Nu tad beidzot. Bio Apta manās mājās.

hiperkeri
hiperkeri 19. marts 2017 19:07
2297

Sveikas, dāmas!
Šonedēļ lutinu jūs ar diviem rakstiem no manas puses, šoreiz es sniegšu atsauksmi par Bio Apta! Paldies pašam klubiņam, jo šķiet, pati pat neiedomātos tos iegādāties, ja godīgi.

Manā rīcībā nonāca ķermeņa mazgāšanas želeja Aptaskin un ķermeņa losjons Aptabody pilnā izmērā (150 ml) un 3 paraudziņu izmēri no acu krēma, sejas mazgāšanas līdzeklis un toniks.

Patiesībā, pēc pirmajiem iespaidiem baigi labo atsauksmi noteikti nedotu - nē, nu teikšu, viss ir ok, bet nekas tāds, lai es ekstāzē ievilktu elpu un man acīs iegailētos - beidzot, ilgi gaidīts....

Nu nē, tā nebija! Tas drīzāk kā ar manu vīru :D Iepazināmies, un mīlestība nāca pēc tam :D

Teikšu tā - pirmais iespaids (nu, par Bioapta) - maigi un kopjoši līdzekļi, bet aromāts nu, kā jau bez apzinātas smaržvielu  gāšanas klāt un seksīga iepakojuma izveidošanas, lai tikai vairāk pārdotu. Nē. Teikšu, produkti tiešām runā par sevi.

Sejas mazgājamais līdzeklis bija man mazāk favorīts, jo tam grūti bija tikt galā ar meikapa noņemšanu un sejas pilnīgu attīrīšanu, pēc 2x mazgāšanas tomēr vates piciņa palika netīra. Tomēr, līdzeklis ir ļoti maigs un vērtēju, ka jutīgai vai sausai ādai, kura ikdienā neprasa vispār nekādas pūles un nav vēlme pēc dekoratīvās kosmētikas - uz priekšu!

Toniks arī labs, ļoti mitrinošs, to arī ievēroju. Tas ir patīkams, tomēr man šim ir alternatīva no Paula`s Choice, jo zinu, ka vismaz šajā būs sapakoti vairāk vērtīgu lietu ādas prevencijai no fotonovecošanās, mitrinošas un atjaunojošas sastāvdaļas, kamēr Bioapta likās vairāk kā tāds `bāzes` toniks, kurš ir pieejams tepat aptiekās, un, kad izmisums māc un vajag toniku - šī noteikti būs laba alternatīva. Diemžēl šim ir klāt smaržvielas, un tām sejas līdzekļos nebūtu jābūt klāt, jo tomēr, tomēr - potenciāli tas ir ādas kairinātājs. Un tas, savukārt, ved uz iekaisuma procesiem, tā lūk.

Acu krēms man ļoti patika, tas ir ļooooti patīkamas tekstūras, biezs un mitrinošs, tas man tiešām patika, taču šim nu klāt jau ir smaržvielas, no kurām īstenībā, acu zonai vajadzētu izvairīties. Sastāvdaļas ir vidējas un labas pēc reitingiem, pat tiem dabīgajiem ekstraktiem - nu so, so - tie ir mazā koncentrācijā, lai tos varētu ņemt vērā uz iedarbību (aka- skaties, jo sastāvdaļu sarakstā kas ir sākumā - tas ir vislielākajā procentāžā, kas pie beigām- vismazākajā). Nezinu. Par acu krēmu pati vēl arvien lietoju krēmveida konsistences sejas krēmu, kuram uzticos.

Tālāk - par lielajiem iepakojumiem.

Patiesībā, tie likās mazi.

Dušas želeja ir 200 ml, skatos, internetā maksā virs 7 eiro. Mani mazliet atbaidīja sārma spēcīgais aromāts. Šim smaržvielas nav klāt un tas ir apsveicami, tomēr teikšu kā ir - ir grūti mazgāties un relaksēties, ja smarža Tevi aizveid domāt par slimnīcām. 

Tas ir domāts cilvēkiem, kas ziepes nevar lietot, un tas ir apsveicami izdomāts. Diemžēl, sastāvā ir Burvju lazdas destilāts, kam šeit ir piedēvētas "reģenerējošas, pretiekaisuma un antiseptiskas "īpašības - tas viss ir lieliski mazās proporcijās (skatos - tas ir 3.vietā uzreiz pēc ūdens un attīrītājsastāvdaļas Lauroyl sarcosinate.), un tas te ir samērā lielā procentāžā.

Burvju lazdā ir tanīni, kas ir antioksidants, kas visas šīs burvju spējas piedod šim augam, bet lietojot tos atkārtoti, tie ir ādu kairinoši. Protams, destilācijas procesā to daudzums tiek samazināts, pie tam, nevar zināt, ko tu īsti saņem, jo destilētas tiek visas burvju lazdas daļas. Un destilācijas procesā tiek pievienots arī alkohols - parasti līdz 15%, tā kā nevari zināt, cik kairinošs tieši būs līdzeklis, kura bāze tiek veidota uz šīs "lieliskā "auga ekstrakta vai destilāta bāzes. Domāsim līdzi un pētīsim, labi? :)

BET>Ir bet. Pret visiem šiem mīnusiem man ir viens pluss. Un tas atsvēra visus mīnusus. Šī želeja apvienojumā ar ķermeņa emulsiju man ir pieveikusi manus sarkanos plankumus uz rokām un vēdera no dažādajām alerģijām vai nu pret ziemu principā vai ēdienā esošajām ķimikālijām, un tieši tāpēc es bez tā vairs nevarēšu iztikt.

Es sarunāju ar sevi tā - man tagad būs 2 dušas komplekti - viens, kas man patīk, bet tas potenciāli nekādas izmaiņas man nedos, un tad būs šis - Bioaptas duetiņš, kas tiks galā ar manu nātreni. 

Dilemma, ne? :)

Un tad ir Aptabody ķermeņa emulsija - 150 ml, kuriem es pieprasu lielāku iepakojumu. 

Ļoti ilgmitrinošs krēms, tomēr iesūcas mazliet ilgākā laikā (nu, piemēram, uz dekoltē zonas un vietās, kur āda ir plānāka - krēms sūcās ādā ilgāku laika posmu.)

Es gribētu teikt, ka arī šim pateicoties, nātrene tika "izārstēta". Līdz nākamajai jaunu augļu sezonai, droši vien :D

Es burtiski noriju šo krēmu nedēļas laikā un nožēloju, ka tik negausīgi to lietoju, jo tagad, kad tas jau ir ar skatu uz dupsīti, saprotu tā vērtību. Protams, "pievienotā vērtība" - tas smaržo kā manas omammas drēbju skapis, kurā vienmēr bija ziepītes Duru smaržai :) :) Es nezinu, nevaru izlemt - pluss tas vai mīnuss :D

Svarīgi piebilst, ka acu krēma un ķermeņa emulsijas sastāvā ir BHA jeb salicilskābe, kuru nevar lietot grūtnieces. Tāds viltīgs mazs ingridientiņš, kuru beigās pat nepamanīsi. Tāpēc šis jāņem vērā. BHA ir lielisks eksfoliants taukaina tipa ādai. Šeit tas ir uz ādas paliekoša līdzekļa formā, tāpēc pat mazā koncentrācijā tas ir savu darbiņu veicošs. 

Nu tā, dāmas!
Šāda ir mana atsauksme - ar divām medaļas pusēm :) Visam savi labumi, savi mīnusi- atkarībā, kā uz tiem skatās ;) Konkrētus īkšķus uz augšu vai leju nespēju dot, bet saprotu - kūres veidā šie ir labi - teiksim - kā zāles pret kādu konkrētu vainu- kad ādai principā vajag vienu lielu "Nu saņemies, taču!" :) Hihi.

Ceru, ka kādam tas izraisīs pārdomas, sastāvdaļu vārdnīcas un atšifrējumus variet sastapt Skaistuma Enciklopēdijā-

  http://www.paulaschoice.com/cosmetic-ingredient-dictionary/

Protams, tas ir zem Paula`s Choice komandas lupām, bet līdz šim viņi mani nav pievīluši. Tāpēc man ir iemesls uzticēties- tā teikt, nevainības prezumpcija :D :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
BIOAPTA 19. aprīlis 2017 14:15

Burvju lazdas destilāts (Witch hazel distillate)- ūdens šķīdums, kuru iegūst destilējot jaunos Burvju lazdas zariņus. Ievērojot tehnoloģiju destilāta iegūšanai, tiek garantēts, ka tajā nebūs atrodamas pat ne mazakās spirta pēdas. Lieti piebilst, ka spirta izgarošanas temperatūra ir 78 grādi, bet ūdens 100 grādi.
APTASKIN ir piemērots cilvēkiem ar īpaši sausu, atopisku un jutīgu ādu, tai skaitā cilvēkiem, kuri cieš no psoriāzes. Visos šajos gadījumos ir iesteicama ilgstoša līdzekļa izmantošana. Tādēļ produkts nevar saturēt spirtu.
Mēs ļoti priecājamies, ka lietojot APTASKIN un APTABODY Jūsu ādas stāvoklis uzlabojās. Tas liecina par to, ka līdzeklis ir efektīvs.
Kas attiecas uz smaržu, tad augu izejvielai, kā likums, piemīt savs aromāts. Bieži līdzeklim piemīt tāds aromāts, kādu rada tajā esošais augu sastāvs. Un tas, ne vienmēr smaržo pēc orhidejām :) , īpaši, ja runa ir par ārstniecisko augu īpašībām. Galvenais, lai līdzeklis pildītu ekspektācijas.

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras