Palutini savu sievišķību ar MaxFactor jaunumiem!

Autors: , 2012. gada 6. februāris, 00:00:00
Palutini savu sievišķību ar MaxFactor jaunumiem!

Kad tu pēdējo reizi pasniedzi dāvanu pati sev? Nu tāpat vien - par to, ka esi? Sieviešu Klubs iepazīstina ar jaunajiem MaxFactor produktiem. Ieskaties! Tev patiks!

 

 

COLOUR ELIXIR LŪPUKRĀSA

 

 

Uzlabo savu lūpu ādas izskatu tikai septiņu dienu laikā. Iegūsti no savas krāsas labāko. Elixir mitrina un uzlabo tavu lūpu izskatu no pirmā uzklāšanas brīža, padarot tavas lūpas gludākas dienu no dienas, un uzlabojot to izskatu un sajūtas. Tādējādi - jo vairāk tu to lieto, jo bagātīgāka un brīnišķīgāka izskata lūpas tu iegūsi. 

 

Ar ko īpaša šī jaunā lūpukrāsa?

 

60% Elixir sastāva veido ādu mīkstinošu, barojošu vielu un antioksidantu kombinācija, tostarp E vitamīns, kas redzami pārveido lūpu izskatu un sajūtas tikai septiņu dienu laikā. Kad lieto Colour Elixir lūpu krāsu, tā aktīvi mitrina un izlīdzina lūpas. Baudi bagātīgu un brīnišķīgu toni uz gludām, skaistām lūpām. 

 

Grima mākslinieces Danas Dambrovskas padomi

 

Panākt lielisku izskatu un skaistas lūpas ir vienkārši, ja vien zini, kā to darīt. Vadošā grima māksliniece Dana Dombrovska atklāj brīnišķīga lūpu toņa un sensacionāli gludu un barotu lūpu noslēpumu. “Valdzinošām lūpām ir ikonisks un klasisks izskats, un galvenais ir atbilstoši rūpēties par lūpām! Lūpu āda kļūst sausa ātrāk nekā āda citās ķermeņa daļās, un lai lūpu krāsa izskatītos lieliski, galvenais priekšnoteikums ir pareiza lūpu kopšana. Jaunā Colour Elixir lūpu krāsa no Max Factor ir tik burvīga tāpēc, ka aktīvi mitrina lūpas un uzlabo to toni.


AGELESS ELIXIR 2IN1 TONĀLAIS KRĒMS + SERUMS

 

 

Apslēp šodien. Atklāj lieliska izskata ādu rīt. 

 

Tonālais krēms, kas ne tikai acumirklī apslēpj sīkās krunciņas un grumbiņas, bet arī satur serumu ar SPF 15, kas vienlaikus iedarbojas, aizsargājot pret redzamām novecošanās pazīmēm - ādas krāsas izbalēšanu un vecuma plankumiem. 

 

Skaista āda tagad un nākotnē. Apslēp šodien. Atklāj rīt. 

 

Grima mākslinieces Danas Dambrovskas padomi:

 

Atrodi sev piemērotāko toni, kas perfekti saskan ar tavu dabīgo ādas toni, un priecājies par ādu, kas izskatās nevainojami jau šodien, un skaistu ādu - rīt. Lai āda izskatītos nevainojami, tā atbilstoši jāsagatavo tonālā krēma uzklāšanai. Tāpēc regulāri lieto maigu ādas skrubi, kas palīdzēs saglabāt jauneklīgas ādas izskatu.

 

Vispirms uzklāj plānu jaunā tonālā krēma Ageless Elixir 2in1 + seruma kārtiņu ādas T zonā. Pirms tonālā krēma lietošanas vēlams pirkstus sasildīt, jo tas ļaus tonālajam krēmam ātrāk saplūst ar ādu. Ja tev rada bažas ādā redzami asinsvadi, nevienmērīgs sejas tonis vai pigmentācijas plankumi, tad pārklāj šīs vietas ar birstīti, ko parasti izmanto acu kontūru ievilkšanai, tas ļaus šīs vietas nomaskēt un vienlaikus iedarboties uz tām ar serumu, kura sastāvā esošais SPF aizsargfiltrs, lietojot ik dienu, palīdzēs tās aizsargāt arī turpmāk.

 

Lai iegūtu klasisku tēlu, izmēģini kādu no Colour Elixir lūpu krāsas toņiem. Gan Ageless Elixir, gan Colour Elixir nodrošinās tūlītēju efektu, vienlaikus iedarbojoties arī ilgtermiņā. Tonālais krēms Ageless Elixir 2in1 + Serums uzlabo ādas izskatu un toni jau tagad un aizsargā to turpmāk*, bet Colour Elixir lūpu krāsa mitrina un kopj lūpas, padarot tās gludākas tikai 7 dienu laikā**.

 

Padari tonālo krēmu Ageless Elixir 2in1 Foundation + Serums par sava skaistumkopšanas rituāla neatņemamu daļu ikdienā, un brīnišķīgi rezultāti tiks sasniegti drīz. Izmēģini to un sajūti atšķirību!

 

*Ar SPF15 aizsargfiltru, lietojot ikdienā.

**Salīdzinājumā ar nekrāsotām lūpām.

 

 

Jaunos MaxFactor produktus varēsim testēt Sieviešu Kluba grima skolā kopā ar profesionālo grimētāju, TV stilisti Daci Grīnbergu. Piesakies uz mācībām Sieviešu Kluba grima skolā jau tagad. Spied šeit>>

 

Vairāk informācijas par jaunumiem - www.maxfactort.lv

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tev patīk jaunie MaxFactor produkti? Esi jau mēģinājusi?