :D

Emmy 18. marts 2016 16:12 VesmaSk

Man laikam vēl ir tas vecums, kad gribas "spīguļoties" citās krāsās un ne tikai.
Par tām utīm - tas gan tāds aprobežots skats uz šo tēmu. Pat nesaprotu kas drediem kopīgs ar utīm. :^) Dedus kopj vēl vairāk kā parastos matus, un utis var dabūt pat vistīrīgākais cilvēks :X

Emmy 18. marts 2016 16:06 rasas

Šos dredus negriež nost, bet izpin ārā. Nav kā vecajos laikos, sapin, satin ar medu un vēl nez ko :D tos var ielikt un izņemt, pats, ja māk un ir pacietība. Bet es nemāku un man nav pacietība.

Kerstyna 18. marts 2016 16:05

Man ir nelokaini, taisni, rupji, smagi mati, kuri arī dzīvo savu dzīvi :D Vienīgais iespaidošanas veids ir krāsošana un laiku pa laikam ilgviļņi galos.
Katrs dara kā grib, bet man dredi , tie kas ar dzijām, šķiet tādi kā nevīžīgi. Māsai bija lērums mazu bizīšu, tie arī laikam skaitās dredi, tie man patika.
Nekas, izmēģināsi un pēc tam tautai pastāstīsi, kā Tev ar viņiem gāja.

Linduchy 18. marts 2016 16:00 Emmy

https://www.facebook.com/pages/Wella-International-Studio/930820433670207?fref=ts
Droši sazinies ar viņiem, pajautā, vai ir kāds meistars uz drediem :)

VesmaSk 18. marts 2016 16:00

Skatos uz tiem drediem un saprotu, ka man nepatīk. Izskatās pēc saviļātiem un netīriem matiem. Pirmās asociācijas - utains alu cilvēks.:D
Ar saviem matiem vairs īpaši neeksperimentēju. Tas laiks ir pagājis, kad katrus trīs mēnešus spīguļoju citā krāsā.:D

rasas 18. marts 2016 16:00

Ehhh, lokaini mati! (inlove)
Dredi nav bijuši, nav gribējies, jo būtu žēl vēlāk vnk nogriezt nost un nezinu, kā tos varētu izžāvēt (īpaši ziemā).

Emmy 18. marts 2016 15:51 Catwoman

Es arī par to satraucos, bet ziemā atkal cepuri uzmaukt nevarēs :D Būs jāpaskatās Tevis minētā Wella.

Linduchy 18. marts 2016 15:28

O, nu ar drediem zem ķiveres tev sauna garantēta :D
Man ir ierosinājums - var mēģināt pieteikties Wella jaunajā studijā par modeli, norādot, ka gribi dredus. varbūt tieši ir kāds meistars, kurš gribētu pilnveidot savu tehniku :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras