Palīdzi sev justies skaistai!

zandinja
zandinja 6. janvāris 2013 00:00
480

Skaistumu mēdz dēvēt kā relatīvu. Kas  vienam šķiet skaists, citam nē. Sievietei ir svarīgi redzēt sevi skaistu, sev patikt. Ja sieviete sev nepatiks, tad viņa lielāko dienas daļu var būt negatīvi noskaņota.

Ļoti svarīgi ir sev patikt. Daudzas dodas uz skaistumkopšanas saloniem vai arī mājās veido mazos mājas saloniņus, kuros sevi sakārto gan ārēji un tādā veidā raisot pozitīvas izjūtas, sakārtojas iekšēji.

Lai sev patiktu, ir jāvairo pozitīvas emocijas. Tās tiek vairotas iekšēji tās raisot, bet daudzas pozitīvas emocijas ir ārēji atrodamas, piemēram, visu dienu spēlējoties ar bērniem. Bērni ir lieli prieka un pozitīvu emociju avots. Pat vienkārša klucīšu likšana vai kopīga zīmēšana raisa daudz prieka emocijas. Tās atliek vien sevī noturēt!

Sievišķīgs veids, kā sevī radīt vēl vairāk pozitīvismu ir došanās pie meikapa mākslinieka un fotosesiju. Meikapa mākslinieks pats pēc būtības ir radoša personība, kas Tev palīdzēs atraisīt sievišķību. Tev tiks uzklāts brīnišķīgs meikaps un ar burvīgu fotosesiju redzēsi sevi no jauna - smaidīgu, burvīgu, valdzinošu sievieti.

Ziema ir tumšais gadalaiks, kad daba guļ. Arī mēs vēlamies ilgāk pagulēt, pabūt zem siltas segas. Arī ziemā vajag ielaist kādu saules stariņu - emociju gammā. To iegūt var ar minēto fotosesiju pie meikapa māklinieka. Esot pozitīvi noskaņotai, tas viss redzams bildēs! Bildes raisa pozitīvismu, sievišķību un prieku. Ziema ir periods, kad šāda veida emocijas iegūt ir vieglāk, jo dabā ir kontrasti - aukstums, baltums, vai pretēji - tumši koki, tumšs laiks, bet Tu - sievišķīgi koša personība!

Esi un paliec sievišķīgi koša personība!

Ar cieņu,

Zanda Tiesniece

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras