Notikusi grandioza friziersalona “HOUSE OF HAIR” performance

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 14. jūnijs 2017 16:49
1582

5.Baltijas lielāko un prestižāko frizieru konkursu un šovu “WELLA PROFESSIONALS BALTIC TREND VISION AWARDS 2017” Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā 2017.gada 27.maijā noslēdza grandioza friziersalona “HOUSE OF HAIR” performance.

Pārsteidzošo matu griezumu un sakārtojumu kolekciju  “SPACE HAIR” demonstrēja 20 modeļi, parādot gan aktuālos matu griezumus, krāsojumus, gan pinumus un sakārtojumus vīriešiem un sievietēm, izmantojot industrijas jaunākās tendences un tehnoloģijas.  

Kolekcijas idejas pamatā  ir “HOUSE OF HAIR” radošā direktora Kristapa Slaktera vīzija par nākotnes sabiedrību, kurā lielākā vērtība būs cilvēku personībai. To vecumiem, dzimumiem, tautībām saplūstot un transformējoties, savukārt matu sakārtojumiem un krāsojumiem kļūstot par savdabīgu cilvēka vizītkarti un personības izteiksmes formu.

Visi skatē izmantotie dekori ir unikāls, muzeja eksponātu cienīgs roku darbs un izstrādāti no matiem, lai parādītu to nebeidzamās transformācijas iespējas.

Skates idejas realizēšanai tika sapulcēta lieliska profesionāļu radošā komanda: imidžu stailings un režija – Kristīne Rudzinska, tērpi – “AMORALLE”, mūzikas autors – Dainis  Tenis (“DaGamba”), videogrāfija – Ņikita Volodjajevs, foto - Kristīne Krauze-Slucka, matu dizains – Kristaps Slakteris un profesionālā “HOUSE OF HAIR” komanda: Alise Zvejsalniece, Dāvids Zaķis, Kristīna Jefremova, Diāna Freiberga, Elīna Lapsa, make up – “UNASTYLE”  un Linda Liepiņa. 

Ar aplausiem un ovācijām šovu novērtēja skatītāji un nozares profesionāļi, savukārt “WELLA PROFESSIONALS LATVIA” un uzņēmuma “A/S SIROWA RĪGA” nodrošinātajā tiešraidē Youtube kanālā, to noskatījās 891 interesentu, kā arī tiešraidē no salona House of Hair gatavošanās noskatijās 864 sekotāju.

Friziersalons “HOUSE OF HAIR” tika atvērts 2016.gadā Mārupē, staptautiski godalgotajam frizierim ar vairāk nekā 15 gadu darba pieredzi – Kristapam Slakterim Zvejsalniekam – pārceļoties uz dzīvi Latvijā.

“HOUSE OF HAIR” pateicas WELLA PROFESSIONALS un uzņēmumam A/S SIROWA RĪGA par atbalstu, doto iespēju  Latvijā parādīt tik nozīmīgu skati, kas iezīmēs jaunas radošās robežas friziermākslas speciālistiem visā starptautiskajā vidē.

 

FOTO: KRISTAPS BARDZIŅŠ

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras